Bývalý manažer společnosti Pfizer označuje nucené očkování proti COVID-19 za zločin proti lidskosti

očkování proti COVID-19

Michael Yeadon, který 32 let pracoval ve farmaceutickém průmyslu, mimo jiné ve společnosti Pfizer, tvrdí, že nutit lidi, aby se nechali „očkovat“ proti COVID-19, je zločin proti lidskosti.

očkování proti COVID-19

Yeadon, bývalý šéf oddělení pro výzkum alergií a dýchacích cest společnosti Pfizer, kde pracoval 16 let, zůstává jedním z nejhlasitějších kritiků všeho, co se týká pandemie, včetně nejen injekcí, ale i roušek.

V prohlášení, které vydal, Yeadon vysvětlil, že „nikdy nebylo vhodné pokoušet se ‚ukončit pandemii‘ pomocí nové technologie vakcín“, čímž samozřejmě narážel na technologii mRNA (messenger RNA).

„Při hromadném zásahu v oblasti veřejného zdraví je bezpečnost nejvyšší prioritou, dokonce více než účinnost, protože se dostane tolika lidem,“ dodal.

„V době, po kterou může trvat jakákoli pandemie, prostě není možné získat údaje prokazující dostatečnou dlouhodobou bezpečnost. Ti, kdo prosazovali tuto argumentaci a umožnili, aby byly látky na bázi genů zbytečně aplikovány miliardám nevinných lidí, jsou vinni ze zločinů proti lidskosti.“

Nejúčinnějším prostředkem proti Fauciho chřipce je přirozená imunita, vysvětloval dále Yeadon. Kdyby měl na starosti reakci na pandemii, protokoly by byly mnohem odlišnější.

Především by nikdy neudělil vakcíně povolení k mimořádnému použití (EUA), což mohl americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) udělat díky vyhlášení stavu nouze Donalda Trumpa.

Kdyby vakcíny přesto prošly schvalovacím procesem, Yeadon by podle svých slov udělal vše pro to, aby se vakcíny nedostaly do těla malých dětí a těhotných žen.

„Přímo bych zakázal jejich použití u dětí, v těhotenství a u nakažených / uzdravených,“ napsal Yeadon. „Na rovinu. Potřeboval bych roky bezpečného používání, než bych uvažoval o změně tohoto postoje.“

Yeadon, současný hlavní vědecký poradce organizace America’s Frontline Doctors (AFLDS) a nadace Truth for Health Foundation, si za tyto postoje vysloužil mnoho kritiky jak od lékařské komunity, tak od mainstreamových médií.

Mnozí se nyní domnívají, že vakcíny byly vytvořeny již před lety a čekaly jen na to, až bude vyhlášena pandemie. Pravděpodobně se tak stalo, protože je prakticky nemožné vyvinout skutečnou vakcínu za méně než rok.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x