Rakousko degradovalo přibližně 3,8 milionu dvakrát očkovaných na neočkované

Green pass

Rakouská vláda oznámila, že platnost „Green pasu“ byla zkrácena na šest měsíců. To také znamená, že všechny osoby, které měly v posledních šesti měsících „plné očkování“, budou degradovány do nižšího občanského statusu a stanou se „neočkovanými“.

Green pass

Dokonce i z poslušných lidí se stali lidé druhé kategorie, kteří jsou díky „uzamčení neočkovaných“ vyloučeni ze společenského života. Rakušané žijící v této bezfaktické dystopické noční můře mají v současnosti dvě možnosti: Vynutit si odchod vlády, nebo si dát třetí, čtvrtou, pátou, šestou a možná i věčnou dávku.

Před šesti měsíci bylo za „plně očkované“ považováno přibližně 3,8 milionu Rakušanů. Důvěřovali bývalému kancléři Sebastianu Kurzovi a Zeleným, kteří slibovali, že je dvojitá injekce „osvobodí“. Jejich „občanská povinnost“ a „solidarita“ zvítězí nad nemocí, jak jim bylo opakovaně řečeno, a brzy se vše vrátí do normálu. Nebo ne?

Každý, kdo nepřijme posilovací injekci se stejnou látkou, která prokazatelně nemá žádný účinek proti „variantám“, je nyní vyloučen ze společenského života a je považován za vyvrhele, protože neočkovaní jsou podle oficiálního narativu špatní, hloupí lidé, kteří ohrožují ostatní, jsou pravděpodobně dokonce „pravicoví extremisté“ nebo hůře… „teroristé“. Být dekretem degradován na asociálního, hloupého, pravicového radikála bude pro mnohé těžkou pilulkou.

Není jasné, kolik lidí o svůj „zelený“ status skutečně přijde, protože pár z těch, kteří byli do července 2021 dvakrát podvedeni, už má posilovač za sebou. Mohlo by se stát, že zhruba 1,9 milionu Rakušanů – kromě již neočkovaných – odmítne poslušnost.

Vakcíny jsou naprostým selháním
Kanadská studie ukázala, že dvě dávky očkovací látky neměly žádný měřitelný účinek na infekci virem Omicron. Údaje v ní obsažené jsou výbušné. Její autoři, 13 mezinárodních vědců, financovaných mimo jiné kanadským ministerstvem zdravotnictví, výslovně uvádějí, že „dvě dávky vakcíny proti Covid-19 pravděpodobně nechrání před infekcí Omicronem. Třetí dávka poskytuje určitou ochranu v bezprostředním horizontu, ale podstatně menší než proti Deltě. Naše výsledky mohou být zmateny chováním, které jsme v našich analýzách nemohli zohlednit. Je zapotřebí dalšího výzkumu, který by zkoumal ochranu před závažnými následky“.

Stručně řečeno: dvě podané dávky vakcíny proti Omicronu neúčinkují.

Fakta na Nehammera nedělají dojem
Rakouská spolková vláda, zcela nedotčena všemi tvrdými daty, která vyvracejí současnou zdravotní politiku, se i nadále odvolává na blíže neurčené „odborníky“, zatímco nutí obyvatelstvo, aby se podřídilo jejich fanatickému diktátu bez důkazů. Věda v jejich rozhodování pravděpodobně nikdy nehrála žádnou roli a už vůbec ne veřejné zdraví.

„Čím méně je vakcína proti COVID-19 účinná, tím je vláda tvrdohlavější. Vynucování očkování není právně ani medicínsky udržitelné. Kancléř Nehammer a spol. svým postojem dokazují, že jim nejde o blaho lidí,“

řekl Herbert Kickl, předseda Svobodné strany Rakouska (FPÖ).

Na sociálních sítích neutichají zvěsti, že pracovní skupina spolkové vlády si je plně vědoma toho, že očkování selhává. Dokonce se obávají, že řada lidí může zemřít, protože jejich imunitní systém byl v důsledku trojího očkování silně oslaben. Pokud jsou tyto informace pravdivé, je trvání vlády na povinném očkování stále nepochopitelnější. Jeden z psychologů řekl listu Kronen Zeitung, že v takovém případě by „propukly nepokoje“.

Nesčetné demonstrace se statisíci účastníků však ukázaly, že drtivá většina Rakušanů nemá o nepokoje zájem. Požadují návrat k právnímu státu, přiznání základních práv a ukončení lockdownů.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x