UFO natočené nad New Yorkem 27. září 2021

UFO natočené nad New Yorkem

UFO natočené nad New Yorkem

Tento podivný jev byl natočen 27. září 2021nad New Yorkem.

Zpráva svědka: Záznam z místa, kde se můj přítel zdržoval na střeše svého bytového domu v Lower East Side v New Yorku. Když jsme se poflakovali venku, všimli jsme si velmi velkého jasného světla nad Chrysler Building, muselo být jasnější než světelné znečištění. Narodil jsem se a vyrostl v New Yorku a dokázal jsem rozlišit běžné světelné znečištění, dokonce i během nějaké události, od něčeho neobvyklého. Nevěnovali jsme tomu příliš pozornosti, dokud se jedno velké světlo nezačalo rozdělovat na několik menších světel, pravděpodobně asi půl tuctu. Napadlo nás, že se možná koná nějaká filmová premiéra, ale nemyslím si, že by se to stalo uprostřed Manhattanu – možná v Tribecu nebo někde jinde, ale nevím o žádném velkém kině na východní straně 42. ulice.

Pak jsme si všimli, že se světla okamžitě rozlétla do všech různých stran. Jedno přeletělo do Queensu (zhruba kolem Long Island City), jedno do Brooklynu (zhruba kolem Williamsburgu nebo oblasti Greenpoint), jedno do Tribecy nebo West Village a všechna se tak nějak bleskově rozptýlila. Po nějaké době se všichni vrátili do oblasti Chrysler Building a znovu se spojili jako skupina. Na jednom z videí je vidět, jak odlétají do oddělených oblastí, a na druhém videu je vidět, jak jsou pohromadě, přičemž jeden z nich odlétá kousek sám a pak se vrací zpět.

Za zmínku stojí ještě to, že jsme si všimli vrtulníku, který letěl extrémně vysoko, téměř nad naší čtvrtí, a celou věc sledoval. Předpokládal jsem, že to byla newyorská policie, ale nedokázal jsem to říct s jistotou. Nemělo by smysl, aby se vrtulník tak pozdě v noci jen tak vznášel na jednom místě, zvlášť tak vysoko. Kdyby se konal sportovní zápas, byl by mnohem níž, aby se pořídily nějaké b-rolové záběry panoramatu, ale tohle bylo příliš vysoko a mířilo směrem k UFO.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x