Zahráli Deep State a demokraté svou poslední kartu?

Donald Trump

Změna klimatu… nadřazenost bílé rasy… Donald Trump. Toho demokraté viní ze VŠEHO.

Donald Trump

To je to, na čem v těchto dnech fungují. Na to spoléhají. To je to hlavní, o čem lžou. Také podvádějí ve volbách. A nevěří v ústavu. A nezapomeňte, že ani nepředstírají, že věří v rovnou spravedlnost před zákonem.

Možná se ptáte: Jak to dělají?

Mají Deep State. Mají školy a univerzity. Mají odbory. Mají média a Big Tech. Mají zábavní průmysl. Mají Big Pharma. A mají Antifu a dav LGBT.

Zdá se, že Američané by mohli poskytnout protilátku.

Nový průzkum ultraliberální agentury Gallup šokujícím způsobem odhalil, že Američané se v oblasti sociální politiky a ekonomiky vrátili ke konzervatismu.

„Po většinu posledních osmi let se Američané v sociálních otázkách vyjadřovali zhruba stejně často jako liberálové i konzervativci. Letos je převaha konzervativců zřetelnější,“ vysvětlil Gallup. „Tento posun je způsoben především rostoucím sociálním konzervatismem republikánů, a to v době, kdy jsou sociální otázky, jako jsou práva transsexuálů, potraty a další ožehavé problémy, v celonárodní veřejné debatě prominentní. Na otázku, jak mají celkově popsat své politické názory bez ohledu na sociální a ekonomické otázky, 40 % respondentů uvedlo, že mají konzervativní názory, 31 % umírněné a 26 % liberální,“ uvedla agentura pro průzkum veřejného mínění.

Průzkum uvedl, že 38 % respondentů je konzervativních v sociálních otázkách, což je více než 33 % v loňském roce, a 44 % je ekonomicky konzervativních, což jsou v obou případech nejvyšší čísla od roku 2012. Počet těch, kteří se označují za liberály, se za poslední rok propadl z 34 % na 29 %.

„Průzkum přichází v době, kdy mnoho států zvažuje politiku týkající se transsexuálů, potratů, kriminality, užívání drog a výuky genderu a sexuality ve školách,“ uvedl Gallup. „Nárůst konzervativní identifikace v sociálních otázkách za poslední dva roky je patrný téměř ve všech politických a demografických podskupinách. Republikáni vykazují jeden z největších nárůstů, a to z 60 % v roce 2021 na současných 74 %. Nezávislí vykazují mírný nárůst o pět procentních bodů, z 24 % na 29 %, zatímco mezi demokraty nedošlo k žádné změně (10 % v roce 2021 i 2023).“

Gallup dále uvedl: „Od roku 2021 došlo k dvoucifernému nárůstu konzervativní sociální ideologie mezi dospělými ve středním věku – tedy ve věku 30 až 64 let. Zároveň je ideologie starších Američanů v sociálních otázkách stabilní, zatímco mezi mladými dospělými došlo k mírnému nárůstu konzervativní sociální ideologie.“

„Když mají Američané popsat své názory na ekonomické otázky, 44 % z nich se označuje za velmi konzervativní nebo konzervativní, 33 % za umírněné a 21 % za velmi liberální nebo liberální. Podíl těch, kteří říkají, že jsou konzervativní, činil v letech 2020 až 2022 v průměru 40 %. Současné číslo je nejvyšší od roku 2012, kdy činilo 46 %.“

Zpráva dodává: „Američané se častěji označují za ekonomicky konzervativní než za liberální, protože republikáni se v drtivé většině hlásí ke konzervativním názorům, ale demokraté nejsou v drtivé většině liberální. V roce 2023 se 79 % republikánů označuje v ekonomických otázkách za konzervativní, zatímco 48 % demokratů tvrdí, že jsou liberální. Kromě toho se za ekonomické konzervativce označuje více nezávislých (36 %) než liberálů (16 %). Přibližně polovina nezávislých říká, že jsou v ekonomických otázkách umírnění.“

A v sociálních otázkách: „Větší sociální konzervatismus může podporovat prostředí příznivější pro přijímání konzervativně orientovaných sociálních zákonů, zejména ve státech, kde dominují republikáni. V minulém roce totiž mnoho republikánských států přijalo přísnější omezení potratů, omezilo možnosti volby pro transsexuální mládež v oblasti účasti na sportu a zdravotní péče a zavedlo zákazy, o jakých tématech lze diskutovat ve třídách.“

Zastihl nás čas u demokratů?

Jsou média pro národ příliš neuvěřitelná?

Zahráli Deep State a ostatní svou poslední kartu?

Bude to stačit na to, aby se Donald Trump vrátil a překonal podvod, který dal Joeovi Bidenovi a bezprecedentních 81 milionů „hlasů“ v roce 2020?

Mohlo by to tak být. Mohlo by to být právě v roce 2024.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aamater
Host
aamater
1 rok před

Trump už mal svoju šancu!!! A nevyužil ju!!! EU ho odmietala a v USA mu robili samé prieky. Nedokázal stiahnuť vojakov z Iraku, Sýrie, Afganistanu!!! Dokonca Sýriu bombardoval. V Iraku spáchal teroristický útok na Iránske vysoko postaveného štátneho predstaviteľa. Bol to a aj to je obyčajný pošuk!!! Z prezidentami v USA je to vždy veľmi ťažké. Kennedy chcel ovládnuť FED a tiež chcel spáchať atentát na Kubánskeho vodcu Fidela, nakoniec jeho samotného odbachli jak škodnú. Tak, že nerobme si žiadne ilúzie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x