Arcibiskup Viganò: Globalistická kabala chce na zemi nastolit království Antikrista

Arcibiskup Viganò

Tito vrazi se budou brzy zodpovídat za své zločiny, když ne před tribunálem světa, tak určitě před Bohem,“ napsal Arcibiskup Carlo Maria Viganò.

Drazí přátelé,

Jsem vděčný za pozvání profesora Massima Citro della Rivy, abych pozdravil účastníky Dne památky obětí holocaustu. Dobře víte, že jsem se nikdy neostýchal nabídnout své intervence od počátku psycho-pandemické frašky a že moje stížnost – od května 2020 – předjímala vše, co se za tyto čtyři roky objevilo ohledně zločinného řízení tohoto sociálně-inženýrského experimentu neomalthusiánského původu.

To, co se dnes objevuje ve všech důkazech, je podvratný plán globálního státního převratu, jehož cílem je zdecimování světové populace a zotročení těch, kteří přežili. Tlak na schválení pandemické smlouvy WHO a na zdravotní pas – doprovázený aktivací digitální peněženky – ukazuje, že autoři tohoto převratu se svých zločinných záměrů nehodlají vzdát a neudělají to, pokud nebudou čelit pevnému a rozhodnému odporu obyvatelstva a těch několika jeho představitelů, kteří se nezaprodali Světovému ekonomickému fóru, těch, kteří odvážně neselhávají ve svých povinnostech.

Viděli jsme, že falešná Bergogliova církev se zcela podřídila programu genetické léčby, léčby, při níž byly použity potracené plody. Viděli jsme, jak lékaři a zdravotníci zabíjejí slabé a starší lidi na jednotkách intenzivní péče pomocí anestezie. Viděli jsme, jak vládci, soudci a policejní složky rozpoutali bezprecedentní kriminalizaci těch, kteří se nenechali „označit.“

Víme, kdo za těmito lidmi stojí, kdo je platí a kdo je vydírá: jejich jména jsou dobře známa. Tito vrazi se budou brzy zodpovídat ze svých zločinů, když ne před tribunálem světa, tak určitě před Bohem, kterého nenávidí a kterého by rádi nahradili, v šíleném deliriu všemocnosti, které je neúprosnou předehrou k jejich věčné porážce. Děti temnoty, spiklenci Světového ekonomického fóra a globalistická kabala chtějí na zemi zřídit království Antikrista jako obscénní napodobeninu království Krista, našeho Pána.

Podívejte se na jejich dílo: samé lži, podvody, hrůzy, hříchy, neřesti, násilí a zrůdnosti. A vždy za cenu, protože všechno, co dělají, je předmětem směny, obchodu: platíte za to, abyste mohli mít děti, platíte za to, abyste je mohli zabít, platíte za prodej jejich orgánů, platíte za jejich zneužívání, platíte za vnucování smrtících léčebných postupů, platíte za život a smrt, platíte za lži médií a obscénnosti internetu, platíte za simulaci lásky a přátelství, platíte za chiméru digitální věčnosti. Platíte také za to, že skončíte v pekle, za zatracení své duše. Zatímco u Božích věcí je všechno zadarmo – je to plod lásky, velkorysosti a velkoleposti.

Správně odsuzujete zdravotní holocaust: tímto termínem na jedné straně zdůrazňujete rozsah zločinu, kterého se dopustili služebníci WHO, a na druhé straně touhu „obětovat“ miliony obětí globalistickému Molochovi. Neztrácejte ze zřetele tento základní prvek: vyhlazování – způsobem ne nepodobným tomu, které způsobily totalitní režimy minulého století – nám ukazuje rituální aspekt Velkého resetu a odhaluje kulturu smrti, kterou přijali ti, kdo ji prosazují.

Smrt dětí v mateřském lůně; smrt nemocných a starých lidí v nemocnicích; smrt mladých lidí vytržených ze života drogami; smrt rodiny ve jménu zvráceností a zrady; smrt krásy, vědění a vědy. Je to smrt, která postihuje nejen tělo, ale i duši a zabíjí v ní plamen naděje. A je příznačné, že ti, kdo popírají existenci nadpozemského pekla, jako by chtěli udělat vše pro to, aby ho znovu vytvořili na této zemi, jako by se nám chtěli pomstít za osud, který tyto psychopatické vrahy neúprosně čeká.

Proto pokračujte ve svém odvážném nasazení, ale nikdy neztrácejte ze zřetele celkový obraz této epochální bitvy, v níž se síly dobra a zla připravují na rozhodující střet. Je důležité si uvědomit, že psycho-pandemická fraška byla pouze jedním z prostředků k prosazení tohoto pekelného plánu a že ji provázejí další hrozby, které se řídí stejným scénářem ve stejném směru. Ukažte lidem tuto celkovou provázanost a i ti nejroztržitější pochopí a vzbouří se proti tomu, co jim bylo podvodem a násilím vnuceno.

Náš Pán řekl: „Pravda vás osvobodí.“ Ten, který o sobě řekl: „Já jsem Cesta, Pravda a Život.“ Jedině Kristova pravda nás může osvobodit z okovů lži a falše nepřítele lidstva. Bojujte proto v této bitvě s vědomím, že svého i našeho protivníka můžete porazit pouze zbraněmi Pravdy. Svatý Pavel nás nabádá: Nenechte se přemoci zlem, ale přemáhejte zlo dobrem. Jednejte svobodně v mezích toho, co je dobré, a Pán požehná vašemu odhodlání, jako to vždy v dějinách činil těm, kdo ho milují a poslouchají jeho přikázání. Pokud v tomto ohledu ustoupíte, vystavíte své křídlo nepříteli a veškeré vaše úsilí bude marné. A pamatujte na Pánova slova: „Nebojte se, já jsem překonal svět.“

Žehnám vám z celého srdce.

+ Carlo Maria Viganò, Arcibiskup

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x