Pouhý přehmat, nebo spíše demence? Biden řekl příslušníkům 82. výsadkové jednotky, že míří na Ukrajinu

Joe Biden

Během kampaně v roce 2020 bylo zřejmé, že tehdejší demokratický kandidát Joe Biden není schopen vykonávat funkci prezidenta, natožpak nižší volenou funkci, protože trpí demencí v raném stadiu.

Joe Biden

Kdyby americká „mainstreamová“ média byla poctivá a nebyla jen propagandistickou divizí Demokratické strany, v žádném případě by nebyl „zvolen“ prezidentem, protože množství podvodů, které by musel Deep state provést, by bylo desetkrát větší než to, co bylo provedeno, aby Trump nebyl zvolen.

Ne, mainstreamová média buď Bidenův zhoršující se duševní stav tajila, nebo ho bránila tím, že napadala každého, kdo se „odvážil“ zmínit, že se dostal do stavu, kdy se na něj nedá spolehnout, že bude pravidelně mluvit jasně a souvisle.

Ale to bylo tehdy. Nyní je Bidenův stav mnohem horší a denně to dokazuje, když mu je „dovoleno“ být a mluvit na veřejnosti, jako například minulý týden, když odcestoval do Evropy na summit NATO, kde se řešilo, „co dělat“ s ruskou invazí na Ukrajinu.

V jednu chvíli se zdálo, že Biden – který hovořil k příslušníkům elitní 82. výsadkové divize americké armády – naznačil, že jim brzy vydá rozkaz vstoupit do bojující země, což by se rovnalo vyhlášení války Rusku a vyvolání třetí světové války doopravdy.

„Víte, co se týče ukrajinského lidu, ukrajinský lid má velkou páteř, má velkou odvahu a jsem si jist, že to pozorujete,“ řekl Biden v polském Rzeszowě.

„A uvidíte, až tam budete, a někteří z vás tam byli. Uvidíte, uvidíte ženy, mladé lidi, jak stojí, stojí uprostřed, před tím zatraceným tankem, a prostě říkají: Já neodejdu. Drží se svého místa. Jsou neuvěřitelní. Ale berou si od nás hodně inspirace,“ dodal a přímo naznačil, že všechny tyto věci „uvidí“ na vlastní oči – což samozřejmě znamená, že by tito vojáci museli být fyzicky na Ukrajině.

„A víte, ta žena, která právě zemřela, ministryně zahraničí, měla takový výraz,“ řekl a zdálo se, že zapomněl jméno zesnulé ministryně zahraničí Madeline Albrightové. „Říkala: ‚My jsme ten zásadní národ‘. Zní to trochu jako hyperbola, ale pravdou je, že jste organizačním principem, kolem kterého se pohybuje zbytek svobodného světa.“

Není třeba dodávat, že Bílý dům rychle přešel do režimu kontroly škod a informoval novináře, že ne, žádné americké jednotky na Ukrajinu vyslány nebudou. Jeden z představitelů administrativy řekl reportérovi Andrewu Feinbergovi z deníku The Independent, že „prezident jasně řekl, že na Ukrajinu americké vojáky nepošleme, a na tomto postoji se nic nemění.“

Nebyl to jediný přehmat, který byl Bílý dům nucen odvolat.

Předtím Biden zřejmě naznačil, že USA a NATO použijí chemické zbraně, pokud tak učiní Rusko, což je naprosté porušení řady mezinárodních smluv.

Na otázku, co by Spojené státy udělaly, kdyby Rusko použilo chemické zbraně na Ukrajině, prezident ve čtvrtek odpověděl: „Vyvolalo by to věcnou odpověď,“ poznamenala zpráva.

Poradce Bílého domu pro národní bezpečnost Jake Sullivan byl nucen vysvětlit, že USA „nemají v úmyslu“ použít chemické zbraně.

Jedna věc je, že Bílý dům musí neustále „opravovat“ úřadujícího prezidenta. Něco jiného je, že obvyklí podezřelí, kteří neustále křičeli o tom, jak je prezidentství Donalda Trumpa „mimo normu“, o Bidenovi zcela mlčí.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x