Arnold Schwarzenegger se omlouvá za výroky „Kašlu na vaši svobodu“ během pandemie

Arnold Schwarzenegger

Herec a bývalý guvernér Arnold Schwarzenegger se omluvil za své výroky, které pronesl před dvěma lety, když odmítl obavy z lékařské tyranie během pandemie COVID-19.

Arnold Schwarzenegger

Herec z filmu „Terminátor“ ztratil nervy s odpůrci roušek a povinného očkování a řekl jim, aby „kašlali na svou svobodu.“

„Nemůžeme jen říkat: Mám právo dělat X, Y a Z. Když ovlivňujete ostatní lidi, je to vážné,“ řekl Schwarzenegger v srpnu 2021 v diskusi na CNN.

„Je tu virus. Zabíjí lidi a jediný způsob, jak tomu zabránit, je: nechat se očkovat, nosit roušky, dělat sociální distanc, neustále si mýt ruce, a ne jen přemýšlet o tom: ‚No, moje svoboda je tady tak trochu narušena‘. Ne, kašlete na svou svobodu,“ řekl.

„Nechci tady nikoho očerňovat,“ pokračoval, „ale chtěl jsem všem říct, ať spolupracují a přestanou se hádat, protože je tu virus a je lepší se nechat očkovat a nosit roušku,“ dodal.

O dva roky později se zdá, že se hvězda filmu Komando nad svým chováním zamyslela a změnila názor.

Jeden uživatel na Twitteru propagoval Schwarzeneggerův nový podcast „Pump Club“, když jiný uživatel uvedl, že ho kvůli jeho výrokům z roku 2021 nebude sledovat.

„Chci se na to podívat, ale mám problém přenést se přes Arnolda ‚Fuck Your Freedom‘ Schwarzeneggera,“ uvedl uživatel.

Sám Schwarzenegger se v reakci na to omluvil a řekl: „Někdy mě moje pusa předběhne.“

„Řeknu vám ještě toto: Omlouvám se, že jsem řekl tato slova. Snažím se být neúnavně pozitivní, ale někdy mě moje ústa předběhnou. Měl jsem lépe komunikovat,“ napsala minulý týden na Twitteru hvězda filmu Pravdivé lži.

Nyní, když se usazuje prach na plandemii COVID-19, se zdá, že si někteří lidé začínají uvědomovat, jak daleko zašli díky mediální mašinérii řízené strachem.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KarelDar
Host
KarelDar
1 rok před

Jistě omluvu myslel stejně upřímně, jako ten původní výrok…

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Když si nevidí do huby, má ji držet na uzdě.

jiří
Host
jiří
1 rok před

Vypijte vakcínu: Čína „očkuje“ myši pomocí kravského mléka s mRNA.
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vypijte-vakcinu-cina-ockuje-mysi-pomoci-kravskeho-mleka-s-mrna/

Last edited 1 rok před by jiří
3
0
Would love your thoughts, please comment.x