Bill Gates má nové plány s vakcínami, chystá se Pandemie 2?

vakcíny

Vakcinace ztrácí na síle, a tak miliardář a eugenik Bill Gates přišel s novým návrhem vakcín, který zahrnuje „malou náplast“ nalepenou na kůži člověka.

V nedávném vystoupení v indické televizi CNBC TV18 byl Gates dotázán na budoucnost výroby vakcín svýma očima na základě současného stavu technologického a zdravotnického pokroku. Zde je jeho vyjádření:

„U všech těchto vakcín dbáme na to, aby byla dostatečná kapacita, aby existovala konkurence, aby ceny stále klesaly. A budeme mít nové vakcíny. Budeme mít vakcínu proti TBC [tuberkulóze], vakcínu proti malárii, vakcínu proti HIV.“

Gates dále hovořil o „vakcínách“ proti koronaviru COVID-19, které byly uvolněny v rámci operace Warp Speed, a vysvětlil, že pro příští pandemii „je třeba, aby měly delší trvání a větší pokrytí.“

„A změníme to tak, že místo jehly použijeme malou náplast,“ dodal Gates o nově zamýšlené technologii.

Je důležité poznamenat, že ať už z jehly nebo z náplasti, jed je stále jed. Vstříknutý jed je pravděpodobně horší, protože obchází přirozené obranné mechanismy těla, ale Gates jistě myslel i na to a náplasti budou stejně, nebo možná více toxické než jejich protějšky z jehel.

Gates chce změnit i „jídlo“
V budoucnu chce Gates také zbavit zemědělce možnosti pěstovat vlastní potraviny. Na nedávném setkání elitářských globalistů COP28 Gates představil strategii zahrnující využití „inovací k absolutnímu vyřešení tohoto problému.“

V jednu chvíli Gates skutečně použil termín „Pandemie 2“, aby popsal další budoucí událost podobnou COVID, kterou se on a jeho partneři již připravují využít díky svému nejnovějšímu biotechnologickému vývoji.

Mimochodem, věděli jste, že latinský překlad slov „Cor“ a „ona“, dvou částí slova „corona“ pro koronavirus, znamená „infarkt“? To jistě není náhoda, protože mnoho z těch, kteří se nechali očkovat proti COVID-19, utrpělo infarkt nebo jinou formu srdečního onemocnění.

Podle M. Wingera z webu 100percentfedup.com je Gates „jako horší verze Anthonyho Fauciho.“

„Asi ho budeme nazývat nejdůvěryhodnějším americkým nelékařem,“ dodal Winger. „Ať tak či onak, Gates je v tom zase.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x