Šílení vědci nyní experimentují s mRNA injekcemi v hovězím, drůbežím a vepřovém mase a v jejich produktech

experimenty s mRNA

Vědci ve Spojených státech dostávají obrovské finanční prostředky na testování nových mRNA vakcín na hlodavcích, hospodářských zvířatech a jejích produktech.

experimenty s mRNA

Škodlivá povaha platformy mRNA a smrtelné neúspěchy její aplikace v lidské populaci nezastavily vládu USA před financováním nových pokusů s mRNA za účelem přetvoření zvířat, potravin a lidí.

Šílení vědci nyní experimentují s mRNA injekcemi u hovězího, drůbežího a vepřového masa a jejich produktech. V současné době neexistují žádné zákony, které by chránily zásoby potravin a lidský genom před náporem experimentů s mRNA a masovou výrobou a nasazením biologických zbraní dovnitř zvířat a produktů.

Pokusy s mRNA pokračují u krav na Státní univerzitě v Iowě
Oddělení veterinární mikrobiologie a preventivní medicíny na Státní univerzitě v Iowě ve skutečnosti testuje systém mRNA vakcín na kravách. Deklarovaným cílem je navodit imunologickou ochranu u krav, které jsou náchylné k infekci RSV. Vakcinační platforma zahrnuje prefúzní F mRNA dodávanou kontinuálně vakcinačním implantátem.

Implantát dodává do buněk krávy předem naprogramovanou mRNA a instruuje buňky, aby produkovaly patogenní proteinový antigen, který jsou imunitní buňky krávy naučeny napadat. Tato technologie bude nejprve provedena na myších, než bude uvolněna jako „nákladově efektivní způsob“ udržení populace krav.

Ke dni 5. dubna 2023 Národní sdružení chovatelů hovězího dobytka (National Cattlemen’s Beef Association) vzkázalo: „Ve Spojených státech v současné době neexistují žádné mRNA vakcíny licencované pro použití u hovězího dobytka. Chovatelé a rančerové sice očkují skot za účelem léčby a prevence mnoha nemocí, ale v současné době žádná z těchto vakcín nezahrnuje technologii mRNA.“ Jejich sdružení se nezdá být znepokojeno tím, že experimenty s mRNA míří do produkce hovězího masa.

Společnosti Merck a Genvax se předhánějí v transfekci vepřového masa pomocí mRNA injekcí
Farmaceutická společnost Merck neztrácí čas a zavádí své mRNA produkty do vepřového masa. Producenti vepřového masa totiž využívají platformu Sequivity společnosti Merck k přetváření prasečích buněk tak, aby exprimovaly různé prasečí choroby, včetně prasečí chřipky.

Tato mRNA platforma masově produkuje toxiny v prasatech a nutí jejich imunitní buňky vytvářet specifické reakce na cizí proteiny biologické zbraně. Aby toho nebylo málo, tato mRNA platforma nepřinesla populaci vepřů žádný specifický přínos.

Úmrtnost prasnic se zvýšila z 11,1 % v roce 2017 na 12,6 % v roce 2021. Stačí říci, že mRNA platforma problémy v odvětví vepřového masa nevyřešila a může dokonce dlouhodobě urychlit zničení populací vepřového masa, protože imunitní systém zvířat se stane (oslabeným) závislým na programování mRNA od sezóny k sezóně.

Závod ve znečišťování potravinových zdrojů biologickými mRNA zbraněmi tím nekončí. Společnost Genvax Technologies zavádí samoamplifikující mRNA vakcínu do populací hospodářských zvířat. Tento startup získal 6,5 milionu dolarů od společností United Animal Health, Johnsonville Ventures, Iowa Corn Growers Association Summit Agricultural Group a Ag Startup Engine. Získali také další granty od USDA-Agricultural Research Services Plum Island Animal Disease Center a Foundation for Food and Agriculture Research.

Tato mRNA platforma je propagována jako řešení v boji proti stávajícím i nově vznikajícím hrozbám pro potravinový řetězec. MRNA naprogramuje prasata tak, aby produkovala proteiny podle vzoru variant afrického moru prasat. Při zjištění nového ohniska nákazy bude mRNA platforma nasazena k úpravě buněk hospodářských zvířat pro imunitní reakci specifickou pro mutanty. Zvířata jsou upravena pomocí transgenu nebo „zájmového genu“, který odpovídá dominantní variantě kmene v oběhu.

mRNA platforma se uvolňuje také prostřednictvím základní zeleniny. Výzkumníci z Kalifornské univerzity v Irvine a Kalifornské univerzity v Riverside našli způsob, jak začlenit mRNA do salátů, rajčat a další zeleniny. Vědci vytvářejí transgenní, chimérické rostliny, jejichž DNA je kombinována s DNA virů a zvířat. Tito vědci prosazují mRNA v zelenině díky grantu ve výši 500 000 dolarů od Národní vědecké nadace, což je finanční aparát NIH, jehož ředitele jmenuje prezident Spojených států.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x