Pozor na hrozbu agendy „Jedno zdraví“

tlakomer

Protože je údajně v sázce zdraví planety, přišli světoví mocipáni s ďábelskou agendou nazvanou „Jedno zdraví“, která hrozí zotročením planety pod potravinovou a medicínskou tyranií.

„Jedno zdraví“ je „zvrácený obrat“, jak říká Tracy Thurmanová z Brownstone Institute, k odvěkému přísloví „Ať je vaše jídlo vaším lékem“, a představuje plnohodnotný útok na potraviny, léky a život jako takový. Předává kontrolu nad vším, co udržuje zdraví, globalistickým eugenikům, kteří chtějí snížit světovou populaci.

Podle Thurmanové je cílem plánu zbavit obyčejné lidi veškeré kontroly nad potravinami a léky. „Lékaři“ budou lidem psát recepty na potraviny a na nákup vlastních doplňků stravy si ani nevzpomenou podle libosti.

„Zamyslete se nad tím, co elity aktivně odstraňují z nabídky potravin, stejně jako nad látkami, které do potravin přidávají,“ radí Thurmanová jako výchozí bod pro pochopení toho, co Jedno zdraví obnáší.

„Vezměte si vymývání mozků většiny lékařů během Covidu a jejich odmítání doporučit základní zdravotní doplňky, sluneční svit, vitamin D nebo účinnou včasnou léčbu, místo toho nechali své pacienty na pospas remdesiviru, ventilátorům a mRNA injekcím. Pokud se vám nelíbí představa cvrččího jídla a receptů na očkovací salát, tato agenda by vám měla zvednout obočí.“

Za projektem Jedno zdraví samozřejmě stojí Bill Gates
Za spiknutím Jedno zdraví stojí obvyklí podezřelí. Miliardář a eugenik Bill Gates samozřejmě tento plán podporuje, stejně jako Světová zdravotnická organizace (WHO), Světová banka, Rockefellerova nadace, CDC, FDA, NIH, USDA a „a všichni ostatní Covidovi viníci, na které si vzpomenete,“ tvrdí Thurmanová.

V rámci agendy Jedno zdraví existuje reálné riziko, že vám bude zdravotní péče přidělena nebo dokonce odepřena na základě rozhodnutí „úřadů“ o tom, zda ji potřebujete. V tomto spiknutí jsou také zakotvena destruktivní dogmata o změně klimatu, která jsou vysloveně protilidská.

„Když vezmete v úvahu explicitní Malthusiánské přesvědčení globalistů, nese taková myšlenka nevýslovné riziko,“ varuje Thurmanová.

„Manažeři společnosti jasně věří, že ekosystémům planety by prospělo snížení počtu rolníků, a toto nové zdravotní paradigma jim umožňuje zohlednit toto dogma při rozhodování o tom, zda si zasloužíte život zachraňující péči, právo odmítnout očkování, právo na skutečné, přírodní potraviny nebo život vůbec.“

Kanada slouží jako vzor pro to, co chtějí globalisté zavést i ve Spojených státech. Lékařská asistence při umírání (MAiD), známá také jako eutanazie, je nyní šestou nejčastější příčinou úmrtí v Kanadě – a světoví architekti chtějí totéž pro Ameriku.

Rámec Jednoho zdraví by umožnil, aby se MAiD rozšířila všude. A každý další systém podobný MAiD, který snižuje počet lidí žijících ve světě, se rozšíří spolu s ním.

„Pokud se má zdraví zvířat, lidí a životního prostředí posuzovat stejně, přesahuje tato agenda rámec ordinace lékaře,“ uvádí Thurmanová. „Do tohoto totalitního systému biologické bezpečnosti by spadalo i to, kde žijete, kam můžete cestovat, co kupujete, jak můžete utrácet své peníze a co můžete jíst.“

„Přemýšlejte o tom v kombinaci s digitálními měnami centrálních bank neboli CBDC, což je systém, který se již zavádí v jiných zemích a jehož spuštění se plánuje i ve Spojených státech. V rámci tohoto systému budou všechny peníze digitální a centrálně řízené. Federální vláda může naprogramovat vaše peníze tak, abyste je mohli utratit pouze za schválené položky. Váš předpis na potraviny v podobě hmyzího prášku a zeleniny s mRNA se může stát povinným, pokud jste si již nezřídili alternativní zásobování potravinami s možností platit nezávislou měnou.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Pozor na hrozbu agendy „Jedno zdraví“ first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x