Počet infarktů prudce roste a média z toho viní všechno jiné než vakcíny proti COVID-19

Počet infarktů prudce roste a média z toho viní všechno jiné než vakcíny proti COVID-19

Establishment se dostává do vážných problémů, když se snaží vysvětlit prudce rostoucí počet kardiovaskulárních příhod, ke kterým dochází od doby, kdy byly do světa vypuštěny „vakcíny“ proti COVID-19.

Počet infarktů prudce roste a média z toho viní všechno jiné než vakcíny proti COVID-19

Najednou všechny normální věci, které lidé dělali odjakživa, zázračně způsobují, že jinak zdraví (nebo se to tak alespoň zdá) lidé dostanou infarkt nebo mrtvici, ačkoli se to před operací Warp Speed nikdy nestalo.

„Odborníci“, kteří uctívají a respektují vědu a vykládají ji jako Nostradamus čtení čajových lístků, chtějí ujistit rolníky, že nebývalý nárůst infarktů, a to i u mladých lidí, kteří jimi v minulosti netrpěli, nemá nic společného s „vakcínami“ vyráběnými stejnými farmaceutickými subjekty, které shodou okolností financují jejich výzkumnou práci.

„Je zřejmé, že žádný střet zájmů neovlivňuje úsudek vládců vědy, protože existují v morální třídě nad malichernými omylnými lidmi, na které dohlížejí.“

Americká kardiologická asociace připouští, že vakcíny proti COVID-19 způsobují zánět srdce
Americká kardiologická asociace (AHA) na svých webových stránkách uvádí následující informace, které prolhaný propagandistický tisk odmítá byť jen uznat, natož o nich informovat: „Došli jsme k závěru, že mRNA vakcíny dramaticky zvyšují zánět na endotelu a infiltraci srdečního svalu T buňkami a mohou být příčinou pozorování zvýšeného výskytu trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po očkování.“

Zdá se to být celkem jasné, ale establishment s tím nesouhlasí. Ve skutečnosti se snaží odvrátit od pravdy tím, že z masivního nárůstu srdečních příhod, který nyní pozorujeme, obviňuje cvičení a vynechávání snídaně.

„Princip, který je zde ve hře, se podobá právnímu konceptu zvanému věrohodné popření,“ napsal Ben Bartee z časopisu Bell.

„Nejčastěji se věrohodné popření týká členů vysoce postavených vlád nebo podobně velkých, složitých subjektů, kteří si pomocí různých machinací vytvářejí přelud nevědomosti, aby se ochránili před odpovědností za trestné nebo neetické chování, které ve skutečnosti schválili.“

Korporacemi ovládaná média dělají přesně totéž a předkládají řadu absurdních a velmi nepravděpodobných scénářů, aby se pokusila vysvětlit všechna zranění a úmrtí způsobená očkováním proti COVID-19, která se mezi „plně očkovanými“ šíří jako virus.

Sázky jsou vysoké a ti, kteří plandemii způsobili, vědí, že jejich dny jsou sečteny. Čím více se toho odhaluje, tím více se snaží odvrátit od pravdy, i když jsou jejich odklony očividně falešné.

Často se „konspiračním teoriím“ nejprve vysmívají, aby je později přijali, jakmile se ukáže, že jde o konspirační fakta. Establishmentu však nezbývá nic jiného.

Další lží, která se hroutí, je lživé tvrzení, že mRNA „vakcíny“ nevyvolávají trvalé změny v lidské DNA. Ukazuje se, že ano.

„Je zřejmé, že žádná z ‚informací‘, které korporátní média předkládají, nemá za cíl informovat, ale spíše vytvořit a následně vložit do psychiky veřejnosti záměrný příběh, který má mocné aktéry zbavit viny,“ řekl Bartee.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x