FANATICI „změny klimatu“ jsou NEJVĚTŠÍ HROZBOU, které svět v současnosti čelí

Greta Thunbergová

Kult klimatických změn je největší hrozbou, které planeta Země a všichni její obyvatelé v současnosti čelí, protože je nesmírně motivován zničit vše, co vytváří a udržuje lidský život, život zvířat a rostlin.

Greta Thunbergová

Klimatický kult (CCC) chce zlikvidovat veškerý CO2, který je základním stavebním kamenem veškerého života na Zemi. Chtějí zablokovat slunce pomocí chemikálií rozprašovaných na naši oblohu. Chtějí vyhubit všechna hospodářská zvířata a nechat lidi jíst jen brouky a červy.

CCC chce ukončit veškeré využívání fosilních paliv, což ukončí veškeré pěstování zemědělských plodin a jejich dopravu do obchodů s potravinami. Chtějí rozpoutat třetí světovou válku s Ruskem, protože věří, že Bidenovu režimu záleží na USA. Ničení našeho živobytí přichází ze všech stran a lidé, kteří tvrdí, že chtějí zachránit život, jsou právě ti, kteří chtějí vše zničit pod záminkou zastavení „klimatických změn“ a „globálního oteplování.“

„Už žádné červené maso!“ Prohlašují. Musíme zachránit lidstvo před tím, aby se Slunce ještě více zahřálo, přestože data ukazují, že jsme v dlouhém, pomalém trendu ochlazování. „Oceány stoupají a pohlcují všechna pobřežní města!“ Vykřikují. Mezitím jsou všechny pláže všude stále stejně velké, písek na nich jen tak leží a turisté se svými slunečníky a plážovými lehátky se jen chladí na okrajích kontinentu.

Od Ala „vařící oceány“ Gora až po Gretu „ubrečenou“ Thunbergovou jsme slyšeli všechny ty chmurné předpovědi o konci světa a každých pár let se datum odkládá. Nyní se vše točí kolem „klimatických výluk“, protože pandemické výluky nezničily dost životů a ekonomik, aby miliardy lidí vymřely a zachránily Zemi. Nyní musíme všichni zůstat ve svých domovech po celé příští století, abychom zachránili Zemi, a zároveň poslat všechny své úspory a zbytek svých příjmů KSČ, aby mohla bojovat proti globálnímu oteplování od svého notebooku v soukromém letadle a přitom pojídat steaky ze svíčkové.

Celý den jíst brouky, jezdit do práce na kole a každé 4 měsíce se nechat očkovat smrtícími spike proteiny… abyste zachránili svět
Globalisté a komunisté skutečně nenávidí obyvatelstvo a chtějí, abychom všichni umírali a byli mrtví, a to brzy. Abychom „ušetřili energii“, musíme používat elektromobily, které vyžadují nabíjecí stanice a baterie poháněné fosilními palivy, jež znečišťují Zemi VÍCE než vozidla na benzinový pohon. Jejda.

Abychom „zachránili zásoby potravin“, musíme se všichni zavřít doma a jíst jen brouky, červy a laboratorně vymyšlené potraviny, které nám dodá Bill Gates, zatímco všechny farmy a zemědělci zkrachují a vymřou a globalisté vybijí veškerý dobytek.

Aby byl svět „zachráněn před komunistickou agresí“, musí USA vládnout komunisté, kteří agresivně napadají jiné země a rozpoutávají zbytečné války, které mohou skončit jadernou katastrofou a/nebo uvolněním biologických chemických látek a rozšířením pandemií „nových“ virů.

Masmédia jsou pro tento chaos pod vedením CCC „nadšená.“ Sociální média jsou pro toto šílenství vedené CCC „zapálená.“ Všichni mileniálové si myslí, že je to skutečné. Většina lidí, kterým CCC vymyla mozek, ve skutečnosti věří, že každý, kdo CCC NEpodporuje, je „domácí terorista“, který chce zničit životy a planetu. Naše přežití bylo zákeřnými globalisty a Kultem změny klimatu zpětně zmanipulováno.

Je to skutečně smutný stav, zejména proto, že všichni tito ovčané nevidí pro stromy les a neuvědomují si, že pandemické výluky způsobily obrovské zdravotní a ekonomické problémy, ze kterých jsme se sotva vzpamatovali. Kdy se to konečně naučí?

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ujzt
Host
ujzt
8 měsíců před

Sem,tam něco rozumného ale většina jsou bláboly.

Drak
Host
Drak
8 měsíců před

Stačí si téhle mediální masáži nevšímat a nenechat se strašit novinářskými debily.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x