Vše, co WHO dělá, je v rozporu se zásadami veřejného zdraví

WHO

Abir Ballan sepsal 43stránkovou práci nazvanou „The WHO Review and Why It Matters to You“, která odhaluje Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) jako vysoce zkorumpovanou politickou organizaci prosazující tyranii ve jménu „veřejného zdraví.“

WHO

Práce, zveřejněná na webových stránkách Pandemics Data & Analytics (PANDA), přímo zpochybňuje údajnou autoritu WHO jako vedoucího představitele v oblasti globálního veřejného zdraví. Odhaluje, že téměř nic z toho, co WHO dělá, nemá nic společného s veřejným zdravím, protože téměř vše je politicky motivováno.

„Tento přehled vám poskytne klíčové informace, které vám pomohou posoudit kandidaturu WHO jako autoritativní globální organizace veřejného zdraví,“ uvedla PANDA. „Poskytuje základní informace o zásadách veřejného zdraví a řízení pandemií, jak byly dříve odsouhlaseny touto složkou OSN.“

„Analýza PANDA vám umožní posoudit správnost reakce na COVID-19 a opičí neštovice, kterou doporučila WHO, a určit, jak věrně se WHO řídila svými vlastními dříve vypracovanými doporučeními. Dále shrnuje předpoklady, z nichž vycházela jejich doporučení týkající se viru Covid-19, a následuje shrnutí konečných doporučení.“

WHO má chránit lékařskou svobodu a podporovat autonomii jednotlivce
WHO by se měla řídit 10 zásadami veřejného zdraví, které jsou uvedeny v jejích oficiálních zásadách, kdykoli se jedná o mimořádnou situaci v oblasti veřejného zdraví. Namísto toho je však tato složka OSN po příchodu COVID-19 všechny zrušila.

První zásada, která se týká lidské důstojnosti a osobních svobod, byla v podstatě neúčinná, protože WHO podporovala uzavírání obchodů, roušky a další formy lékařského fašismu.

Druhá zásada se zabývá zdravím holistickým způsobem a řeší nejen tělesnou, ale i duševní, duchovní a sociální pohodu. Uvažovalo se o něčem z toho, když WHO schválila více než dva roky trvající absolutní pandemické peklo?

Třetí zásada – a ta je opravdu důležitá – se zabývá právem na tělesnou autonomii. WHO má v podstatě respektovat právo každého jednotlivce zvolit si vlastní cestu ke zdraví – což znamená žádné nařizování, tečka.

Za čtvrté, WHO má podporovat pouze ty zdravotní zásahy, které si člověk sám zvolí. V návaznosti na třetí zásadu čtvrtá opět zdůrazňuje, že suverenita a svoboda jednotlivce má být zachována za každou cenu.

„Zdravotničtí pracovníci musí před jakýmkoli lékařským zákrokem získat od jednotlivců informovaný a dobrovolný souhlas,“ uvádí se v pátém bodě. „Nepřesné informace, psychologická manipulace a jakákoli forma nátlaku činí souhlas neplatným.“

Šestý bod se zabývá tím, aby lékařské informace zůstaly soukromé. Nikdo jiný například nemá právo znát váš očkovací status, protože mu do toho nic není.

Poslední čtyři zásady se týkají důkladného vyhodnocování potřeb komunity na základě údajného ohrožení; zkoumání dlouhodobých důsledků každé nové zdravotní politiky; využívání příspěvků jednotlivců a komunit při tvorbě těchto politik; a vytváření politik pouze na základě pravdy, nikoli politiky.

Řídila se WHO během pandemie některými z těchto zásad? Odpověď zní ne. A veřejné zdraví se díky tomu nezlepšilo.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] * prevzaté z aktax.cz […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x