Bývalý Trumpův poradce pro národní bezpečnost varuje, že agenti DEEP STATE z FBI, CIA a ministerstva spravedlnosti plánují zfalšovat volby v USA 2024

volby v USA 2024

Bývalý vrchní poradce pro národní bezpečnost tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa vydal hrozivé varování: Americký Deep State prostřednictvím Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI), Ústřední zpravodajské služby (CIA) a ministerstva spravedlnosti (DOJ) znovu plánuje ukrást volby v roce 2024, samozřejmě ve prospěch demokrata.

volby v USA 2024

Bývalý náměstek poradce pro národní bezpečnost K. T. McFarland, který v Trumpově administrativě sloužil čtyři měsíce pod tehdejším poradcem pro národní bezpečnost Michaelem Flynnem, než byl ze své funkce odvolán, v rozhovoru s Marií Bartiromo z Fox News uvedl, že nově zveřejněná zpráva zvláštního poradce Johna Durhama dokazuje, že během volebního cyklu v roce 2016 docházelo k předchozímu zasahování do voleb s cílem zabránit Donaldu Trumpovi ve vítězství.

„Nyní máme zcela jasné důkazy o tom, že FBI zasahovala do voleb v roce 2016. Když se jim nepodařilo zvolit Hillary Clintonovou, rozhodli se zničit Trumpovu administrativu,“ řekla Bartiromo.

„Vraťme se do roku 2020. Tentokrát se do voleb zapojila CIA s těmi 51 bývalými agenty rozvědky, kteří tvrdili, že laptop Huntera Bidena byl ruskou dezinformací. Takže jim to prošlo po dobu dvou voleb. V roce 2024 se o to určitě budou opět pokoušet a projde jim to, že?“ řekla.

„Protože to nemá žádné důsledky. Nyní existují nezvratné důkazy, že došlo k vměšování do voleb ze strany amerických zpravodajských služeb a ministerstva spravedlnosti. Tyto osoby musí být vyděšené, že přijde republikánský prezident s republikánským generálním prokurátorem, vyšetří je a obviní je ze všech zločinů, kterých se za posledních osm let dopustili. Vezměte si to k srdci,“ pokračoval McFarland.

„V roce 2024 budou rozhodně zasahovat,“ dodala. „Tito lidé nás prodávají. Nejen zahraničním vůdcům, ale vměšují se i do našich voleb. Trhají ústavu… Tohle je prostě rána do břicha americkému lidu.“

Pod pojmem „Trump-Russia collusion hoax“ se rozumí obvinění, že Trumpova prezidentská kampaň v roce 2016 se spolčila s ruskou vládou s cílem ovlivnit výsledek voleb. Cílem tohoto shrnutí o 400 slovech je poskytnout stručný přehled klíčových aspektů týkajících se tohoto kontroverzního tématu.

Tato obvinění vycházejí především ze Steeleova spisu, souboru neověřených zpravodajských zpráv, který sestavil bývalý britský zpravodajský důstojník Christopher Steele. Spis tvrdil, že Trumpova kampaň měla úzké vazby na Rusko, a obsahoval chlípná tvrzení o kompromitujících informacích, které měla k dispozici ruská vláda. Důvěryhodnost spisu se však stala předmětem kontroly, protože se do značné míry opíral o anonymní zdroje a nepotvrzené informace.

Bylo provedeno několik vyšetřování, která měla tvrzení o spiknutí prověřit. Nejvýznamnější z nich byla vyšetřování vedená zvláštním poradcem Robertem Muellerem a senátním výborem pro zpravodajské služby. Tato vyšetřování trvala několik let a zahrnovala rozsáhlé prověřování různých osob spojených s Trumpovou kampaní.

Po důkladném vyšetřování Muellerova zpráva, zveřejněná v dubnu 2019, nenašla žádné důkazy o zločinném spiknutí nebo koordinaci mezi Trumpovou kampaní a Ruskem s cílem zasahovat do voleb. Zpráva sice identifikovala ruské snahy o vměšování, ale neprokázala, že by se na těchto snahách vědomě podíleli Američané, včetně členů Trumpovy kampaně.

Navíc následná vyšetřování, jako například zpráva generálního inspektora ministerstva spravedlnosti, odhalila nedostatky a zaujatost při vedení vyšetřování údajného spolčení. Tato odhalení vyvolala obavy o objektivitu a důvěryhodnost osob zapojených do procesu. Durhamova zpráva to vše jen potvrdila.

Kritici dlouho správně tvrdili, že příběh o Trumpovy a ruském spolčení je politicky motivovaný a podněcovaný stranickými zájmy, které se snaží podkopat legitimitu Trumpova prezidentství. Poukazovali na nedostatek konkrétních důkazů podporujících tvrzení o tajné dohodě jako na důkaz koordinovaného úsilí o delegitimizaci Trumpova prezidentství.

Ale i poté, co bylo Trumpovi ukradeno znovuzvolení, se na něj Deep State nadále zaměřuje falešnými obviněními a nekonečnými vyšetřováními.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
10 měsíců před

tzv.liberální demokracie je dokonale zdiskreditována – nastává nástup totality osvícené nebo pekelné

1
0
Would love your thoughts, please comment.x