Velká Ukrajinská loupež ještě neskončila

loupež

Sotva zaschl inkoust na podpisu prezidenta Bidena, který převedl dalších 61 miliard dolarů do černé díry zvané Ukrajina, přinesla mainstreamová média zprávu, že to není poslední výstřel v neúspěšné politice USA.

Elity nemají v úmyslu zastavit tento „vlak štědrosti“, který převáží bohatství od střední a pracující třídy k bohatým a propojeným vrstvám.

Agentura Reuters hned po schválení zákona o pomoci napsala, že „záchranný kruh pro Ukrajinu ve výši 61 miliard dolarů nestačí.“ Vůdce Senátní menšiny Mitch McConnell po schválení zákona vystoupil v nedělních pořadech a řekl, že 61 miliard dolarů „pro nás není moc peněz…“ No, to se mu říká snadno – vždyť je vždycky jednodušší utratit cizí peníze!

Ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba nebyl zdaleka vděčný za 170 miliard dolarů, které USA do jeho země dosud poslali. V rozhovoru pro časopis Foreign Policy v době, kdy byl balíček pomoci schválen, měl Kuleba tu drzost kritizovat USA za to, že nevyrábí zbraně dostatečně rychle.

„Pokud nedokážete vyrobit dostatek stíhaček, abyste pomohli Ukrajině vyhrát válku proti zemi, která chce zničit světový řád, jak potom chcete zvítězit ve válce proti nepříteli, který je možná silnější než Rusko?“ řekl.

Co takhle říci „děkuji“?

Je pochopitelné, proč jsou Ukrajinci frustrovaní. Většina těchto peněz jim v boji proti Rusku nepomůže. Americká vojenská pomoc Ukrajině způsobila, že Americké zásoby zbraní jsou vyčerpány, takže peníze jdou na vybudování nových výrobních linek, které mají nahradit zbraně již zaslané na Ukrajinu. Jde jen o Americký zbrojní průmysl. Prezident Biden to přiznal, když řekl, že „pomáháme Ukrajině a zároveň investujeme do naší vlastní průmyslové základny.“

Proto se Washington zoufale snaží zajistit, aby v případě návratu Donalda Trumpa do Bílého domu nemohla jeho – nebo budoucí – administrativa zastavit „Ukrajinský“ vlak. Minulý týden se objevily zprávy, že Ukrajinská vláda jedná s Bidenovou administrativou o podpisu desetileté bezpečnostní dohody, která by uzamkla financování Ukrajiny ze strany USA na další dvě a půl Americké administrativy.

To by budoucím prezidentům protiústavně svázalo ruce, pokud jde o zahraniční politiku, a Američané by tak zaplatili další nesčetné miliardy dolarů, které jim byly odebrány a poslány zbrojnímu průmyslu a zkorumpované zahraniční vládě.

Americký zbrojní průmysl a jeho roztleskávači ve Washingtonu DC jsou odhodláni udržet tok peněz na Ukrajinu… dokud nepřijdou na způsob, jak vyvolat válku s Čínou po prohrané současné válce s Ruskem. To samozřejmě závisí na tom, zda něco zbude, až se kouř rozptýlí.

Když prezident Biden podepsal zákon v hodnotě 95 miliard dolarů na udržení válek na Ukrajině a v Gaze a na vyvolání budoucí války s Čínou, označil to za „dobrý den pro světový mír.“ Ano, a „Válka je mír.“ Dluh je dobro. Svoboda je otroctví. Žijeme v postpravdivé společnosti, kde miliardy vynaložené na nesmyslné války „nejsou moc peněz.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Velká Ukrajinská loupež ještě neskončila first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x