USA vyzývají Američany, aby opustili Rusko v souvislosti se sabotáží plynovodu Nord Stream

USA vyzývají Američany, aby opustili Rusko

Ministerstvo zahraničí vyzývá Američany, aby v souvislosti s podezřením na sabotáž plynovodu Nord Stream „co nejdříve“ opustili Rusko.

USA vyzývají Američany, aby opustili Rusko

Oficiální zdůvodnění, proč všem radí odjet, je, aby se vyhnuli odvodu do mobilizace, ale tato logika platí pouze pro dvojí občany a toto doporučení je určeno všem Američanům.

Skutečným důvodem, proč všem říkají, aby odjeli, je riziko, že vypukne plnohodnotná válka kvůli tomu, že USA, Ukrajina nebo Polsko jsou zodpovědné za mimořádně hloupé a agresivní bombardování ropovodů.

Z velvyslanectví USA v Moskvě: „Bezpečnostní upozornění pro občany USA v Rusku“:

21. září zahájila ruská vláda mobilizaci svých občanů do ozbrojených sil na podporu invaze na Ukrajinu. Rusko může odmítnout uznat občanství USA dvojích státních příslušníků, odepřít jim přístup ke konzulární pomoci USA, zabránit jim v odjezdu z Ruska a povolat dvojí státní příslušníky do vojenské služby.

Možnosti komerčních letů jsou v současné době velmi omezené a často jsou v krátké době nedostupné. Pozemní cesty autem a autobusem jsou stále otevřené. Pokud si přejete z Ruska odcestovat, měli byste se co nejdříve samostatně domluvit. Velvyslanectví USA má značně omezené možnosti pomoci občanům USA a podmínky, včetně možností dopravy, se mohou náhle ještě více omezit.

Občané USA by neměli cestovat do Ruska a ti, kteří v Rusku pobývají nebo do něj cestují, by měli Rusko okamžitě opustit, dokud existují omezené možnosti komerčního cestování. Ministerstvo zahraničí poskytuje informace o komerčních cestách na stránce Information for U.S. Citizens in Russia – Travel Options Out of Russia na adrese travel.state.gov. Tato stránka rovněž poskytuje informace o požadavcích na vstup do sousedních zemí, postupech při cestování na prošlé americké pasy za určitých okolností a vízové povinnosti pro rodiny s rodinnými příslušníky, kteří jsou americkými a ruskými občany.

Připomínáme občanům USA, že právo na pokojné shromažďování a svobodu projevu není v Rusku zaručeno. Vyhýbejte se všem politickým nebo společenským protestům a nefotografujte bezpečnostní pracovníky na těchto akcích. Ruské úřady zatýkají americké občany, kteří se účastní demonstrací.

Naši zločinní neoconští vládci nás přivádějí na pokraj třetí světové války na obranu zkorumpovaného loutkového státu známého jako Ukrajina.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Katja Mitevová
Host
Katja Mitevová
1 rok před

Amerika nebuduje, nestavia, Amerika búra, ničí. Nadišiel čas. Kto s čím zaobchádza, s tým aj navždy schádza.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x