Donald Trump slíbil totální likvidaci Deep State a Joe Bidena označil za zločince

Donald Trump

Bývalý prezident Donald Trump ve svém sobotním projevu na konferenci CPAC slíbil, že v roce 2024 vyhraje prezidentské volby a skoncuje s RINO a globalisty.

Donald Trump

„Až v roce 2024 vyhrajeme, uděláme to všechno znovu, ještě silněji, rychleji a lépe,“ řekl za potlesku.

Ve svém projevu se soustředil na myšlenku nápravy korupce ve Washingtonu D.C. a na boj s „globalisty“, aby „dokončil, co jsme začali.“

Trump také kritizoval RINO (republikány). „Půjdeme po RINOs,“ řekl.

Řekl, že se za dobu svého působení v úřadu naučil, komu může věřit a komu ne, a to i v rámci své vlastní strany. „Teď už znám ty dobré, ty špatné… znám je všechny,“ uvedl s odkazem na politiky ve Washingtonu.

„Lidé jsou unaveni z RINO a globalistů, chtějí vidět Ameriku na prvním místě.“

Zavtipkoval, že předtím, než kandidoval na prezidenta, „měl krásný život“, a řekl, že jediným důvodem, proč mohl pokračovat pod obrovským tlakem, bylo sloužit americkému lidu.

V celém projevu vyzdvihoval své dosavadní prezidentské působení a zaměřil se mimo jiné na snahu své administrativy zakázat „transgenderové šílenství v naší armádě.“

Zmínil se o miliardáři Georgi Sorosovi a tvrdil, že Soros do amerického soudního systému posílá značné peníze. Bezprostředně po poznámce o Sorosovi prohlásil: „Zločinci z Antify se mohou potulovat po ulicích, zatímco máme lidi, kteří jsou v mnoha případech velkými vlastenci… a každý večer se modlí… a oni sedí v nedalekém vězení, hnijí a je s nimi zacházeno tak nespravedlivě, jak se v této zemi pravděpodobně ještě nikdy s nikým nezacházelo…“

Konzervativní komentátor Jack Posobiec se na Twitteru vyjádřil, že Trump měl při svém komentáři na mysli zadržené z 6. ledna.

Trump své politické nepřátele označil za „šílence a maniaky“ a prohlásil, že „ho nikdy neovládnou.“

Slíbil, že „totálně zničí Deep State“, a Joea Bidena označil za „zločince.“

„Vědí, že až se vrátíme k moci, zboříme jejich lži a dezinformace.“

Ve zdánlivé výzvě k akci řekl vyprodanému publiku: „Pokud vyhrají, nebudeme už mít žádnou zemi. Tohle je poslední bitva… Tohle je to… Pokud vyhrají [demokraté], nebudeme už mít žádnou zemi.“

Trump s přehledem vyhrál průzkum CPAC pro prezidentské kandidáty a prohlásil, že má „odvážný podrobný program“, aby vyhrál volby v roce 2024.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jmm
Host
jmm
1 rok před

Obecně – moc „ušáky“ nemusím….

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Kecy v kleci.

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před
Reply to  Zdenio

Zlikvidujte všechny banky Rothschildú. i je. Bude pak na světě mír, klid a pořádek.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x