WEF plánuje zavést systém SOCIÁLNÍCH KREDITŮ pod rouškou „humanitárního aktu“

Světové ekonomické fórum

Renomovaný německý ekonom varoval, že globalistické Světové ekonomické fórum (WEF) se chystá zavést systém sociálních kreditů pod rouškou „humanitárního aktu.“ Dodal, že to přinese nový světový řád, který bude mít obyvatelstvo plně pod kontrolou.

Světové ekonomické fórum

V rozhovoru pro německou alternativní televizní stanici AUF1 ekonom Ernst Wolff poznamenal, že mottem WEF na podzim letošního roku je „frontální útok na střední třídu.“ Stefanu Magnetovi z AUF1 řekl, že globální elita má v plánu donutit obří korporace a státy, aby spolkly současný růst cen. Občané budou trpět, přičemž střední třída ponese největší břemeno – což povede k eskalaci a panice.

„Protože nakonec mají občané prosit o nový měnový systém a digitální základní příjem, digitální peníze centrální banky se systémem sociálního kreditu,“ řekl Wolff. „Nakonec nám to dokonce budou chtít prodat jako humanitární akt,“ dodal.

Zdůraznil, že k tomuto „velkému finále“ nebo možná „intermezzu“ Velkého resetu může dojít na podzim. „Jedna věc je jistá: Velký reset bude proveden brutálně a všichni lidé, kteří něco vytvořili nebo zachránili, budou nyní v zoufalé situaci,“ varoval.

Wolff dále uvedl možné situace v blízké budoucnosti, například to, jak přenosná elektronická zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo počítače, umožní globalistům realizovat jejich digitální peníze, sociální úvěry a systémy všeobecného dohledu.

Dodal, že lidé budou nezaměstnaní a vláda bude vydávat peněženky pod záminkou humanitárních snah. Přestože tyto peněženky budou penězi v mobilním telefonu, „není to nic jiného než aplikace, která slouží jako váš vlastní účet,“ poznamenal Wolff.

Peněženka by mohla být týdně zásobována částkou 1000 nebo 2000 dolarů a byla by digitálně propojena přímo s centrální bankou. Wolff však zdůraznil, že centrální banka bude mít pravomoc uplatňovat individuálně přizpůsobené zdanění, individuální úrokové sazby a okamžité penalizační poplatky. Mohla by také přerušit veškeré peněžní toky nebo na peníze uvalit třítýdenní expirační lhůtu.

„Peníze budou mít datum expirace. V určitém okamžiku bude možné k těmto penězům přidat systém sociálního kreditu upravený podle čínského modelu,“ řekl. Ten by mohl uplatňovat řízení osobního peněžního statusu po vzoru komunistů.

Future Focus 2025 zahajuje Velký reset se systémy digitální identity
Dokument WEF „Future Focus 2025“, který byl zveřejněn 30. června, je plánem, jak pomocí „lákavých“ příběhů nasměrovat společnost k Velkému resetu.

Zpráva uvádí, že k vybudování „inkluzivního finančního ekosystému je třeba vyvinout zvláštní úsilí. Vrstva digitální identity by měla být rozvíjena nezávisle na ostatních částech platebních procesů.“

To znamená plně sledovatelné, programovatelné a na oprávnění založené digitální měny, které umožní centrálním bankám kontrolovat, co si lidé mohou nebo nemohou koupit. Digitální měny centrálních bank (CBDC) budou vyžadovat, aby každý občan měl digitální peněženku spojenou se svou digitální identitou.

„Cílem je shromáždit o vás co nejvíce informací,“ uvedl v jednom ze svých článků Tim Hinchliffe, redaktor společnosti Sociableeditor. „Je to budoucnost neustálého dohledu v reálném čase.“

WEF také navrhl označovat jakékoli kritické myšlení, které je v rozporu s jejich narativy, za dezinformace.

Hinchliffe to dále komentoval: „Narativy jsou pro nevolené a neodpovědné globalisty skvělé, protože, jak se píše v jednom příspěvku na blogu WEF z roku 2015, „v boji o srdce a mysli lidí narativ trvale předčí data ve své schopnosti ovlivňovat lidské myšlení a motivovat lidské jednání.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

comment image

Drak
Host
Drak
1 rok před

Všechny členy WEF, je nutné zabíjet na potkání. Oni usilují o naše bezživotí, musíme dělat totéž. A je nás podstatně víc

3
0
Would love your thoughts, please comment.x