COVID-19: Jak se uskutečnil největší zločin proti lidstvu

COVID-19

Záměrně vytvořená falešná pandemie začala v polovině února 2020. Matematický modelář Ferguson, který pracoval na Imperial College v Londýně, vyděsil miliony lidí předpovědí, že jen ve Spojeném království může zemřít 600 000 lidí. Mluvil o tom, že v Británii onemocní miliony lidí a že nemocnice po celém světě budou zahlceny nemocnými pacienty.

COVID-19

Média vyvolala paniku, jak to obvykle dělají, a během několika dní lidé rušili dovolené a v panice nakupovali toaletní papír, mýdlo a bochníky chleba. Britové v době krize vždy nakupují toaletní papír, mýdlo a bochníky chleba.

Akciový trh se nervově zhroutil a propadl se do kouta, jak to v takových chvílích bývá, a chlapík jménem Ferguson byl všude zpovídán a citován se svými chmurnými předpověďmi.

V tomto okamžiku, v únoru 2020, jsem byl zmaten povykem, který se vyvolal kolem něčeho, co se mi nezdálo být toxičtější než chřipka. Již v únoru 2020 jsem uvedl, že si myslím, že by tento hoax mohl být součástí plánu na zavedení povinného očkování.

Když jsem se podíval na dostupná čísla, bylo mi okamžitě jasné, že něco není v pořádku. Své pochybnosti jsem vyjádřil na webu www.vernoncoleman.com a poukázal jsem na to, že podle WHO není neobvyklé, že na chřipku zemře 650 000 lidí za jednu sezónu.

Začal jsem hledat skrytou agendu a přišel jsem na několik.

28. února jsem naznačil, že virus by mohl být využit k zastavení zbytečného cestování a k ušetření ropy na důležitější věci, jako jsou premiérské limuzíny a stíhačky, nebo na lety prince Charlese na schůzky o změně klimatu, nebo k tomu, aby nás obměkčil pro povinné očkování.

2. března jsem upozornil na to, že uváděné údaje o úmrtnosti jsou chybné, protože úřady zjišťují pouze osoby, které onemocněly a jsou v nemocnici. Nepočítaly tisíce lidí, kteří nemoc měli, ale měli jen mírné příznaky. Poukázal jsem na to, že pokud jde k lékaři s chřipkou 1 000 lidí a jeden pacient zemře, pak je úmrtnost 0,1 %, ale pokud má chřipku dalších 9 000 lidí, ale k lékaři nejdou, pak je úmrtnost 0,01 %.

Předpověděl jsem, že vlády využijí krizi k vytvoření bezhotovostní společnosti a k tomu, aby se zbavily starých lidí.

Celé mi to připomnělo přehnaný strach z AIDS, kdy nás Britská lékařská asociace varovala, že do roku 2000 budou postiženi všichni.

Dne 3. března 2020 jsem znovu varoval, že přijde povinné očkování. Panika rostla a lidé chodili s plastovými krabičkami na hlavách. Ve Spojeném království byl koronavirus zařazen mezi nemoci podléhající oznamovací povinnosti.

Během několika dní lékaři všude varovali, že staré lidi bude třeba nechat zemřít, protože virus zabije miliony lidí, a každé nemocniční lůžko bude potřeba pro mladé pacienty s koronavirem. Dne 7. března jsem informoval o tom, že lidé jásali nad vyhlídkou, že staří lidé budou umírat v obrovském množství. „Uvolní to nemocniční lůžka,“ řekl jeden komentátor.

Ještě 14. března jsem byl mezi lékaři do značné míry sám, když jsem trval na tom, že nás koronavirus všechny nezabije. Připomínalo mi to ptačí a prasečí chřipku. Tehdy jsem odmítal strašidelné historky o těchto dvou nemocech, ale úřady uváděly dramatická tvrzení. WHO tvrdila, že ptačí chřipka zabije až 150 milionů lidí. Řekl jsem, že je to nesmysl. Ptačí chřipka nakonec zabila méně než 500 lidí. Britská vláda tvrdila, že prasečí chřipka v roce 2009 zabije 65 000 lidí, a utratila 500 milionů liber za léky, které musely být vyhozeny. Celkový počet úmrtí opět nedosáhl 500. Až o něco později jsem zjistil, že tyto šíleně nepřesné předpovědi vypracoval profesor Ferguson z Imperial College v Londýně – vysoké školy finančně propojené s nadací Billa a Melindy Gatesových, která miluje očkování. Ferguson také učinil absurdně nepřesné předpovědi ohledně nemoci šílených krav – předpověděl, že by mohlo zemřít až 150 000 lidí, ale celkový počet byl 177. A byla to právě Imperial College, která učinila příšerné předpovědi ohledně slintavky a kulhavky. Fergusonovy předpovědi, později označené za vážně chybné, vedly k tomu, že bylo zbytečně zabito šest milionů zvířat a Spojené království to stálo 10 miliard liber.

Vlády ve Velké Británii a USA, a vlastně i ve většině ostatních zemí světa, přestože to všechno věděly, naslouchaly Fergusonovým předpovědím, nadšeně je přijímaly a zaváděly uzavírky a protispolečenské distancování.

V té době bylo jasné, že vlády by udělaly lépe, kdyby Fergusona a jeho tým z Imperial College ignorovaly a nechaly si poradit od stavitele Boba nebo pošťáka Pata. Svět by byl lepším a bezpečnějším místem, ale možná méně výnosným pro očkovací společnosti.

Rozzloben tím, jak jsou lidé děšeni nemocí, která zjevně není o nic smrtelnější než chřipka, jsem 18. března natočil video pro YouTube. Nazval jsem ho „Vyděšení z koronaviru: Hoax století.“ Video bylo z YouTube odstraněno a mnohem později bylo odstraněno i z BrandNewTube poté, co byla tato platforma napadena hackery. Bylo zachráněno a nyní se na něj můžete podívat ZDE.

V průběhu let jsem se setkal se spoustou urážek, hlavně od lidí najatých farmaceutickými společnostmi, ale tentokrát bylo toto urážení fenomenální, záměrné a chladnokrevné a stal jsem se předmětem posměšné, pomlouvačné a očerňující kampaně.

Pokračoval jsem v natáčení videí, protože nemám rád, když mě šikanují urážliví grázlové, protože už bylo zjevně pozdě přestat, ale hlavně proto, že jsem byl stále naštvaný na všechny ty lži a na lidi, které to zbytečně rozčilovalo.

Dne 19. března orgány veřejného zdraví ve Spojeném království a Poradní výbor pro nebezpečné patogeny rozhodly, že nová nemoc by již neměla být klasifikována jako „vysoce nebezpečná infekční nemoc.“ Koronavirus byl přeřazen na úroveň chřipky.

Několik dní po tomto významném rozhodnutí (které mainstreamový tisk ignoroval) zavedla Britská vláda výluky a předložila nejrepresivnější zákon v historii Britského parlamentu. Zákon o výjimečném stavu, který měl 358 stran, proměnil Británii v totalitní stát a dal vládě a policii bezprecedentní pravomoci. Byla zakázána veřejná shromáždění a volby a byly zavedeny nové pravomoci týkající se „omezení používání a zveřejňování informací.“

Kupodivu, až nevysvětlitelně, se ve světě dělo v podstatě totéž.

Vlády podle Fergusonových pokynů zavedly výluky a protispolečenské distancování, starším lidem nařídily, že musí zůstat doma, tisíce starších lidí poslaly z nemocnic do pečovatelských domů a milionům pacientů s rakovinou zrušily operace a další zákroky.

Ukázalo se, že toto onemocnění je unikátní v tom, že lékaři zřejmě dokázali stanovit diagnózu, aniž by provedli jakékoli testy nebo v některých případech dokonce aniž by pacienty viděli. Seznam příznaků spojených s koronavirem se stále rozšiřoval a oficiální linie zněla, že každý, kdo trpí kašlem nebo kýcháním, má tuto nemoc. Tisíce pacientů byly poslány do pečovatelských domů, aby nemocnice zůstaly prázdné a zdravotní sestry se mohly naučit tančit a nacvičovat tleskání. Ve Spojeném království se lékaři v diagnostice koronavirů natolik zdokonalili, že Británie brzy vedla světové žebříčky úmrtí na koronavirus. Již v březnu 2020 jsem upozornil, že každý, kdo nebyl skutečně posetý dírami po kulkách, byl zapsán jako mrtvý na COVID-19 a že celkové počty úmrtí byly přehnané. Netušil jsem, že i těla s dírami po kulkách jsou uváděna jako úmrtí na COVID-19. Každý, kdo kdy měl COVID-19, byl označen za mrtvého, i kdyby ho přejel autobus nebo rozsekal šílený politik. Oficiálně bylo nemožné se z nemoci vyléčit.

30. března 2020 jsem předpověděl, že výluky zabijí v Británii 100 000 až 250 000 lidí. Předpověděl jsem, že výsledkem bude, že mnohem více lidí bude zabito politikou výluk, než kolik jich zemře v důsledku viru.

Je tragické, že Britská vláda nyní přiznala, že se tato předpověď rovněž potvrdila. A během několika příštích let se počet úmrtí v důsledku uzavření nemocničních oddělení vyšplhá na nepředstavitelnou úroveň. Jak jsem předpověděl, prudce vzroste počet sebevražd. Přesně totéž se stalo v jiných zemích. Jedná se o celosvětový zločin.

K tomu je třeba připočítat počet těch, kteří zemřou v důsledku chudoby, protože míra nezaměstnanosti stoupne na nebývalou úroveň. Opět jsem to předpověděl již v březnu 2020.

Mezitím vlastní údaje Britské vlády prokázaly, že počet lidí, kteří zemřeli na COVID-19, byl nižší než počet lidí, kteří pravidelně umírají na chřipku.

Mé video s názvem „Konečný, nezvratný důkaz, že pandemie COVID-19 nikdy neexistovala“ se objevilo 19. dubna 2021. Toto video bylo zakázáno na YouTube a hacknuto z BrandNewTube, ale díky našemu naprosto skvělému IT specialistovi je nyní k dispozici ZDE.

Úmrtnost na COVID-19 a chřipku je docela totožná. Celkový počet údajně zemřelých na koronavirus je silně nadsazený. A poprvé v historii vlády zakázaly lékařskému a ošetřovatelskému personálu diskutovat nebo zpochybňovat oficiální politiku.

Vládní údaje ukazují, že běžnou chřipkou může ročně onemocnět miliarda lidí. A oficiální důkazy ukazují, že virus COVID-19 je méně nakažlivý než chřipka. Celkový počet celosvětových úmrtí na koronavirus je mnohem, mnohem nižší než 650 000 lidí, kteří mohou zemřít na chřipku během jedné sezóny. (Je to také mnohem méně než 1,5 milionu lidí, kteří mohou během jednoho roku zemřít na tuberkulózu, což je také infekční onemocnění).

V polovině července 2020 jsme se dozvěděli, že COVID-19 má nebývalé schopnosti.

Pokud se nakazíte nějakou nemocí, obvykle získáte imunitu. Ale u COVID-19 to tak nevypadalo. Bylo oznámeno, že imunita vůči COVID-19 po několika měsících záhadně mizí.

Bylo nám řečeno, že budeme potřebovat opakované očkování – třeba čtyřikrát ročně.

V červenci 2020 jsem informoval, že vláda Spojeného království souhlasila s nákupem 190 milionů dávek vakcíny pro méně než třetinovou populaci. Předpověděl jsem, že akcie firem vyrábějících vakcíny prudce vzrostou.

Pravidla, která byla zavedena, byla nevýslovně hloupá, nepochopitelná a neobhajitelná. Zdálo se, že celý svět řídí lidé, kterým k pikniku chybí přinejmenším jeden sendvič a láhev šumivého nápoje. Mohli jste jít do hospody, ale ne na bowling. Mohli jste si nechat udělat trvalou na vlasy a nalakovat nehty, ale fyzioterapeutická oddělení byla stále zavřená. Cílem bylo udržet lidi zmatené, nešťastné a na pokraji sebevraždy, a to všechno skvěle fungovalo.

Vědci pak tvrdili, že dalším příznakem COVID-19 je kožní vyrážka. Údajně 8,8 % pacientů s pozitivním testem na COVID-19 má také vyrážku. Nikdo ve vládě si neuvědomil, že vyrážku pravděpodobně způsobuje ta zatracená dezinfekční tekutina, kterou byli všichni nuceni používat v nesmyslném množství.

Jak jsem napsal před dvěma a půl lety, žili jsme ve vykonstruované noční můře.

Řekl jsem, že to byla buď nejnepravděpodobnější špatně zvládnutá epidemie v dějinách světa, nebo je to, jak jsem to popsal ve svém videu natočeném 18. března, podvod století. (Chcete-li se podívat na mé video zveřejněné 18. března 2020, klikněte ZDE).

Ať tak či onak, musíme zatknout všechny, kdo se podílejí na rozhodovacím procesu!

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x