Válka Deep State proti Trumpovi pokračuje

Donald Trump

Deep State a jeho liberální mediální spojenci jsou nezdravě posedlí Donaldem J. Trumpem, kterého označili za bezvýznamného a nepodstatného. Přesto mu věnují nepřiměřeně mnoho prostoru a často ho využívají jako ústřední postavu vysílaných zpráv a falešných dokumentů, které mají za cíl očernit kroky, jež podnikl pro zlepšení národa.

Donald Trump

Nejnovější mediální žvásty se soustředí na obvinění, že Trump sebral dokumenty Bílého domu a přivezl je do Mar-a-Lago poté, co Biden a jeho manipulátoři ukradli volby v roce 2020. Toto obvinění je částečně pravdivé, ale MSM vůbec nechápe závažnost toho, co přesně Trump před odchodem z Bílého domu do svého velitelského centra v Mar-a-Lago ukořistil.

Zdroj z Mar-a-Lago, který je s Trumpem v každodenním kontaktu, sdělil, že 45. prezident před odjezdem z Washingtonu spustil zákon o povstání z roku 1807, čímž přenechal civilní pravomoci vojenským velitelům „bílých klobouků,“ kteří se díky svému neochvějnému dodržování ústavy těší Trumpově přízni. Jednou aktivovaný Insurrection Act mohou takříkajíc vypnout pouze dvě strany: Trump sám, nebo osoba, kterou pověřil ochranou práv a svobod, jež jsou Američanům drahé, v tomto případě generál námořní pěchoty David H. Berger.

Generál Berger, jak uvedl náš zdroj, věděl o 27 950 zapečetěných obviněních, která Trump a úřadující generální prokurátor Jeffrey Rosen sepsali před 20. lednem 2021.

„Berger a viceadmirál Hannink Trumpovi řekli, aby si obvinění vzal s sebou a nenechal po sobě žádné kopie. Trump to samozřejmě věděl a nenechal by nelegitimní administrativě informace o tom, kdo byl vytipován k zatčení. Byly to varovné zprávy. Takže ano, prezident Trump si ty papíry rozhodně vzal s sebou. Nehodlal je nechat ležet, aby je Deep State našel, což by jim napovědělo, které osoby armáda aktivně vyšetřuje,“ uvedl náš zdroj.

MSM, vyzbrojená pouze poznatkem, že si Trump vzal „nějaké papíry“ – což je mlhavé tvrzení -, se však dopouští falešné představy, že si odnesl dokumenty, které by mohly být prodány zahraničním subjektům a ohrozit národní bezpečnost.

„Nic není vzdálenějšího pravdě. Když Trump předal armádě dočasnou kontrolu nad vnitrostátními orgány, chránil tuto zemi a pracoval na tom, aby jim konečně dal povolení pronásledovat, chytat a věznit pachatele, kteří chtějí občany zbavit jejich Bohem daných práv. Mají z Trumpa smrtelný strach, bojí se, že se brzy vrátí a zveřejní korupci, která se děje. Proto jsou jím posedlí. Říkají, že Trump je mužem minulosti. Pokud je to tak, proč mu věnují tolik prostoru? Papíry, které si Trump vzal, měly tento národ chránit, ne mu škodit,“ prohlásil náš zdroj.

Zdroj ve Sboru generálních soudců amerického námořnictva potvrdil obdržení „nevyčíslitelného“ počtu zapečetěných obvinění, z nichž mnohá jsou v současné době aktivně vyšetřována.

Autor: Michael Baxter

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x