Podle nové studie snižuje Ivermektin úmrtnost na COVID-19 až o 92 %

Ivermektin

Nová prospektivní observační studie zahrnující více než 223 000 účastníků z jižní Brazílie zjistila, že ivermektin snižuje úmrtnost na COVID-19 o 92 %. Užívání ivermektinu bylo spojeno nejen se snížením úmrtnosti na COVID-19, ale také se snížením počtu hospitalizací i infekcí.

Ivermektin

Bylo zjištěno, že jako profylaktický prostředek je ivermektin účinnější v závislosti na dávce. Se zvyšující se dávkou ivermektinu byla u pacientů vyšší pravděpodobnost, že se z COVID-19 zotaví. Předběžné důkazy také ukazují, že pacienti se při léčbě ivermektinem uzdravují rychleji.

Tisíce zachráněných životů v jižní Brazílii pomocí ivermektinu
Nejnovější studie o ivermektinu byla provedena v jižní Brazílii, ve městě Itajaí. Ve studii potvrzených případů Covid-19 45 716 subjektů (28,7 %) nepoužívalo ivermektin a 113 844 subjektů (71,3 %) ivermektin používalo. Z těch, kteří používali ivermektin k léčbě Covid-19, užívalo 33 971 (29,8 % uživatelů) přípravek nepravidelně. Nepravidelné užívání bylo klasifikováno jako dávky nepřesahující 60 mg. Nejvýznamnější skupinou ve studii bylo 8 325 osob, které užívaly ivermektin pravidelně. Pravidelné užívání bylo klasifikováno jako dávky vyšší než 180 mg. Pravidelní uživatelé zahrnovali 71 548 (62,9 %) ze skupiny uživatelů ivermektinu a zahrnovali dávky mezi 60 mg a 180 mg. Tato skupina nebyla ve studii porovnávána.

Studie zjistila, že infekce Covid-19 byla o 49 % nižší u těch, kteří ivermektin užívali pravidelně, ve srovnání s těmi, kteří jej neužívali, a o 25 % nižší ve srovnání s nepravidelnými uživateli. Kromě toho byla míra infekce u nepravidelných uživatelů o 32 % nižší než u neuživatelů. Ivermektin byl účinnější u pravidelných uživatelů, přestože pravidelní uživatelé byli v průměru starší a měli již existující onemocnění, jako je diabetes 2. typu a hypertenze. To je skvělá zpráva pro jedince, kteří jsou ve vyšším riziku. Jedinci, kteří jsou považováni za „vysoce rizikové“, byli nuceni a manipulováni k tomu, aby se nechali očkovat neúčinnými a škodlivými vakcínami, aby se cítili bezpečně. Ivermektin se ukázal jako účinnější léčba pro osoby, které mají již existující onemocnění.

Stejné pozitivní trendy byly zjištěny jak u hospitalizace, tak u úmrtnosti. U pravidelných uživatelů ivermektinu byla míra hospitalizace snížena o 100 % ve srovnání s neuživateli a nepravidelnými uživateli. U nepravidelných uživatelů byla navíc pravděpodobnost hospitalizace o 29 % nižší než u neuživatelů. A co je nejdůležitější, míra úmrtnosti pravidelných uživatelů byla o 84 % nižší než u nepravidelných uživatelů a o 92 % nižší než u neuživatelů! U nepravidelných uživatelů došlo dokonce k 51% snížení úmrtnosti oproti neuživatelům.

Autoři studie dospěli k závěru: „Neužívání ivermektinu bylo spojeno s 12,5násobným zvýšením úmrtnosti a sedminásobným zvýšením rizika úmrtí na COVID-19 ve srovnání s pravidelným užíváním ivermektinu v PSM srovnání přísně kontrolované populace. Tato účinnost v závislosti na dávce posiluje profylaktické účinky ivermektinu proti COVID-19.“

Spiknutí proti účinné léčbě pokračuje, protože regulační orgány prosazují zločinné jednání
Ivermektin je víc než jen prostředek k odčervení koní. Tento levný lék je FDA schválen také jako antiparazitární prostředek pro lidi. Antiparazitika mají často antivirové a protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají imunitnímu systému bojovat s běžnými infekcemi. Rychlé vyhledání ivermektinu na Googlu však rychle zobrazí propagandu o jeho účinnosti a použití. Největším pachatelem je Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Tato agentura je v zajetí právě toho odvětví, které měla regulovat. Je to zřejmé, protože FDA běžně bagatelizuje roli ivermektinu při léčbě Covid-19 a zároveň prosazuje propagandu za účelem prodeje lukrativnějších léků a probíhajících „vakcinačních“ programů.

Národní institut zdraví (NIH), Centrum pro kontrolu nemocí (CDC), Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Světová zdravotnická organizace (WHO) vynaložily obrovské prostředky na to, aby pohřbily důkazy o účinnosti tohoto levného léku. Přestože byl ivermektin očerňován nejmocnějšími agenturami veřejného zdraví, byl ústředním tématem mnoha nezávislých studií zaměřených na léčbu Covid-19.

Souhrnné údaje ukazují, že ivermektin je účinnější léčbou Covid-19 než současný vládní protokol. Tyto zkompromitované regulační agentury vnutily lidem během tohoto probíhajícího „národního ohrožení“ nelidské, podvodné a smrtící protokoly, které přinesly pouze neetickou, neomezenou ochranu odpovědnosti nemocnic a výrobců vakcín, přílivovou vlnu propagandy, kolosální farmaceutický podvod, praní špinavých peněz, lékařské podvody a stále se zvyšující počet úmrtí, které vláda psychoticky inzeruje, aby ospravedlnila své destruktivní akce.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Ivermektin je širokospektrální antiparazitikum používané v humánní i veterinární medicíně proti parazitickým hlísticím a některým ektoparazitům, což dokazuje, že všechno to blábolení o „virech“ je nesmysl.
https://pravyprostor.net/antivirologicky-fakta-a-virologicky-omyly-co-by-mel-kazdej-vedet-o-virech-virologii-a-nemocech/
https://rumble.com/vr9a25-virotologick-crkev-virologie-vyvrac-koronu.html
https://www.matrix-2001.cz/clanek/pravda-o-nakaze-zkoumani-teorii-o-tom-jak-se-siri-nemoci-12512

2
0
Would love your thoughts, please comment.x