Vaxx fanatici si často dělají legraci a posmívají se neočkovaným lidem ohledně implantovaných mikročipů. Nyní existuje nezpochybnitelný důkaz, že všechny injekce obsahují oxid grafenu, který je známý svou schopností přenášet rádiové signály. Navíc byly implantáty VeriChip schváleny americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv v roce 2004. Výrobce čipů VeriChip, společnost Digital Angel Corp., je od roku 2008 partnerem společnosti Microsoft.
Systém údajů o tělesné aktivitě společnosti Microsoft odměňuje lidi kryptoměnou, když splní určité úkoly. Systém vám také může znemožnit nakupovat a prodávat zboží, pokud neuposlechnete příkazy. Je to šikovný systém, jehož cílem je kontrolovat všechny finanční transakce každého člověka na planetě. Nejprve však každý člověk potřebuje, aby v něm byl nainstalován software, který má fungovat. O tento krok se postaraly ony invazivní nosní stěry a vakcíny. Pak globální banksteři potřebují centralizovaný kryptoměnový systém, který budou mít stoprocentně pod kontrolou. Tento proces začal minulý týden.
Prezident Joe Biden vydal 9. března nejasný, ale velmi výmluvný výnos. Americká ministryně financí Janet Yellenová, která byla v letech 2014-2018 také předsedkyní Federálního rezervního systému, uvedla, že exekutivní příkaz „vyzývá ke koordinovanému a komplexnímu přístupu k politice v oblasti digitálních aktiv“. Jeho hlavním cílem je však vytvoření digitální měny spravované Federálním rezervním systémem.
Web 3.0 a ovládání lidstva
Pro ty, kteří neznají blockchain, je součástí Webu 3.0. Nejstarší internet, Web 1.0, byl v 90. letech minulého století platformou určenou pouze pro čtení. Existovalo jen málo tvůrců obsahu, většinou šlo o firmy. Mohli jste vyhledávat a číst obsah, ale nemohli jste s uvedeným obsahem interagovat (např. komentovat, lajkovat atd.). Web 2.0 přišel na přelomu tisíciletí. Největšími změnami na počátku byly chatovací místnosti Yahoo! a AOL a blogosféra. Nyní jsou hlavní složkou webu 2.0 sociální média. Facebook, Google, Twitter, Microsoft a několik dalších společností v podstatě vlastní a ovládají celý Web 2.0.
Web 3.0 (kolem roku 2014) umožňuje jednotlivcům prostřednictvím kryptoměn teoreticky vlastnit část základní sítě. Internet je tedy „decentralizovaný“ a není pod kontrolou několika společností. Digitální tokeny („mince“) jsou aktiva, která představují vlastnické podíly v sítích. Všechny tyto sítě mají aplikace postavené na příslušných technologiích. Všechny tokeny 1. vrstvy, jako je Ethereum, Solana a Elrond, se přetahují o pozici toho, který se dostane na vrchol. Ti, kdo kupují tokeny přímo, v podstatě investují do sítě, o které věří, že nakonec zvítězí.
Hlavní myšlenkou kryptoměn je decentralizace. Ti, kdo vlastní tokeny a udržují síť, ji kontrolují, na rozdíl od Googlu a Facebooku, které kontrolují Web 2.0. Bývalý generální ředitel Twitteru Jack Dorsey je v této záležitosti zjevně ve střetu zájmů. Poukázal však na to, jak jsou téměř všechny společnosti Webu 3.0 vlastněny rizikovými kapitalisty a jejich investory. Tato technologie tedy není skutečně „decentralizovaná“.
Decentralizovaný internet má navíc své nevýhody, i když je stoprocentně možný. Kybernetické zločiny bude téměř nemožné stíhat. Dětská pornografie bude proudit volněji. A místo Facebooku a Googlu budou internet hlídat Binance, Crypto.com, Coinbase a Ripple.
Facebook přejmenoval název své společnosti na „Meta“ v očekávání, že web 3.0 a „metaverze“ brzy převezmou vládu. O metaverzi v poslední době hodně mluví také generální ředitel společnosti Microsoft Satya Nadella. Jinými slovy, stará garda se snaží udržet si podíl na kontrole informací, až se web 3.0 stane normou. Faktem zůstává, že nikdo nemůže skutečně říci, kdo „vlastní“ Web 3.0. Neočekávejte tedy, že se definice vyjasní, až tato technologie převezme vládu.
Co se píše v Bidenově nařízení
Bidenův výnos nařizuje několika americkým vládním agenturám, včetně ministerstva obchodu, ministerstva financí a Rady pro dohled nad finanční stabilitou, aby vypracovaly politiky pro regulaci digitálních měn a dohled nad nimi. Největší pozornost však vzbudilo poslední ustanovení exekutivního příkazu.
„Prozkoumat digitální měnu americké centrální banky (CBDC) tím, že se urychleně zaměří na výzkum a vývoj potenciální CBDC Spojených států, pokud bude její vydání považováno za národní zájem. Nařízení ukládá vládě Spojených států, aby posoudila technologickou infrastrukturu a kapacitní potřeby pro potenciální CBDC Spojených států způsobem, který chrání zájmy Američanů.“
Čínská lidová banka již používá digitální verzi jüanu. TechCrunch v lednu informoval, že 260 milionů čínských občanů (asi 25 % obyvatel země) si stáhlo peněženku e-CNY pro digitální jüan. Aplikace již do ledna zprostředkovala transakce v hodnotě 87,5 miliardy jüanů (asi 13,8 miliardy USD). Čína v září zakázala všechny ostatní kryptoměny, čímž eliminovala jakoukoli potenciální konkurenci. Indie uvalila na všechny zisky z kryptoměn v zemi 30% daň. Spojené státy jsou pod tlakem, aby držely krok s ostatními zeměmi, které tuto technologii přijímají a regulují.
CBDC samozřejmě zcela odporují konceptu decentralizace, který má být základem digitálních měn. Bez ohledu na to jsou kryptoměnoví nadšenci z potenciální digitální měny vlastněné vládou většinou nadšeni. Bitcoin, Ethereum a další digitální měny po oznámení exekutivního příkazu vzrostly o 8 % i více. Bude trvat až tři roky, než americká vláda něco takového spustí. Pokud však vláda skutečně vynaloží potřebné prostředky, mohlo by se tak stát mnohem rychleji.
Historie zasahování amerických prezidentů do činnosti mezinárodních banksterů
Mnoho Američanů věří, že prezident Abraham Lincoln byl altruistický muž, který miloval všechny lidi. Občanská válka byla podle mnoha vyprávění vedena s cílem ukončit zotročování černochů. To však nemůže být dále od pravdy. Ve skutečnosti prezident Lincoln během svého inauguračního projevu 4. března 1861 jasně řekl, že mu je lhostejné otroctví na Jihu:
„Nemám v úmyslu přímo ani nepřímo zasahovat do instituce otroctví ve státech, kde existuje. Domnívám se, že k tomu nemám žádné zákonné právo, a nemám k tomu ani žádný sklon.“
Ve zprávě z deníku The Daily Intelligencer z 23. srpna 1862 je citován prezident Lincoln: „Kdybych mohl zachránit Unii, aniž bych osvobodil jakéhokoli otroka, udělal bych to, a kdybych ji mohl zachránit tím, že osvobodím všechny otroky, udělal bych to.“
Unie zavedla cla na dovoz evropského zboží, čímž se toto zboží stalo pro Konfederaci dražším a méně atraktivním. Evropa na oplátku přestala dovážet americkou bavlnu z Jihu, což zničilo konfederační ekonomiku. Spojené státy byly po desetiletí bez centrální banky, kterou ovládali nikým nevolení, prohnilí lidé. Země se stávala příliš nezávislou a ukazovala zbytku světa, že může prosperovat bez směšných peněz centrálních bank, dokud existuje otroctví. Ale válka je drahá a banksteři věděli, že je Lincoln bude potřebovat.
Banksteři schválili Unii půjčky s úrokem až 36 %. Lincoln to odmítl a místo toho vytiskl bezúročné peníze ze státní pokladny na výplatu vojáků. Obával se, že lidé nebudou nové „greenbacky“ přijímat jako skutečné peníze. Ústava mu však dávala pravomoc to udělat. Lincoln do roku 1862 vytiskl 450 milionů dolarů v „greenbacks“. Lincoln musel být zabit, pokud chtěli mezinárodní banksteři znovu získat kontrolu nad celým světovým finančním systémem. Potřebovali také ukončit otroctví movitých lidí, aby rozdělili a ovládli zemi, nikoli z dobré vůle.
Zkrátka a dobře, Lincoln byl zavražděn banksterským žoldákem Johnem Wilkesem Boothem, movité otroctví bylo zrušeno a USA se banksterům masivně zadlužily. Prezident John F. Kennedy udělal něco podobného v roce 1963 exekutivním příkazem 11110. Ten dal americkému ministerstvu financí pravomoc tisknout místo Federálního rezervního systému bezdlužnou měnu. Jen o několik měsíců později byl zavražděn.
Jde o to, že americkým prezidentům není dovoleno zahrávat si s peněžním systémem banksterů. To nás přivádí zpět k Bidenovu exekutivnímu příkazu. Pokud bude centralizovaná digitální měna pro obyvatelstvo jakkoli přínosná, pak bude Biden do konce letošního léta mrtvý už jen proto, že tuto myšlenku navrhl. Zdá se však, že mezinárodní banksteři ji plně podporují. To znamená, že z centralizované digitální měny má prospěch zlomek 1 % nejbohatších lidí na světě a nikdo jiný.
Z tohoto nařízení ani z centralizované digitální měny USA nemůže vzejít nic dobrého. Ale nyní je to nevyhnutelné. Prezident Franklin Roosevelt vydal v roce 1933 exekutivní příkaz 6102. Ten nařizoval všem Američanům odevzdat své zlato Federální rezervní bance těsně předtím, než vláda pozastavila zlatý standard. Připusťme, že přinutit Američany odevzdat kryptoměnu by bylo logisticky náročnější na prosazení a provedení. Pokud je však tento krok nezbytný k pokračování monopolizovaného finančního systému, způsob si najdou.
Věděli jsme, že vládou posvěcená kryptoměna přijde. Nyní je to oficiální. Můžeme jen čekat a sledovat, jaký to bude mít dopad na každodenní život. Svět se už od roku 2020 dramaticky změnil. Ale vládní kryptoměna je posledním krokem Velkého resetu. Zůstaňte ostražití a chraňte své přátele a blízké.