Ivermektin funguje, i když establishment lživě tvrdí opak

Ivermektin

V souvislosti s Covidovým podvodem se objevilo mnoho podvodů, z nichž jedním z nejvýznamnějších byl mýtus, že ivermektin, bezpečný a účinný lék schválený FDA, je v souvislosti s COVID-19 nějak nebezpečný a neúčinný.

Ivermektin

Stále dokola nám bylo opakováno, že tento lék je jen „koňská pasta“ nebo že byl určen pro skot, přestože jej americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) schválil pro lidi již v 90. letech. Také nám bylo znovu a znovu opakováno, že lék neúčinkuje ani na čínskou chřipku, což je vědecky nepravdivé.

Pravdou je, že ivermektin je zázračný lék, který patří k nejbezpečnějším, jaké kdy farmaceutický průmysl vyvinul. Získal Nobelovu cenu a od té doby se používá po celém světě k léčbě parazitů a dalších onemocnění.

Poté, co se o něm Trumpova administrativa zmínila Americe, začal establishment panikařit a pouštět si na ivermektin hitparády. Bylo nám řečeno, že lék způsobuje „vážné škody“ a že je „nebezpečný.“

Všemi možnými zastrašovacími taktikami se snažili lidi odradit od toho, aby si raději zvolili ivermektin než život ve strachu, vyhýbání se ostatním, nošení roušky a užívání nekonečných „vakcín.“ Na některé tato kampaň zabrala, ale ne na všechny.

Dokonce i společnost Merck & Co, původní vývojář ivermektinu, se proti ní postavila. Politický tlak byl zřejmě příliš velký na to, aby se někdo odvážil vyslovit pro ivermektin, přestože funguje.

Nevěřte lžím: Ivermektin je bezpečný a účinný
Ačkoli několik studií tvrdí, že je neúčinný, mnoho, mnoho dalších studií – ve skutečnosti naprostá většina – zjistilo, že ivermektin je bezpečný a účinný.

Ivermektin nezpůsobuje žádné škodlivé vedlejší účinky, a to ani u těch, u kterých se zdá, že nefunguje. Skutečnost, že FDA a další představitelé establishmentu cítili potřebu o ivermektinu lhát, je podezřelá.

Proč bylo tak důležité zabránit lidem v používání ivermektinu? Proč FDA dokonce zašla tak daleko, že se snažila zadržet jeho zahraniční zásilky do Spojených států, aby zabránila lidem v přístupu k němu?

Skutečnost je taková, že ivermektin je hrozbou pro celý establishment a jeho Covid agendu. Plánem bylo oklamat celý svět, aby se řídil oficiálními Covid protokoly, které by vyhladily většinu lidí a zanechaly po sobě hrstku lidí, kteří by se stali novou globalistickou třídou otroků.

Tento plán byl překažen, když se v kontrolním matrixu začaly tvořit trhliny. Pravda proklouzla ven a z několika lidí, kteří kladli otázky, se stalo mnoho lidí, kteří kladli otázky – a zbytek je historie.

S jistotou víme, že mnoho životů zachránil ivermektin, jehož výroba nestojí téměř nic, protože je generický a již nepodléhá patentové ochraně. Byl to téměř dokonalý lék, o kterém také víme, že funguje proti koronavirům – což před podvodem přiznal nikdo jiný než sám Tony Fauci.

Kdyby byl ivermektin široce dostupný bez receptu za nízkou cenu, mohly být zachráněny nespočetné miliony životů. Místo toho je ukončil Fauci a jeho kádroví masoví vrazi, kteří dodnes ivermektinu škodí.

„Ivermektin je repurpovaný lék, který pomáhá a mohl pomoci mnohem více lidem,“ uvedl Brownstone Institute. „Zaslouží si uznání, ne znevažování.“

„Co však skutečně potřebujeme, je způsob, jak se očkovat proti lžím a překrucování mocných veřejných osobností, organizací a farmaceutických společností. Bohužel proti této nákaze žádné takové vakcíny neexistují.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Všechny vakcíny jsou podvod, bez rozdílu. Jedovaté svinstvo. https://rumble.com/vr9a25-virotologick-crkev-virologie-vyvrac-koronu.html

3
0
Would love your thoughts, please comment.x