Biologické laboratoře na Ukrajině financované USA manipulovaly s netopýřími koronaviry

Biologické laboratoře na Ukrajině financované USA

Co kdybychom vám řekli, že vláda Spojených států utratila stovky milionů dolarů amerických daňových poplatníků za výstavbu zařízení na výrobu biologických zbraní na Ukrajině a že část „výzkumu“, který v nich probíhal, se týkala netopýřích koronavirů?

Biologické laboratoře na Ukrajině financované USA

To tvrdí Ministerstvo obrany Ruské federace, které předložilo důkazy o tom, že Pentagon na Ukrajině buduje smrtící biologické zbraně.

„Podle dokumentů americká strana plánovala v roce 2022 provádět na Ukrajině práce na patogenech ptáků, netopýrů a plazů s dalším přechodem na studium možnosti přenášení afrického moru prasat a antraxu,“ uvedl hlavní mluvčí ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov.

„Účelem tohoto – a dalších biologických výzkumů financovaných Pentagonem na Ukrajině – bylo vytvořit mechanismus pro tajné šíření smrtelně nebezpečných patogenů,“ dodal.

Díky invazi na Ukrajinu se Rusku podařilo získat záznamy z různých ukrajinských biolaboratoří, které dokazují, co se dělo. Tyto záznamy vypovídají o mnohem jiném příběhu, než jaký vypráví vojensko-průmyslový komplex, Bidenův režim a korporacemi ovládaná média.

Dne 7. března Igor Kirillov, šéf radiační, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil, oznámil, že ruská armáda zjistila na Ukrajině 30 biologických sloučenin. Ty byly pravděpodobně použity při výrobě biologických zbraní pro Pentagon.

Vláda USA je v této válce nepřítelem
Peněžní injekce Pentagonu ve výši 200 milionů dolarů byla zaslána do mnoha ukrajinských laboratoří řízených ústředním hygienickým a epidemiologickým ředitelstvím ukrajinského ministerstva obrany, které spolupracovalo s biologickým programem americké armády.

„Podobný výzkum prováděly také Spojené státy v čínském Wuhanu, v indickém Nagalandu a Manipalu a v dalších zemích.“

„Wuhanský virologický institut, který upravil netopýří koronaviry identické s COVID-19 tak, aby byly pro lidi smrtelnější, zřejmě provedl podobnou práci na viru chřipky. Kontroverzní wuhanská laboratoř experimentovala s vyzbrojením chřipkového kmene, aby infikoval člověka.“

Američtí představitelé zpočátku odmítali myšlenku ukrajinských biolaboratoří jako „falešnou“, aby byli následně vyškoleni skutečnými důkazy, které ukazují, že skutečně existují.

Náměstkyně ministra zahraničí pro politické záležitosti Victoria Nulandová ve výpovědi před senátorem Marcem Rubiem a dalšími členy senátního výboru pro zahraniční vztahy připustila, že biolaboratoře existují, ačkoli se tvářila nevinně a označila je za „zařízení pro biologický výzkum.“

Poté na popud Rubia prohlásila, že vše špatné, co se v budoucnu stane nebo nestane v souvislosti s těmito biolaboratořemi, bude automaticky vinou Ruska.

Světová zdravotnická organizace (WHO) již dříve doporučila Ukrajině, aby zničila všechny „vysoce nebezpečné patogeny“ v národních laboratořích veřejného zdraví, aby se zabránilo „jakémukoli potenciálnímu úniku“, který by mohl nakazit obyvatelstvo během ruské invaze.

Ruské ministerstvo obrany ve svém prohlášení dodalo, že na základě odhalených důkazů bylo jedním z cílů americké armády v souvislosti s ukrajinskými biolaboratořemi vyvinout biologické zbraně schopné zasáhnout konkrétní etnické skupiny.

Mějte na paměti, že Moskva před těmito biolaboratořemi varuje již řadu let. Ruské vedení opakovaně vyjadřovalo obavy z toho, že Pentagon soustřeďuje biolaboratoře nejen na Ukrajině, ale i v dalších postsovětských republikách, jako je Kazachstán, Tádžikistán, Kyrgyzstán, Arménie a Gruzie.

Všechna tato varování se opakovaně setkávala s odezvou, a tak bylo Rusko nuceno vzít věci do vlastních rukou. Země nyní také požaduje uzavření závazné mezinárodní smlouvy o zákazu všech biologických zbraní.

Ukazuje se, že to byl Barack Hussein Obama, kdo povolil výstavbu biolaboratoří na Ukrajině.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x