Japonští vědci nalezli nezvratný důkaz, že všechny varianty COVID-19 jsou vytvořeny člověkem

varianty COVID-19

Ohromující Japonská studie, která se z preprintu dostala do recenzované publikace, naznačuje, že všechny varianty COVID-19 byly vytvořeny v biolaboratořích a záměrně vypuštěny na lidstvo.

Studie, kterou poprvé zveřejnili v srpnu 2023 renomovaní Japonští virologové, profesoři Atsushi Tanaka a Takayuki Miyazawa z Lékařské univerzity v Ósace a Kjótské univerzity, potvrzuje, že snaha o udržování COVID-19 je součástí hanebného plánu deep state, jehož cílem je odstranit naše osobní svobody a ovládat nás.

Je dobře známo, že Americké ministerstvo energetiky, CIA a FBI nyní uznávají, že existuje možnost, že SARS-CoV-2 byl vytvořen v laboratoři. A nyní, jak bylo sděleno v super zajímavé diskusi mezi Jeffereyem Jaxenem a Del Bigtreeem z 15. září, ohromující publikovaný vědecký závěr Tanaky a Miyazawy, že všechny varianty COVID-19 jsou záměrně vyrobeny, přidává masivní složku do zcela odborné vědecké debaty, která se pomalu dostává k řádnému prozkoumání na veřejném fóru, protože jde o tak specializovanou a kolosální konverzaci. A nezapomínejme, že téma je silně cenzurováno.

Ačkoli je určení pořadí mutací varianty Omicron viru SARS-CoV-2 v podstatě komplikované, Tanaka a Miyazawa v 25stránkové studii nazvané „Nepřirozenost v procesu evoluce variant SARS-CoV-2 a možnost záměrného přírodního výběru“ vystopovali původ této varianty studiem virových sekvencí nalezených „ve volné přírodě“ po celém světě, které byly uloženy do veřejných databází. Vědci vysvětlili, že cílem jejich studie bylo „objasnit evoluční procesy vedoucí ke vzniku varianty Omicron viru SARS-CoV-2 se zaměřením na varianty Omicron s mnoha aminokyselinovými mutacemi v spike proteinu mezi izoláty SARS-CoV-2.“

V průběhu práce objevili zhruba 100 samostatných subvariant kmene Omicron, které nemohly vzniknout přirozenou cestou. Existence těchto variant a systematické pořadí, v jakém se objevily, poskytují přesvědčivý důkaz o rozsáhlém laboratorním vytváření a uvolňování virů COVID-19. Konkrétně, aby určili pořadí mutací vedoucích ke vzniku variant Omicron viru SARS-CoV-2, porovnali Tanaka a Miyazawa sekvence 129 izolátů příbuzných Omicron BA.1, 141 izolátů příbuzných BA.1.1 a 122 izolátů příbuzných BA.2 a pokusili se objasnit evoluční procesy variant Omicron viru SARS-CoV-2, včetně pořadí mutací vedoucích k jejich vzniku a výskytu homologní rekombinace. Vědci byli svými zjištěními překvapeni:

„Na základě toho jsme dospěli k závěru, že vznik části Omicronu izolovaných BA.1, BA.1.1 a BA.2 nebyl výsledkem evoluce genomu, jak je běžně pozorováno v přírodě, například hromaděním mutací a homologních rekombinací. Studie 35 rekombinantních izolátů variant Omicron BA.1 a BA.2 navíc potvrdila, že varianty Omicron byly přítomny již v roce 2020. Analýza ukázala, že varianty Omicron vznikly zcela novým mechanismem, který nelze vysvětlit dosavadní biologií, a znalost toho, jak vznikly varianty SARS-CoV-2, vybízí k přehodnocení pandemie SARS-CoV-2.

Tyto výsledky naznačují, že ke vzniku izolátů BA.1-0.1 a BA.1.1-0.1 došlo nezávisle na sobě. Na druhou stranu, pokud by reverzní mutace způsobily, že by každý z těchto izolátů měl jednu aminokyselinu odlišnou od Wuhanského typu, bylo by možné tyto izoláty odhalit zkoumáním astronomického počtu izolátů. Tyto kmeny viru však byly zjištěny spíše v počtu sekvenovaných celých genomů (omezený počet) než v astronomickém počtu zkoumaných izolátů. Skutečnost, že většina těchto mutací se vyskytla bez synonymních mutací, naznačuje, že žádná z nich nevznikla v přírodě v důsledku náhodných mutací typu pokus-omyl.“

Důsledky této studie jsou hluboké a vyžadují okamžitou pozornost. Jak trefně vyjádřil autor na Substacku Phillip Altman, ještě nikdy nebyl obchodní model tak dokonale naplánován a proveden jako SARS-CoV-2. Jakmile byl virus uvolněn, došlo k obrovskému utajení. Ve skutečnosti „lékové regulační úřady po celém světě povolily uvolnění špatně prozkoumaných, nebezpečných mRNA injekcí na bázi lipidových nanočástic, které nesprávně nazývaly „vakcínami“ …., což byla klíčová součást dezinformační kampaně.“ Altman se pak podělil o to, že to, co následovalo, bylo skandální, koordinované uchvácení „zlatých řek a moci, jaké svět ještě neviděl.“ Není pochyb o tom, že míra hlášených „očkovacích“ poškození a úmrtí v různých systémech hlášení nežádoucích účinků vakcín po celém světě byla (a stále je) bezprecedentní. A třešnička na dortu pro pány plánu – nepřetržitý proud variant by plnil kapsy deep state v dohledné budoucnosti.

Takže kdo jsou tito odvážní výzkumníci z Japonska, kteří se statečně staví za celou společnost a odvážně říkají pravdu v době, kdy se blíží volební období a kdy se stále mluví o maskování a dalších injekcích proti COVID? Imunolog Atsushi Tanaka je profesorem v Centru hraničního výzkumu imunologie na Ósacké univerzitě. Publikoval více než 30 vědeckých prací s téměř 6 000 citacemi. Podobně virolog Takayuki Miyazawa, profesor na Kjótské univerzitě, publikoval téměř 300 vědeckých článků a jeho práce byly citovány více než 7 000krát. Oba muži jsou ve svých oborech špičky a jejich práci nelze jen tak zavrhnout. I když zdůrazňujeme, že je důležité, aby tento objev, který otevírá oči, zůstal v popředí zájmu, závěr studie autorů si zaslouží tento článek uzavřít. S předpovědí, že na obzoru se objeví další „korona hoopla“, prohlašují:

„Nicméně analýza, kterou jsme zde ukázali, vede k závěru, že varianty Omicron vznikly zcela novým mechanismem, který nelze vysvětlit dosavadní biologií. Proces, jakým došlo k mutacím SARS-CoV-2, by měl být podnětem k přehodnocení pandemie SARS-CoV-2. Pokud je epidemický kmen SARS-CoV-2 uměle zmutovaným virem a pokud byla katastrofa s koronou (corona hoopla) dobře navrženým globálním experimentem s očkováním lidí a sociálním experimentem, pak je vzhledem k designu tohoto experimentu a povaze použitého viru pravděpodobné, že tento experiment (corona hoopla) je předběžným experimentem.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Dvořák
Host
Jan Dvořák
5 měsíců před

Pamatuji, jak dr. Peková to samé prohlásila hned na začátku pandemie. A jak myslíte, že dopadla?

Solium
Host
Solium
5 měsíců před
Reply to  Jan Dvořák

Zavrite tie jaskyne, odkiaľ to vypúšťajú…!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x