Italští konzervativci požadují okamžité ukončení hospodářských sankcí proti Rusku

Matteo Salvini

Lídr italské pravicové strany Liga se rozhodl, že pokud jde o hospodářské sankce proti Rusku, už toho bylo dost!

Matteo Salvini

Matteo Salvini, jehož straně se v nadcházejících volbách 25. září rýsuje masivní vítězství, tvrdí, že odříznutí od ruské energie Itálii a jejím obyvatelům, kteří musí platit dvojnásobek, trojnásobek nebo dokonce čtyřnásobek ceny za to málo energie, co jim ještě zbývá, jen ubližuje.

Salvini tvrdí, že jediné, co sankce proti Rusku způsobují, je to, že Evropany sráží na kolena neúměrně vysoké účty za energie a snižující se dodávky energie.

„Uplynulo několik měsíců a lidé platí za své účty dvakrát, třikrát, dokonce čtyřikrát více,“ řekl Salvini v rozhovoru pro rozhlasovou stanici RTL. „A po sedmi měsících válka pokračuje a pokladny Ruské federace se plní penězi.“

Globalistická politika Ukrajina na prvním místě bude zkázou nejen Itálie. Z toho všeho samozřejmě těží Rusko, zatímco západní civilizace se hroutí pod útlakem globalistické protiruské politiky.

Hospodářské sankce Západu vytvořily Rusku exportní přebytek ve výši 140 miliard dolarů
Aby bylo jasno, Salvini stále hraje hru na podporu Ukrajiny, čímž naznačuje, že není proruský. Zároveň nechce, aby pokračující sankce proti Rusku „poškodily více ty, kteří je zavádějí, než ty, kteří jsou jimi zasaženi.“

Podobně je sankcemi proti Rusku poškozována i nedaleká Česká republika, a proto se do Prahy sjely desetitisíce demonstrantů, kteří protestovali proti postupu své vlády.

Salvini nechce, aby Italové trpěli tuto zimu i po ní, protože jejich politici jsou odhodláni zhroutit ekonomiku, aby mohli ovládnout Putina.

Prakticky všichni Salviniho odpůrci i současná vládnoucí strana Itálie jsou proti tomu, co navrhuje. Všichni chtějí udržet Itálii v režimu kolapsu volným pádem, který nabírá na rychlosti, čím déle to trvá.

Na nedávném setkání italských politických lídrů u jezera Como Salvini vysvětlil, že Rusko má v současné době přebytek vývozu ve výši 140 miliard dolarů, což je přímý důsledek západních sankcí.

Jinými slovy, západní lídři pomáhají Rusku tím, že předstírají, že s ním bojují. A lidé na Západě jsou stále příliš pohodlní nebo rozptýlení, než aby si toho všimli, natož aby je to zajímalo.

Jistě, někteří vidí nápis na zdi a připravují se na nevyhnutelný kolaps západní civilizace pod tíhou všech těch globalistických bojů. Zbytek je žalostně slepý k tomu, co se stane jim a jejich rodinám, až zhasnou světla.

„Zůstáváme hluboce, hrdě a pevně zakořeněni ve svobodném a demokratickém Západě, který se staví proti válce a agresi,“ dodal Salvini v politicky korektním prohlášení o tom, jak stále věří, že stojí za Ukrajinou.

„Ale pokud přijmeme nástroj, který má agresorovi ublížit, a po sedmi měsících války mu neublíží, zdá se mi legitimní alespoň uvažovat o změně.“

Spíše než sankce by Salvini rád viděl „štít“ nebo „padák“ na ochranu italského lidu.

„Jediná nouzová situace v tuto chvíli jsou účty za elektřinu a plyn,“ řekl. „Je vážné, že to jedna strana politiky nechápe,“ dodal s tím, že energetická krize je nyní kromě národního problému i problémem „kontinentálním.“

Salviniho kritici ho mezitím nazývají „Putinovou loutkou“ a dalšími hanlivými slovy, a to vše jen proto, že se snaží postavit za italský lid a levnou energii.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x