CIA uvolnila dokumenty o UFO

CIA uvolnila dokumenty o UFO

Ve smyslu zákona o svobodě informací jsou tisíce dokumentů CIA o neidentifikovaných létajících objektech (UFO) – nebo neidentifikovaných leteckých jevech (UAP), jak je nazývá vláda – nyní k dispozici ke stažení na webu Black Vault, který provozuje autor a podcaster John Greenwald Jr.

CIA uvolnila dokumenty o UFO

CIA tvrdí, že nyní poskytla všechny informace o UAP, které má, i když neexistuje způsob, jak to zjistit, jestli je to pravda. „Výzkum Black Vault bude i nadále sledovat, zda v držení CIA ještě nezůstaly další neodtajněné dokumenty,“ slíbil Greenwald v prohlášení na svém webu.

Zveřejnění přichází měsíce před tím, než měl Pentagon informavat Kongres o všem, co vědí o UAP – před datem určeným v posledním návrhu zákona o úlevách kvůli COVID-19, ze všech míst, které ho přijaly koncem prosince. Poptávka po mimozemském intelu se stala tak velkou, že jej CIA nakonec zkompilovala na CD-ROM, který získal Greenwald a nahrál do Black Vault, rozdělený na tucty souborů PDF ke stažení.

Greenwald řekl, že je přesvědčen, že z vykalkulovaných důvodů je dokumenty obtížné analyzovat. „CIA NEUVĚŘITELNĚ ztížila rozumné používání svých záznamů,“ řekl o „zastaralém“ formátu souborů. „Podle mého názoru tento zastaralý formát lidem velmi ztěžuje dokumenty prohlížet a používat je pro jakékoli výzkumné účely.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x