Vakcíny proti COVID-19 jsou oficiálně nejsmrtelnějším lékem v historii

COVID-19

mRNA vakcína proti Covid-19 společnosti Pfizer je nyní oficiálně nejsmrtelnějším lékem v dějinách Západní medicíny, který zabíjí a zraňuje stovky milionů lidí, přičemž nové případy se objevují každý den, protože následky zavedení vakcíny se stále exponenciálně šíří.

Ale nechytejte mě za slovo. Údaje, které dokazují, že vakcíny proti Covid-19 jsou nejsmrtelnějším lékem v dlouhé historii Západní medicíny, pocházejí z dokumentů společnosti Pfizer. Přesně tak – společnost Pfizer zveřejnila dokumenty, v nichž přiznává bezprecedentní krveprolití způsobené jejich produktem.

Zatímco předchozí smrtící léky způsobily ve své době skandál – vzpomeňme například na Thalidomid – nikdo nesmí mluvit o tom, že experimentální mRNA vakcíny zabily obrovský počet lidí.

Toto utajování je mimořádné a pokračuje dodnes, kdy se Bill Gates nedávno pochlubil novou řadou mRNA vakcín proti všem možným onemocněním.

Toto ďábelské spiknutí proti lidstvu se připravuje již léta a ti, kdo znají pravdu, mají povinnost odhalit ji co největšímu počtu lidí.

Bill Gates stále pokračuje ve své zřejmě nekonečné snaze naočkovat celosvětovou populaci co největším počtem mRNA „vakcín.“

Covid pandemie je sice na Světovém ekonomickém fóru již starou novinkou, ale to miliardáři a eugenikovi nezabránilo v tom, aby na letošním setkání v Davosu propagoval své nové experimentální vakcíny.

Svým kolegům globalistům řekl: „Budeme mít nové vakcíny. Budeme mít vakcínu proti tuberkulóze, malárii, HIV a dokonce i nové vakcíny proti COVID-19.“

Okamžitě mě napadá otázka: pomůže nová „vakcína“ proti HIV těm, kteří onemocní VAIDS z jiných Gatesových „vakcín“?

Vzpomeňte si, že Gates vyvinul „vakcínu“ na ochranu proti dětské obrně vyvolané očkováním. Pokud vám to neřekne vše, co potřebujete vědět o tomto sociopatovi a vakcínách, pak už vám to neřekne nic.

Zatímco Gates nadále vnucuje světu své smrtící produkty a s lidskou populací zachází jako s pokusnými králíky, musíme pokračovat v odhalování pravdy o jeho psychopatických záměrech.

Vezměme si například zavádění mRNA vakcíny proti Covid-19, které organizoval jako nevolený světový zdravotnický car.

Všichni, kdo se na této genocidě podíleli – od Gatese přes Anthonyho Fauciho až po šéfy Big Pharma včetně Stephana Bancela – musí za toto historické zvěrstvo čelit spravedlnosti v podobě obvinění ze zločinů proti lidskosti.

Pokud si myslíte, že tato slova jsou příliš silná – počkejte, až uvidíte vlastní údaje společnosti Pfizer, které dávají rozsah genocidy do souvislosti s jinými genocidami z minulosti.

Jedná se o nejsmrtelnější lék, jaký kdy byl v historii lidstva zaveden podle vlastního zákonem stanoveného dokumentu společnosti Pfizer, který je známý jako Pfizer 5.3.6. 90 dní po zavedení.

Tento dokument společnosti Pfizer, který byl zveřejněn prvního dubna 2022 na příkaz federálního soudce, je k dispozici všem – ale mainstreamová média samozřejmě udělala vše pro to, aby se o jeho obsahu mlčelo.

Je důležité podívat se na historickou perspektivu této lékařské katastrofy.

V prvním sloupci se podíváme na Oppenheimera a na to, co udělal v Novém Mexiku s atomovou zbraní. Ta byla nasazena v Japonských městech Hirošima a Nagasaki v srpnu 1945 v rozmezí asi 3 dnů. Bylo zraněno asi 94 000 lidí a 105 000 lidí bylo zabito, což představuje poměr zranění a zabití přibližně 0,9.

Podíváme se na prostřední sloupec – Thalidomid. Thalidomid byl v době před uvedením přípravku proti Covid nejsmrtelnějším lékem v dějinách medicíny. Při pouhé zmínce o něm běhá lidem mráz po zádech. Přesto ve srovnání s mRNA vakcínami nebyl Thalidomid ničím. Bylo zaznamenáno 20 000 zranění a 80 000 úmrtí při poměru zranění a úmrtí 0,25.

Nyní se přesuňme do roku 2021. Rychle dopředu k Pfizeru a Albertu Bourlovi a Moderně a Stephanu Bancelovi. Zabili 17 milionů občanů světa. 17 milionů. A to jsou jen ti, ke kterým se přiznali. Ve skutečnosti jsou ta čísla mnohem, mnohem vyšší. Ale my zde pracujeme s oficiálními dokumenty a čísly společnosti Pfizer a ta přiznala 17 milionů.

Nezapomeňte, že tento lék je nejen nejsmrtelnější v dějinách světa, ale také zdaleka nejškodlivější. Jak tedy zjistíme oficiálně přiznaný počet celosvětových zranění způsobených mRNA vakcínou společnosti Pfizer?

Snadno. Poměr zranění k počtu zabitých je 33,4 ku 1. Vynásobíme-li 33,4 17 miliony, což je oficiální počet mrtvých, dostaneme 567 milionů celosvětově zraněných občanů, což je celkem 585 milionů celosvětově zabitých a zraněných občanů.

Zasazení těchto čísel do historického kontextu jasně ukazuje, že odpovědné elity včetně Gatese, Fauciho, Bourla a Bancela musí čelit spravedlnosti v podobě soudních procesů se zločiny proti lidskosti.

Společnost Pfizer se přiznala k milionům, ale nová znepokojivá analýza odhalila, že globalistická elita od ledna 2020, kdy byla na nic netušící svět vypuštěna Covid plandemie, chladnokrevně zavraždila již miliardu lidí.

Globalistická elita nám již léta vypráví o svých plánech na depopulaci Země z 8 miliard lidí na pouhých 500 milionů, ale většina lidí raději strká hlavu do písku.

Bohužel pro ovčany jsou dny, kdy mohli předstírat, že je vše v pořádku, sečteny.

Podle oficiálních statistik žilo v lednu 2020 na Zemi 7,84 miliardy lidí. Organizace spojených národů oznámila, že v listopadu 2022 světová populace překonala hranici 8 miliard. V době, kdy hovoříme, je podle Worldometeru současný počet obyvatel planety 8,028 miliardy.

Oficiálně se podle stejného zdroje v roce 2023 narodilo 40 milionů dětí a 20 milionů lidí zemřelo, což znamená čistý přírůstek populace zatím 20 milionů.

Jediní lidé, kteří věří některé z těchto oficiálních statistik, však také věří, že pedofilie je láska a vakcíny jsou bezpečné a účinné.

O co tu tedy ve skutečnosti jde? Podívejme se na fakta.

Většina zemí hlásí v posledních letech rekordní nadúmrtnost a rekordně nízkou porodnost
Vlády se zabývají lhaním, zejména pokud jde o statistiky kriminality a populace, aby vyhovovaly jejich agendám. Ale opravdu očekávají, že uvěříme, že světová populace stále prudce roste a dosahuje rekordních hodnot, přestože téměř všechny země na světě hlásí rekordní úmrtnost a rekordně nízkou porodnost?

Nikdy se nedozvíme skutečná čísla, pokud jde o nadměrnou úmrtnost na celém světě v důsledku očkování (dokud nezačnou hovořit pozorování pouhým okem). Zde je však seznam zemí, které v letech 2021 a 2022 hlásily rekordní nadměrnou úmrtnost a rekordně nízkou porodnost:

– Japonsko: 1,58 milionu mrtvých v roce 2022 – nejvíce od druhé světové války
– Nový Zéland: v roce 2022 hlásí obrovský počet nadměrných úmrtí – nejvíce od první světové války v roce 1918
– Austrálie: rekordně nízký počet narozených dětí a rekordně vysoký počet úmrtí v roce 2021
– Spojené království: využití dočasných márnic po celé zemi kvůli „prudkému nárůstu nadměrného počtu úmrtí“
– Nizozemsko: v roce 2022 více úmrtí než porodů – poprvé od roku 1900
– Německo: v roce 2020 prakticky nulový počet nadměrných úmrtí, v roce 2021 pak jejich počet raketově vzrostl
– Nové Skotsko (Kanada): hlásí „neočekávaně vysoký počet úmrtí“

To je jen malý vzorek. Norsko, Itálie a Japonsko zaznamenaly v roce 2022 rekordně nízkou porodnost a rekordně vysokou úmrtnost. Jinými slovy, hodně lidí umírá a málo se jich rodí.

Spojenými státy se zabývat nebudeme, protože Bidenova vláda bezostyšně lže o všem. Ale pokud se budeme řídit standardem Harvard Pilgrim a vynásobíme počet úmrtí na vakcíny podle VAERS 100, abychom získali přesnější celkový obrázek, pak od roku 2021 zemřelo na následky injekcí nejméně 3,5 milionu Američanů. To je 125 000 nadbytečných úmrtí měsíčně.

Pak je tu test pouhým okem
Od roku 2021 padají sportovci v nebývalém počtu se srdečními problémy jako mouchy.

Americké veřejné školy zaznamenávají od roku 2020 rekordní pokles počtu žáků.

Mistrovství světa ve fotbale 2022 očekávalo, že do Kataru přijede na měsíc trvající turnaj 1,2 milionu návštěvníků. Přišlo méně než 800 000 fanoušků, zatímco několik novinářů, kteří akci pokrývali, zkolabovalo a zemřelo.

Totéž se nyní děje na tenisovém turnaji Australian Open. Plně očkovaný a posilněný sportovní novinář, který se snažil zahanbit světovou jedničku Novaka Djokaviče, aby se nechal očkovat, prostě zkolaboval a náhle zemřel.

Náhod může být jen velmi málo. Bez ohledu na to vás globalistická elita chce přesvědčit, že světová populace vzrostla ze 7,8 miliardy v lednu 2020 na současných 8,028 miliardy, přestože téměř všechny země hlásí v tomto období rekordní nadměrnou úmrtnost a rekordně nízkou porodnost.

Opravdu jim nedělá problém urážet inteligenci lidí, aby jejich narativ („populace roste a je třeba ji snížit“) zůstal konzistentní.

George Orwell nás před touto dobou varoval. Říkal, že nás přesvědčí, že válka je mír. Svoboda je otroctví. A nevědomost je síla. Měl pravdu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x