Země G20 se dohodly na mezinárodním digitálním očkovacím průkazu

G20

Politici v současné době zdůrazňují, že „pandemie“ je u konce. Ale tajně, za zavřenými dveřmi, se přijímají opatření pro další globalistický tah.

G20

V návaznosti na další rozhodnutí se hlavy států a vlád zemí G20, které se nedávno sešly na summitu na Bali, dohodly na zavedení celosvětově platného digitálního očkovacího průkazu pro cestování. V bodě 22 svého závěrečného prohlášení vedoucí představitelé skupiny G20 oznámili, že chtějí posílit místní a regionální kapacity pro výrobu zdravotnických výrobků, aby se usnadnil přístup k očkování na celém světě, zejména v rozvojových zemích.

Drobným písmem je to výbušné. Uvádí se v něm: „Podporujeme centrum WHO pro přenos technologií mRNA vakcín s cílem sdílet technologie a technické know-how na dobrovolném základě a po vzájemné dohodě. Uznáváme význam společných technických standardů a metodik ověřování pro usnadnění bezproblémového mezinárodního cestování, interoperability a akceptace digitálních i nedigitálních řešení, včetně dokladů o očkování.“

To opět dokazuje „konspirační teorii“, jejíž realizace byla potvrzena již během „pandemie“ COVID-19. Zavedení digitálních standardů, které budou v budoucnu použity k výraznému omezení mobility.

Dosud nebyly zavedeny žádné globální, ale pouze regionální kontrolní nástroje, jako je například digitální očkovací průkaz EU. Tato mezera je nyní zacelena.

Biden usiluje o rozšíření pravomocí
Americký Senát 15. listopadu hlasoval za účasti demokratů i republikánů, kteří požadovali ukončení „výjimečného stavu Covid-19.“ Iniciátorem rezoluce byl senátor Roger Marshall (republikán). Dva a půl roku už stačilo, protože Biden podkopal ústavní práva Američanů, řekl Marshall.

V případě, že senátní rezoluce projde ve Sněmovně reprezentantů, kde budou po volbách v polovině volebního období dominovat republikáni, však americký prezident Joe Biden oznámil veto.

Biden se tak odmítá vzdát moci, kterou si Bílý dům přisvojil nad dvakrát prodlouženým výjimečným stavem kvůli Covid-19.

Republikáni obvinili Bidena, že využívá neomezené pravomoci Covid-19 k prosazování globalistické agendy, která podkopává ústavní práva Američanů a činí je závislými na vládních sociálních programech. Používání pandemie Covid-19 jako zástěrky již není na základě současných údajů opodstatněné. Poukázali na to, že sám Biden na zářijovém autosalonu v Detroitu označil pandemii za ukončenou.

Bývalý americký prezident Donald Trump poprvé vyhlásil stav nouze 13. března 2020.

Někteří demokraté podpořili republikánský návrh
Senát hlasoval v poměru 62 ku 36 hlasům pro Marshallův návrh. Třináct demokratů podpořilo republikány, všechny hlasy „proti“ pocházely od demokratů. Dva senátoři se zdrželi hlasování. Demokratický senátor Chuck Schumer hlasoval pro rezoluci, ale poté ji odmítl. Jeho hlas byl mylně interpretován jako „ano“, ale to prý není jeho stanovisko. To bude opraveno.

Bílý dům se k hlasování vyjádřil: Další ochrana před Covid-19 a „zajištění flexibilních možností reakce“ jsou hlavními prioritami Bidenovy vlády. Ukončení výjimečného stavu Covid-19, který měl ve skutečnosti vypršet v lednu, by tuto možnost omezilo.

Není žádným tajemstvím, že pod záminkou výjimečného stavu by bylo snazší vládnout a vykonávat moc. V den rozhodnutí Senátu oznámilo americké ministerstvo zdravotnictví, že zachová stav nouze Covid-19 nejméně do poloviny ledna. Ukončení výjimečného stavu bude oznámeno 60 dní před jeho vypršením. Pro ukončení v lednu by byl konečným termínem 11. listopad.

Povinnost očkování vakcínou proti Covid-19 pro neameričany cestující do USA, která by skončila v listopadu, byla rovněž prodloužena nejméně do 8. ledna 2023. Navzdory oznámení amerického ministerstva zdravotnictví se některé americké státy, včetně těch, kde vládnou demokraté, rozhodly stav nouze neprodloužit. Washington jej ukončil přibližně na konci října.

Jakmile stav nouze skončí, americká vláda přestane hradit očkování, testování, léčbu a další náklady na Covid-19. „Komerční sektor“, jako jsou nemocnice a pojišťovny, pak musí tyto náklady hradit ze svého. Lze se proto oprávněně domnívat, že došlo k masivnímu lobbování, aby se tomu zabránilo.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Čas se jim krátí. Na co šáhli, tak zkurvili.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x