Putin obvinil Západní vůdce z pedofilie a kanibalismu

putin

Podle Ruského prezidenta Vladimira Putina, který odhalil, že světová elita se oddává neřestem včetně pedofilie a kanibalismu, trpí mnoho Západních politických vůdců druhem šílenství, které se nedá léčit.

O zvrácených choutkách elit včetně Klause Schwaba, Obamových a Clintonových kolují zvěsti již léta a Putin, čerstvě po drtivém vítězství v Ruských volbách, si vybral tento okamžik, aby odhalil skutečnou povahu kabaly, která se zmocnila nikým nevolené moci na Západě.

Putin předtím v projevu k národu neplýtval časem a přilil olej do ohně pokrytectví globální elity.

Zatímco Putin právě vyhrál celostátní volby s drtivým ziskem osmdesáti sedmi procent hlasů, globální elita pokračuje v očerňování jeho mimořádně populárního prezidentství a obviňuje ho z diktátorství.

Mezitím nám však na Západě vládnou nikým nevolení byrokraté, včetně trouby Deep State Baracka Obamy, který právě neplánovaně navštívil Britského premiéra Rishiho Sunaka na Downing Street, aby mu předal nejnovější globalistické instrukce.

Jak Putin zdůrazňuje, USA pod vládou demokratů již nejsou demokracií.

Putin prohlásil, že současná Americká administrativa využívá všechny své prostředky včetně využití zbraní ministerstva spravedlnosti a právních prostředků k útoku na politického soupeře pro letošní prezidentské volby.

Trump čelí bezprecedentní litanii občanskoprávních a trestních žalob, přestože je předpokládaným kandidátem republikánů v listopadových volbách, protože elita se snaží překazit jeho cestu k prezidentskému úřadu.

Putin však nebyl s pitváním srdce temnoty globalistické kabaly u konce.

Podle Putina si elita „plní břicha lidským masem a kapsy penězi“ a přirovnal tuto zkaženost k „upířímu plesu“, načež předpověděl, že „konec této éry“ je blízko, protože lidé na světě se pomalu, ale jistě probouzejí k pravdě a odmítají globalistickou agendu.

Putin je muž, který velmi pečlivě volí slova. Když Ruský prezident říká, že globální elita jsou zrůdy, které požírají děti a plní si břicha jejich masem, myslí každé slovo vážně.

Podle Putina vede globalistická kabala válku proti dětem, jejíž součástí je i normalizace pedofilie, a to jak nenápadnými, tak zjevnými prostředky.

„Podívejte se, co dělají s vlastními národy – ničení rodiny, kulturní a národní identity,“ řekl Putin. „Zvrácenost, výsměch dětem a pedofilie jsou prohlášeny za normu. Normu jejich života.“

Když Putin řekl, že miliony lidí na Západě chápou, že elita vede mainstream do skutečné duchovní katastrofy, mluvil k nám. Už dávno jsme pochopili, jaká nemoc je jádrem globalistické agendy elity.

Ale mnoho lidí se ještě neprobudilo. Potřebujeme veškerou pomoc, abychom mohli šířit informace o skutečné povaze elit a probudit co nejvíce lidí.

Covid pandemie vůbec nebyla pandemií, ale globální strategickou operací k ovládnutí lidstva, která se plánovala desítky let.

Nemusíte mě však chytat za slovo.

To je informace přímo z Moskvy, výsledek vyšetřování Ruské vojenské rozvědky, která má za úkol odhalit skutečný původ pandemie a pochopit, kdo má tento zločin proti lidskosti na svědomí.

Podle vysoce postaveného Ruského generála „tento koronavirus a takzvaná pandemie vůbec není pandemií. Je to globální strategická operace k ovládnutí lidstva. Sionisté a finanční mocnosti tohoto světa, chtějí snížit počet obyvatel! Chtějí mít asi 100 milionů „vlastních“ a asi jednu miliardu, která jim bude sloužit.“

Covid pandemie byla jen posledním z dlouhé řady globalistických podvodů, jejichž cílem bylo zastrašit lidi, aby se podřídili, a postupně je zbavit svobod.

Krátce po zveřejnění této zprávy Putin prohlásil, že Klaus Schwab a vysocí zástupci WEF jsou legitimními vojenskými cíli, protože se bezostyšně pokoušeli převzít moc v rámci globalistického státního převratu.

Putin je natolik přesvědčen, že Covid-19 byl biologickou zbraní proti lidstvu, že pečlivě zkompletoval dvoutisícistránkovou zprávu, v níž podrobně popsal zločiny Amerického Deep State a jejich globalistických kumpánů a obvinil je, že na místě činu zanechali své otisky prstů.

Podle Putina jsou Big Pharma a aktéři US Deep State vinni „výrobou“ pandemie Covid-19, která má ovládnout svět, a ve dvoutisícistránkové zprávě jsou jako spolupachatelé spiknutí proti lidstvu uvedeni Hillary Clintonová, Barack Obama, Joe Biden a George Soros.

„Rusko chce spravedlnost za vytvoření a uvolnění SARS-CoV-2, zatímco Západ původ utajoval a cenzuroval vědce a novináře,“ uvedlo ve čtvrtek Ruské velvyslanectví ve Spojených státech.

Rusko nyní předložilo OSN důkazy černé na bílém a předložilo více než 2000 stran zpráv, které dokazují, že za vyvolání pandemie je zodpovědná globalistická elita a Americký Deep State ve spolčení s Big Pharma.

Je zřejmé, že mainstreamová média se snaží tyto zprávy zamést pod koberec.

Globální elita není Putinovi nakloněna, protože se vzpírá jejich sociálnímu programu a odmítá přijmout jejich politiku, která ničí ekonomiku.

Mezi lety 1999 a 2014 vzrostlo HDP Ruska desetinásobně a jeho světová pozice se zvýšila z 22. na 8. místo. Poměr Ruského dluhu k HDP klesl ze 100 % v roce 1999 na 17 % v roce 2016. Devizové rezervy vzrostly z prakticky nulových na 6. největší na světě. Zlaté rezervy vzrostly a staly se rovněž 6. největšími na světě.

Jinými slovy, Putin učinil Rusko opět velkým. To je důvod, proč je jeho popularita stále vysoko nad 80 %.

Ale ještě neskončil. Putin již dlouho slibuje, že zničí Nový světový řád, a aby toho dosáhl, ví, že musí hadovi uříznout hlavu.

Putin chápe, že globalisté nebudou spokojeni, dokud nebude zničeno vše, co milujete a ctíte.

V sázce jsou vaše tradice, kultura, rodinné hodnoty a náboženství. Nepřestanou, dokud nezlomí vás, vašeho ducha a vaši historii.

Bohužel pro Schwaba a jeho plán na likvidaci suverenity všech zemí na světě a jeho dystopickou vizi mikročipů, věznic pod širým nebem a extrémní depopulace se poslední dva roky nevyvíjely podle plánu. Ve skutečnosti byly pro globalisty katastrofou.

Lidé na celém světě se pomalu, ale jistě probouzejí k pravdě o jeho ďábelském plánu a Schwab a jeho kumpáni se nyní bojí, že se jim dostane spravedlnosti.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x