Ivan Vyskočil: „Tahle vláda s panem Fialou, běžte už do řiti!“

Ivan Vyskočil

Na třetí demonstraci pořádané na Václavském náměstí v Praze pod značkou „Česká republika na 1. místě“ promluvil také herec Ivan Vyskočil. A nebral si servítky. „Tahle vláda s panem Fialou, běžte už do řiti!“ „Kdyby fungovala justice, tak pan Fiala už sedí.

Ivan Vyskočil

„Vždyť on svým prohlášením, že jsme ve válce, je hlavní dezinformátor!“ hřímal herec z pódia a dál řekl toto! „Já se jenom divím tý aroganci těch nahoře, že si dovolí říct o vás, že jste šmejdi. Tak já se hlásím s plnou pokorou mezi šmejdy!“ volal Ivan Vyskočil. Dostalo se mu hromového potlesku.

„Nedávno jsem tady stál, zvonil klíčema, a dneska bych si dal nejradši přes držku. Ale proboha, co jsme to dopustili, to rozkrádání s tou slavnou ODS, které teď pan Petr Fiala šéfuje. Dotáhli nás až tady k tomu fialovýmu hnusu. Vždyť i vy chodíte jako já nakupovat a vidíte, co se děje. Vidíte tu katastrofu. A já vám řeknu kacířskou myšlenku. Takováhle katastrofa tu nebyla ani po příchodu vojsk Varšavský smlouvy v roce 1968, protože tehdy elektrárny zůstávaly naše, pivovary zůstaly naše a Škodovka byla naše!“ hřímal Vyskočil.

„Hanba, hanba, hanba, hanba!“ odpověděli demonstranti skandováním.

Po chvíli Vyskočil pokračoval. „Uvědomujete si vůbec, co se děje? Že oni prodávají nám pod rukama to, co vyrobili a vytvořili naši tátové i naše mámy. Ty elektrárny, ty přehrady. A já se scházím se zemědělcema a oni už prodávají vlastní půdu pod nohama,“ pravil Vyskočil. Konstatoval také, že kdyby fungovala česká justice, tak Petr Fiala už by nebyl premiérem.

„Kdyby fungovala justice, tak pan Fiala už sedí. Vždyť on svým prohlášením, že jsme ve válce, je hlavní dezinformátor! A ministr vnitra Vít Rakušan nedělá svoji práci, protože on sem z Ukrajiny pouští kdekoho, aniž by si je prověřil. A tahle naše zadlužená země si ještě půjčí 10 miliard pro Ukrajinu!“ volal Vyskočil.

„Hanba, hanba, hanba!“ odpověděl znovu dav.

A hned pokračoval dál. „Předseda Senátu je Tchajwanec a ve Strakovce sedí ta nejlepší vláda s nejlepším premiérem, jakýho kdy ta Ukrajina měla!“ hřímal Vyskočil.

Upozorňoval také, že po roce 1989 to byli právě komunisté, kteří žádali, aby se nerozprodávala zásadní česká infrastruktura.
Nakonec vysvětlil, proč si i on přeje mír. „Já mám sedm vnoučat. Pamatujte lidi, kdo chce mír, neposílá zbraně,“ zdůraznil.

A na rozloučenou Vyskočil zvolal: „Tahle vláda s panem Fialou, běžte už do řiti!“

„Děkujeme, děkujeme, děkujeme,“ odpověděli Vyskočilovi demonstranti.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x