Bill Gates uvádí na trh „červí mléko“, které má nahradit mléčné výrobky

larvy

Miliardář a eugenik Bill Gates se nyní pustil do odstraňování a nahrazování všech masných výrobků pro otrocké třídy a nyní se chystá na mléko a mléčné výrobky.

Gates oznámil nový tekutý produkt podobný potravinám s názvem „EntoMilk“, který podle něj dokáže nahradit mléko od zvířat. EntoMilk se mimochodem vyrábí z rozdrcených červů.

Tato „mléčná alternativa“ se vyrábí buď z červů, nebo z „larev černých mušek.“ Po smíchání a zpracování je výsledkem „bohatá a krémová tekutina, která vypadá a chová se stejně jako mléko.“

„Má velmi krémový pocit v ústech,“ říká někdo v propagačním videu na EntoMilk.

Podle Gatese je EntoMilk nezbytný, protože tradiční mléko pochází z farem, které podle něj ničí planetu.

„Svět potřebuje alternativy, aby přežil,“ tvrdí se dále v propagačním videu. „Hmyz je pro budoucnost potravin životně důležitý, protože vyžaduje velmi málo půdy a neničí životní prostředí jako hospodářská zvířata. Neprodukuje skleníkové plyny.“ Zřejmě zapomněl na biblické hmyzí morové rány, které způsobily nemalý problém.

Pokračovat v plození dětí je kruté
To je budoucnost lidstva, přinejmenším jeho nejchudších částí. Jakmile Gates dokončí změnu celého potravinového řetězce k obrazu svému ve prospěch své peněženky, budou otrocké vrstvy světa, mezi něž patří vše pod 0,1 procenta nejbohatších, jíst a pít brouky po celý den.

Navzdory tvrzení EntoMilk se larvální a muší mléko „nechová“ stejně jako skutečné mléčné výrobky, protože na rozdíl od skutečných mléčných výrobků postrádá výživové složky, které člověk potřebuje k přežití.

„Pro většinu lidské populace to bude těžký oříšek, ale mnoha lidem úspěšně vymyli mozky a přesvědčili je, že je to jediný způsob, jak zachránit planetu,“ píše server SHTFplan.com o lidech, kteří věří globalistickým pohádkám, jako je globální oteplování a vaření oceánů.

„Plánuje Bill Gates pít tuto šťávu z brouků? Není to pravděpodobné. Pouze třída otroků bude nucena vzdát se masa a mléčných výrobků, zatímco vládci budou jíst, co se jim zachce.“

EntoMilk své oznámení učinil právě v době, kdy Světové ekonomické fórum (WEF) horuje pro vše, co se týká brouků, včetně různých „potravin“ na bázi hmyzu, které se jeho globalističtí vůdci snaží dostat na pulty obchodů.

Rodit děti v takovém světě s vědomím, že budoucí generace budou muset žít v takovém pekle, je prostě kruté. Což je způsob myšlení, který také podporuje agendu globalistů.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Bill Gates uvádí na trh „červí mléko“, které má nahradit mléčné výrobky first appeared on Akta […]

Frank
Host
Frank
8 dní před

A kdy už někdo konečně odstraní toho zm.da Gatese?

Rudy
Host
Rudy
7 dní před

Fact Check: Bill Gates Did NOT Launch Insect ‚Milk‘ Product Called EntoMilk — Created By South African Startup

https://leadstories.com/hoax-alert/2024/07/fact-check-bill-gates-did-not-launch-insect-milk-product-called-entomilk.html

4
0
Would love your thoughts, please comment.x