Generál Flynn vyzývá Randa Paula k boji proti globálním očkovacím pasům Světové zdravotnické organizace

Generál Michael Flynn

Poté, co Rand Paul upozornil na plán WHO vyvinout digitální identifikační pas založený na QR kódech, generálporučík ve výslužbě Michael Flynn odpověděl: „Otázka zní, co s tím jako senátor USA hodláte dělat?

Generál Michael Flynn

Generálporučík americké armády ve výslužbě Michael Flynn požádal amerického senátora Randa Paula, aby zpochybnil plán Světové zdravotnické organizace (WHO) na vytvoření globálního systému očkovacích pasů na základě QR kódů.

V úterý Paul na Twitteru zveřejnil odkaz na článek mezinárodně uznávaného psychiatra, spisovatele a bývalého profesora Aarona Kheriatyho, v němž poukazuje na to, že v rámci plánů WHO na mezinárodní pandemickou smlouvu uzavřela smlouvu se společností Deutsche Telekom na vývoj globálního systému vax pasů, přičemž plánuje propojit každého člověka na planetě s digitálním průkazem QR kódem.

Flynn ve středu sdílel Paulův tweet na svém účtu na Telegramu s popiskem: „Všichni to víme, senátore Paule, otázkou je, co s tím jako úřadující senátor Spojených států hodláte dělat?“

Pokud nedávná podpora konzervativců Trumpově administrativě při vystoupení z WHO něco naznačuje, měl by Paul k dispozici fungující základnu politiků, které by mohl pomoci zmobilizovat k prosazení dalšího vystoupení. V roce 2020 republikáni v Kongresu, jako například republikán James R. Comer z Kentucky, řadový člen výboru pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů, signalizovali podporu Trumpovu rozhodnutí.

Po formálním vystoupení USA Comer na Twitteru napsal: „Vystoupení Spojených států ze Světové zdravotnické organizace bylo správné rozhodnutí. Dokud WHO neprojde vážnými reformami, nezaslouží si naše peníze ani naše členství.“

Jak uvedl americký Senát, společná rezoluce, kterou se Spojené státy připojily k WHO, „schválila roční prostředky … na úhradu podílu Spojených států na výdajích Světové zdravotnické organizace, čímž Kongres uplatnil jak svou ústavní pravomoc, tak pravomoc schvalovat mezinárodní dohody.“

Ze stejného důvodu mohl Kongres USA hlasovat o zrušení financování WHO, a tím fakticky zrušit svůj souhlas s členstvím ve WHO.

Zůstává také otázka, zda by Kongres mohl i bez vystoupení z WHO uzákonit „opt-out“, kterým by USA odmítly nebo zakázaly uznávání, používání a prosazování takového systému digitálních identifikačních pasů v samotných USA.

Paul by navíc mohl pomoci mobilizovat tlak, a to i na mezinárodní úrovni, na Světovou zdravotnickou organizaci, aby nepoužívala a neprosazovala žádný druh globálního digitálního průkazu totožnosti. Potenciálním spojencem je i brazilský prezident Jair Bolsonaro, který se postavil proti nedávno navrženým americkým dodatkům ke smlouvě WHO, nyní dočasně staženým, které by podle mnohých vedly ke vzdání se suverenity všech členských zemí WHO.

Někteří naznačují, že takový celosvětově prosazovaný digitální průkaz totožnosti QR by mohl být využit k naplnění biblického proroctví o znamení šelmy. Alan Bayer odpověděl na Paulův tweet úryvkem z Písma, který tuto pasáž popisuje:

„A způsobí, aby všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i otroci, dostali znamení na pravou ruku nebo na čelo: A aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, leda ten, kdo má znamení, jméno šelmy nebo číslo jejího jména.“ – Zjevení 13,16-17

Globální digitální průkaz totožnosti by mohl sloužit k vyloučení osob, jako jsou neočkované osoby, z mezinárodního cestování i z přístupu ke zboží a službám, jak se již stalo v některých částech světa během epidemie COVID-19.

Pod záminkou ochrany před COVID-19 byl osobám bez COVID pasů, které obvykle vyžadují „očkování“ nebo negativní test na COVID-19, v posledních dvou letech odepřen vstup na veřejná místa, jako jsou restaurace a supermarkety.

V loňském roce byl 100leté ženě v Chile odepřen vstup do supermarketu, aby si mohla koupit jídlo k obědu, protože neměla potřebný zdravotní průkaz.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x