Whistleblower WEF varuje před plánem globalistů na čipování obyvatelstva

implantovatelný mikročip

Bývalý člen Světového ekonomického fóra varoval, že globální elita plánuje donutit lidi, aby si nechali implantovat mikročipy, které budou vyžadovat pro přístup k digitálním měnám, univerzálnímu základnímu příjmu (UBI) a dalším službám.

implantovatelný mikročip

Německý ekonom a bývalý „globální lídr pro zítřek“ WEF, který se stal whistleblowerem, Richard Werner během loňské diskuse na Mezinárodním vědeckém summitu 2022 nabádal k opatrnosti v souvislosti s nově vznikajícími technologiemi a uvedl, že WEF záměrně přestalo lidem ukazovat, jak bude digitální měna centrální banky (CBDC) vypadat, protože bude zahrnovat implantát pod kůži o velikosti zrnka rýže.

„A to zrnko rýže je celá vaše peněženka?“ zeptal se Wernera jeden z tazatelů a on odpověděl: „Ano, je to váš digitální průkaz totožnosti, vaše peněženka, může to být váš pas, váš klíč.“

Werner zdůraznil, že technologie RFID, které se objevují na debetních a kreditních kartách a které umožňují přenášet data pouhým přejetím, „podmiňují“ lidi, aby postupně přijali „bezkontaktní“ interakce jako každodenní součást života.

„Samozřejmě jsme zjistili, že naše debetní nebo kreditní karty již přešly na systém čipů RFID, technologii RFID, kdy stačí mávnout. Bezkontaktní,“ popisuje Werner. „To nás tak trochu podmiňuje tímto směrem, že v budoucnu budete jen mávat rukou, protože máte pod kůží implantovaný mikročip.“

„A každý krok má nějaký racionální důvod,“ pokračoval. „Je jednodušší nad tím prostě mávnout rukou, že? Je to mnohem rychlejší, protože vždycky musíme čekat ve frontách, jak všichni zadávají svá čísla a tak, prostě to mávnutí je rychlejší.“

„Ale další racionalizace by mohla být, no, ale můžeš kartu ztratit, někdo ti ji může ukrást, a takhle jen máváš, je to trochu riskantní, no, nebylo by fajn, kdybys ji nemohl ztratit a nikdo ti ji nemohl ukrást?“

Werner říká, že lidé by přirozeně měli tendenci takové invazivní technologie odmítat, „protože je porušením lidské důstojnosti něco takového skutečně aplikovat pod kůži“, nicméně globalisté jsou podle něj připraveni využít UBI k tomu, aby nalákali a přesvědčili obyvatelstvo, aby injekce podstoupilo.

„To se miliardářským elitám dosud nelíbilo. Ale od roku 2015 se všichni ozývají. Myslím tím, že všichni velcí miliardáři a Světové ekonomické fórum vystoupili, aha, to je dobrý nápad, všeobecný základní příjem. No a proč najednou, teď? Protože teď máme technologii pro mikročipový implantát,“ vysvětluje Werner.

Člen WEF, který se stal whistleblowerem, dále vysvětlil, že Covid-19 hraje v systému mikročipů určitou roli, protože zavedl potřebu digitálního průkazu totožnosti, jehož informace budou „pohodlně“ uloženy na implantovatelném mikročipu.

Skutečně se zdá, že noční můry o obřím sledovacím panoptiku, kde je každý pohyb, nákup, úder srdce a dech pečlivě monitorován, se nyní blíží realitě.

Povstane lidstvo a odmítne čip?

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nagualista
Host
nagualista
7 měsíců před

Povstane lidstvo a odmítne čip ?

Jen se pro čipy pohrnou…. dostanou přece konečně něco zadarmo – příjem definovaný jako nepodmíněný. Čip, co je pak bude i dokonale řídit, třídit a samozřejmě i rozhodovat o životě a pak i smrti. Copak lidstvo odmítlo mobily, přestože se ví, že způsobují krvácení v mozku, že vraždí, kdepak. Dnes platí mobilem no a zítra rukou. Podle mě je lepší přijít o mobil a tak jsem ho zahodil, než přijít o ruku. Ano, další z plánů 666 v pořadí, jak snížit porodnost a jak s čísly bez vnitřní hodnoty dokonale ovládat populaci.

trackback

[…] redakce  19 října, 2023 Whistleblower WEF varuje před plánem globalistů na čipování obyvatelstva2023-10-19T21:33:31+00:00Zprávy […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x