Bill Gates oběšen v GITMO před plánovaným termínem

Bill Gates

V pátek ráno se odsouzený vrah a zakladatel Microsoftu Bill Gates nečekaně probudil, když do jeho cely v Camp Delta vstoupila americká námořní pěchota a oznámila mu, že JAG přeložil jeho popravu z 5. října. Aniž by uvedli důvod přeložení, sdělili Gatesovi, že brzy dorazí popravčí oddíl, aby ho doprovodil k nově postavené šibenici na jižním okraji GITMO, nedaleko místa, kde se s oprátkou setkali jiní zločinci z Deep State.

Bill Gates

„Postavili jsme novou jen pro tebe,“ posmíval se údajně Gatesovi jeden ze strážných.

Gates odmítl poslední jídlo, řekl zdroj z GITMO a o hodinu později, právě když slunce vykouklo nad obzor, byl Gates odveden na mýtinu, kde byla skutečně postavena nová šibenice pro odsouzené z GITMO.

Gates, spoutaný na zápěstích, vystoupil z vozu Humvee, kopal a křičel a obviňoval armádu ze zrady vlastních slibů. „Tohle mi nemůžete udělat. Mám ještě čtyři dny. Lhali jste mi! Chci mluvit s tím, kdo tady velí! Žádám to,“ hřímal Gates.

Popravčí oddíl vedený kontradmirálem Darse E. Crandallem ze Sboru generálních soudců amerického námořnictva sdělil Gatesovi nevítanou zprávu.

„Přestaňte házet flintu do žita a odejděte jako chlap,“ řekl kontradmirál Crandall. „Termíny vynesení rozsudku jsou předběžné a podmíněné a mohou se změnit bez předchozího upozornění. Dostal jste hodinu předem upozornění. Pokračuj v těch nesmyslech a my tě uspíme – a pak pověsíme. Takhle se chcete setkat se svým stvořitelem?“

Na rozdíl od dřívějších poprav Deep State se jich nezúčastnili žádní civilní ani političtí emisaři, pouze malé shromáždění vojenských velitelů, uvedl náš zdroj.

Gates byl naveden na pódium a voják, jehož uniforma postrádala jmenovky, hodnosti a insignie, nasadil a utáhl Gatesovi smyčku kolem krku. Poslední pomazání provedl kaplan námořnictva, který vyjádřil naději, že Gates najde spásu v posmrtném životě.

Kontradmirál Crandall se zeptal, zda má Gates nějaká poslední slova.

„Jsem nevinný ve všech obviněních,“ řekl Gates. „Melinda je lhářka. Jsem dobrý člověk. Jsem dobročinný a vždy jsem dodržoval zákony. Ano, v roce 1975 a znovu v roce 1977 jsem byl zatčen za řízení bez řidičského průkazu a překročení rychlosti, ale to si nezaslouží trest smrti…“

„Ptal jsem se, jestli máte nějaká poslední slova. Nežádal jsem vás, abyste napsal román,“ řekl kontradmirál Crandall.

Pokynul vojákovi stojícímu vedle Gatese. Voják zatáhl za páku a padací dveře pod Gatesovýma nohama se otevřely.

Něco se však pokazilo. Jeho krk se okamžitě nezlomil, ale visel ve vzduchu, nohy mu divoce mávaly a oči mu vylézaly z důlků, jako by chtěly prasknout. Ze rtů mu unikl hrdelní, chrčivý zvuk, jak se jeho spoutané ruce marně snažily chytit provazu, na kterém visel.

„Asistent kontradmirála Crandalla se zeptal, jestli mají Gatese sejmout, ale admirál řekl, že ne, že rozsudek bude vykonán i přes technické potíže. Gates tam visel asi 4-5 minut zaživa, než ho uškrcení zabilo. Poté ho odřízli a lékař konstatoval smrt. Bill Gates už není mezi živými,“ uvedl náš zdroj.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
5 měsíců před

Nedovedou pořádně oběsit?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x