7 největších MÝTŮ o mRNA „vakcínách“ proti COVID-19, které šíří Big Pharma a CDC

mRNA vakcíny proti COVID-19

Ačkoli jsme již čtyři roky v hloubi „plandemie“, Big Pharma a vysoce zkorumpované Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) stále usilovně prosazují propagandu, lži a neověřená „vědecká“ tvrzení o bezpečnosti a účinnosti smrtících mRNA vakcín proti COVID-19.

Západní lékařsko-průmyslový komplex po desetiletí tvrdil, že všechny farmaceutické léky a očkování jsou podloženy recenzovanými klinickými studiemi založenými na horách empirických údajů.

Při bližším zkoumání však zjistíte, že většinu těchto „výzkumů“ prováděli pouze výrobci těchto „léků“, z nichž mnozí se spikli, aby pozměnili a zfalšovali údaje a odůvodnili tak závěry, které potřebovali pro schválení Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv, aby maximalizovali zisky a ujistili obyvatelstvo, že je vše stoprocentně „bezpečné a účinné.“

Vakcíny proti COVID-19 ucpávají cévní systém miliony prionů, které způsobují chronické záněty, srdeční příhody, turbo rakovinu a spontánní potraty
Co kdybyste dnes zjistili, že opak je pravdou o všech teoriích a „vědeckých poznatcích“ tvůrců vakcín a CDC? Šířili byste tuto informaci dál? Pokusili byste se žalovat o náhradu škody, pokud byste utrpěli zdravotní zvěrstva v důsledku injekcí genové terapie pomocí spike proteinů? Co kdybyste kvůli očkování přišli o dítě? Nechtěli byste se blíže podívat na celou tu „vědu“, která údajně stojí za „bezpečností a účinností“ všech experimentálních vakcín proti COVID-19, které jsou určeny pouze pro nouzové použití?

Profesor a statistik z univerzity v Lucernu, Dr. Konstantin Beck, studoval nebezpečí vakcíny proti COVID-19 ve Švýcarsku a přímo ji spojil s výrazným nárůstem samovolných potratů u těhotných žen. Dr. Beck byl v minulosti poradcem Německého ministra zdravotnictví a Švýcarského parlamentu a analyzoval poznatky z vědeckých publikací, zdravotních pojišťoven a Švýcarského federálního statistického úřadu.

Dr. Beck prohlásil, že výrobci vakcín a představitelé veřejného zdravotnictví tyto informace buď znali, nebo mohli znát již v té době, kdyby si údaje jednoduše prostudovali.

Proč CDC, Pfizer a Moderna nechtějí uznat tato nebezpečí, tento vědecký výzkum a varovat veřejnost? Možná proto, že nechtějí, aby se někdo dozvěděl, že vakcíny proti COVID-19 způsobují, že imunitní systém ženy napadá plod a zabíjí ho, když spike proteiny napodobující virus putují do dělohy a obelstí tělo.

V jiné výzkumné oblasti týkající se nebezpečí mRNA vakcín proti COVID-19 měnících DNA provedl Dr. Charles Hoffe, 28letý lékař v Britské Kolumbii v Kanadě, PET/CT vyšetření pacientů s rakovinou, kteří dostali posilovací mRNA vakcínu společnosti Pfizer pouhých osm dní předtím, a zjistil rychlou progresi T-buněčného lymfomu, dramatický nárůst gastrointestinálních lézí a turboefekt šíření buněk v lymfatických uzlinách v podpaží a v blízkosti podpaží.

Tomuto jevu se říká turbo-rakovina, kdy spike proteiny z mRNA vakcín slouží jako karcinogen – doslova potrava, která rakovinu živí a pohání ji k exponenciálnímu množení, aby napadla zbytek těla. Možná se ptáte, jak je to možné? mRNA složky doslova vypínají váš gen P-53, takže vaše tělo již nemůže bojovat proti rakovině.

7 největších MÝTŮ o mRNA „vakcínách“ proti COVID-19, které šíří Big Pharma a CDC

1. „Očkování pomáhá předcházet závažnému onemocnění COVID-19 a riziku hospitalizace.“

2. „Vakcína proti COVID-19 2023-2024 je bezpečná a doporučuje se pro osoby, které se snaží otěhotnět, a osoby, které jsou těhotné nebo kojí.“

3. „Vakcína proti COVID-19 je bezpečná a doporučuje se pro osoby, které mají nyní rakovinu nebo které se léčily na rakovinu.“

4. Aby se snížily nežádoucí účinky vakcíny: „Měli byste počkat na to, jak se budete cítit po očkování.“

5. „Žádná z vakcín nijak neinteraguje s vaší DNA ani ji nemění. Nemohou způsobit rakovinu.“

6. „Neočkovaní lidé by měli tuto vakcínu dostat jako úplně první očkování.“

7. „Můžete se bezpečně nechat očkovat proti chřipce a COVID-19 současně.“

Žádné z těchto tvrzení CDC není podloženo klinickým výzkumem, který by prokázal jejich pravdivost. Ve skutečnosti je to přesně naopak. Vědecké studie nyní odhalují, že tyto vakcíny proti COVID-19 vůbec nejsou vakcínami, ale návodem pro buňky, aby navždy produkovaly toxické priony, které napadají orgány, ucpávají cévní systém, ochromují imunitní systém, narušují centrální nervový systém a ZPŮSOBUJÍ rakovinu a potraty.

Držte se faktů, ne mýtů tisíckrát opakovaných mluvícími hlavami, které o sobě tvrdí, že jsou „odborníci“, ale na podporu svých divokých tvrzení předkládají nulové vědecké důkazy.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post 7 největších MÝTŮ o mRNA „vakcínách“ proti COVID-19, které šíří Big Pharma a CDC first appeared on Akta […]

PřemekJ
Host
PřemekJ
17 dní před

Vím. Je to tak. Přitom já jsem k témuž závěru došel porovnáním mnoha dílčích informací včetně studia toho, co jsou a co dělají spike proteiny (S-proteiny) a jak to souvisí s depopulační genocidou plánovanou psychopaty z WEF, s biolaboratořemi financovanými z USA a s významem přirozené imunity a metabolismu homocysteinu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x