Senátor Marco Rubio: Nejvyšší američtí představitelé mají „z první ruky“ informace o tajném programu UFO

UFO

Senátor Marco Rubio (R-Fla.) prohlásil, že několik vysokých vládních představitelů – včetně zaměstnanců Pentagonu s „vysokou prověrkou“ – ví o tajném programu Spojených států na vyhledávání havarovaných UFO.

UFO

Republikánský zákonodárce to prohlásil v rozhovoru pro NewsNation 26. června, krátce poté, co veterán letectva a bývalý zpravodajský důstojník David Grusch tvrdil, že Pentagon objevil mrtvá těla mimozemšťanů z havarovaných vesmírných lodí.

„Existují lidé, kteří se v posledních několika letech přihlásili, aby se s naším výborem podělili o informace… Chci tyto lidi velmi chránit,“ řekl Rubio, který působí jako místopředseda senátního výboru pro zpravodajské služby.

„Mnoho z těchto lidí se na nás obrátilo ještě předtím, než byla v zákoně zakotvena ochrana oznamovatelů, aby se mohli přihlásit,“ řekl Rubio a dodal, že mnozí z nich tvrdí, že mají „informace z první ruky“ o údajném programu pro získávání mimozemšťanů.

Floridský republikán tvrdí, že někteří z whistleblowerů, kteří se přihlásili s podobnými tvrzeními jako Grusch, jsou veřejně činné osoby s „vysokou prověrkou“ a „vysokým postavením v naší vládě.“

„Snažíme se shromáždit co nejvíce těchto informací… Někteří z těchto lidí stále pracují ve vládě. A upřímně řečeno, mnoho z nich se velmi bojí o svou práci, bojí se o své prověrky, bojí se o svou kariéru a někteří se, upřímně řečeno, bojí, že jim bude ublíženo,“ řekl Rubio.

Rubiovy komentáře přicházejí v době probíhajícího vyšetřování údajného tajného vojenského programu UFO, které vede předseda výboru pro dohled Sněmovny reprezentantů James Comer (R-Ky.). Očekává se, že výbor v této věci brzy uspořádá slyšení.

Vláda vyzvedává ostatky „nelidského původu“
Tato sonda byla zahájena krátce poté, co Grusch začátkem tohoto měsíce v rozhovoru pro NewsNation uvedl svá tvrzení o údajných objevech mimozemšťanů.

Grusch dříve pracoval v Národní geoprostorové zpravodajské agentuře a Národním průzkumném úřadu a v letech 2019-2021 byl členem pracovní skupiny pro neidentifikované letecké úkazy (UAP).

V rozhovoru vysoký představitel tvrdil, že poskytl Kongresu a generálnímu inspektorovi zpravodajské komunity utajované informace o tajných programech UAP, které podle něj dokazují, že vláda po desetiletí získávala částečné i neporušené pozůstatky letadel nelidského původu, stejně jako jejich pasažéry.

„Jedná se o vyzvedávání technických vozidel jiného než lidského původu, chcete-li, říkejte tomu kosmické lodě, exotických vozidel jiného než lidského původu, která buď přistála, nebo havarovala,“ řekl Grusch. „No, přirozeně, když vyzvedáváte něco, co buď přistálo, nebo havarovalo, občas narazíte na mrtvé piloty, a věřte tomu nebo ne, jakkoli to zní fantasticky, je to pravda.“

Grusch prohlásil, že když se o údajném programu dozvěděl poprvé, považoval ho za „naprostou šílenost“, ale uvedl, že v průběhu let mu mnoho současných i bývalých vyšších důstojníků poskytlo důkazy o programu, včetně dokumentů.

Pentagon popírá tvrzení o programu UFO
Navzdory svým tvrzením Grusch zatím nebyl schopen předložit žádné přesvědčivé důkazy.

Pentagon tehdy Gruschova tvrzení popřel, přičemž ministerstvo obrany uvedlo, že jeho představitelé „nezjistili žádné ověřitelné informace, které by potvrzovaly tvrzení, že v minulosti existovaly nebo v současnosti existují jakékoli programy týkající se držení nebo zpětného inženýrství mimozemských materiálů.“

Na otázku, zda považuje tvrzení Grusche a dalších za pravdivá, Rubio pro NewsNation uvedl, že je nepovažuje za „nedůvěryhodná nebo věrohodná“, protože jsou prostě „mimo oblast, s níž se kdokoli z nás kdy setkal.“

„Myslím si, že dlužíme jen zralé pochopení, naslouchání a snahu dát si všechny tyto kousky dohromady a prostě přijmout informace bez předsudků nebo unáhlených závěrů,“ řekl Rubio.

Republikánovy komentáře přišly poté, co senátní výbor pro zpravodajské služby předložil návrh zákona, který by pozastavil financování jakýchkoli vládních aktivit týkajících se „neidentifikovaných anomálních jevů“, které nebyly „formálně, oficiálně, výslovně a konkrétně popsány, vysvětleny a odůvodněny příslušným výborům Kongresu“ nebo vedení Kongresu.

Legislativa rovněž uvádí, že na takové vládní aktivity nebudou poskytovány finanční prostředky, pokud se týkají obnovy „plavidel s neidentifikovanými anomálními jevy nebo jejich částí a součástí.“

Kromě toho návrh zákona nařizuje osobám, které v současnosti nebo v minulosti pracují na základě smlouvy s federální vládou a vědí o takových aktivitách, aby Kongresu sdělily všechny relevantní informace, a upozorňuje, že za to nebudou vystaveny trestnímu ani občanskoprávnímu postihu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x