Donald Trump Jr. prohlásil, že jeho otec je HROZBOU pro Deep State, Uniparty a Demokraty

Donald Trump

Donald Trump Jr. tvrdí, že jeho otec, bývalý prezident Donald Trump, je hrozbou pro Deep State, Uniparty a demokraty. Nejstarší syn Donalda staršího a Ivany Trumpové tuto poznámku pronesl během vystoupení v pořadu „Eric Bolling the Balance“ na stanici Newsmax.

Donald Trump

Podle Bollinga se termíny soudních jednání bývalého prezidenta shodovaly s mnoha předvolebními akcemi Republikánské strany. Donald junior poznamenal, že to není náhoda a že to bylo naplánováno, stejně jako to, že obvinění jeho otce následovalo po právních krocích proti zločinecké rodině Bidenů.

„On je hrozbou pro Deep State. Je hrozbou pro Uniparty a pro demokraty,“ řekl syn bývalého prezidenta. „Dělají všechno možné, aby mu zabránili stát se kandidátem, protože chápou, že je hrozbou pro jejich moc. Všechny celostátní průzkumy ukazují, že Donald Trump je jediný, kdo skutečně poráží Joea Bidena.“

„Lidé vědí, že Trump [starší] je jedinou možností, jak toto šílenství zastavit. A hádejte co, lidi? Demokraté to vědí také, a proto se o to snaží.“

Snímek, který měl bývalého prezidenta ztrapnit a poškodit, měl opačný účinek
Trump mladší se také vyjádřil k otcově fotografii pořízené ve věznici Fulton County v Georgii. Ta měla bývalého prezidenta ztrapnit a poškodit, ale měla opačný účinek.

„Měl to být takříkajíc hřebíček do rakve kampaně, ale mělo to přesně opačný efekt, protože lidé si na tuhle šílenost zvykli,“ uvedl Donald mladší v rozhovoru s Bollingem. „Vidí skrz to všechno. Jsou mnohem chytřejší než lidé ve Washingtonu D. C. Chápou to, vidí to a podporují Trumpa ještě víc než kdykoli předtím, protože ani oni nechtějí riskovat ztrátu své země a uvědomují si, že přesně to je teď na stole.“

Zmínil, jak se černošská komunita po zveřejnění jeho fotografie shromáždila za bývalým prezidentem. Trump mladší vylíčil, že během Lasvegaské zastávky turné ReAwaken America Tour, kde hovořil, za ním přišli černošští členové ochranky, aby mu řekli, že vědí, co se děje, a že nebudou volit „toho druhého“ – což se týkalo Bidena.

Donald Jr. poukázal na to, že Američané si jednoho dne uvědomí, že demokraté doslova neudělali nic pro to, aby pomohli černošské komunitě. Ba co víc, možná místo toho napáchali nenapravitelné škody.

Co se týče syna bývalého prezidenta, ten už na otcově zatčení vydělal a prodává zboží s jeho fotkou. Donald junior přidal na své osobní webové stránky sekci prodávající trička, hrnky a plakáty, na nichž je fotografie pořízená ve věznici Fulton County. Výtěžek z prodeje pomůže fondu na právní obhajobu bývalého prezidenta.

Trump mladší později sdílel otcovu fotografii na sociálních sítích jako varování pro Deep State, že se Trump starší vrátí. „Hej, Deep State, jde si pro tebe. Uvidíme se 20. ledna 2025,“ napsal Donald mladší.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
10 měsíců před

Donald Trump je pouze jedním z mluvčích celosvětového hnutí za likvidaci Deep State, ale toto hnutí se dál štěpí na unipolaristy, které představuje Trump, který sleduje Ameriku jako největší mocnost světa, a na multipolaristy, které představují státy BRICS.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x