Perverzní a zvrácené: Vystoupení Drag queen pro děti ve Velké Británii vyvolalo všeobecné pohoršení

Drag queen

Na důkaz toho, že zvrhlost nemá dno, se ve Spojených státech nejprve objevily Drag Queen Story Hours, nyní se ve Velké Británii objevuje cross-dressing „burlesque for babies“, ale na obou stranách Atlantiku roste odpor konzervativců.

Drag queen

V minulém týdnu se objevila videa z údajně „rodinných“, britských drag queen, burleskních „rave“ akcí pro miminka a jejich rodiče, na nichž se předvádí: téměř nazí muži, kteří se před dětmi drženými matkami a otci předvádějí a „twerkují“, převlečené muže, kteří berou z dětských ručiček „spropitné“, polonahého muže v sadomasochistickém bondážním oblečku, který před dětmi předvádí gymnastické číslo, a muže a ženy, kteří se před dětmi svlékají, přičemž na jednom z nich tanečnice s odhalenými ňadry drží dítě.

Videa šokovala západní svět.

Po vlně mezinárodního rozhořčení, kterou podpořily sociální sítě a publikace včetně Daily Mailu, byla zrušena dvě nadcházející plánovaná vystoupení „drag for babies“, která údajně pořádala skupina CabaBabaRave, a skupina stáhla své webové stránky a zablokovala své stránky na sociálních sítích.

Ve Spojených státech se mezitím Tennessee přidalo na seznam červených států, které přijaly zákony na ochranu dětí před zvráceným genderovým extremismem.

Videoklip z jedné takové akce, který poprvé široce odhalil twitterový účet „Libs of TikTok“, ukazuje drag queen, která bere peněžní „spropitné“ z drobných sevřených ručiček dítěte sedícího na klíně své matky. Tvůrkyně Libs of TikTok Chaya Raichiková video popsala takto: „Na videu je vidět, že: „Drag queens předvádějí vystoupení se sexuální tematikou před dítětem, které jim pak s pomocí matky předává peněžní spropitné.“

Na dalším videu (na obrázku níže), které zveřejnila britská televizní moderátorka Dominique Samuelsová, se muž v botách na jehlách a v koženém oblečku, jaký nosí sexuální sadisté, houpe na gymnastických kruzích zavěšených u stropu – zatímco děti se svými maminkami a tatínky přihlížejí a přitom tleskají. „Tuto hrůzostrašnou grotesku je třeba odhalit!“ napsala ve středu na Twitteru.

Na video reagoval uživatel Twitteru vystupující pod jménem „Suse“: „Který rodič (pokud je tak můžeme nazvat) se zdravým rozumem by tomuhle vystavil JAKÉKOLIV dítě. Jaká škoda je způsobena [těmto] mladým mozkům; rodiče jsou tu od toho, aby chránili děti před tímto typem chování. Proč je dovoleno, aby toto pokračovalo????“

Na stejném videu, které v době uzávěrky vidělo 2,7 milionu lidí, je zachycen mužský „drag queen“, který má na sobě pouze tanga, křiklavě bílou paruku a velké jehlové podpatky, předvádí stojku na rukou a poté se prochází před dětmi a rodiči s odhalenými hýžděmi.

https://twitter.com/Dominiquetaegon/status/1630947615616425987?s=20

Ukázalo se, že představení „burlesque for babies“ jsou tak trochu americkým vývozním artiklem – na steroidech. Tyto přehlídky jsou britskou odvozeninou amerických Drag Queen Story Hours, které se obvykle konají ve veřejných knihovnách a začaly se v roce 2015 v San Francisku a rozšířily se po celých Spojených státech.

Ale i tyto akce, které šokovaly miliony Američanů, kteří se divili, proč by nějaký rodič chtěl, aby převlečení muži nabízející hrubé karikatury žen byli vzorem pro jejich děti, jsou krotké ve srovnání s britskými „baby burlesque“ show, které odstartovaly dvě britské maminky, které údajně kdysi samy „vystupovaly.“

Internetová reklama na již zrušená představení „baby drag“, kterou zveřejnil server NotTheBee (s vyblokovanými obličeji dětí), ukazuje drag queen v bílé buffant paruce, jak leží na zemi, aby se přiblížila k dítěti, a několik maminek se směje. Reklama zní: „CABABABARAVE je nová vzrušující akce pro rodiče a jejich děti!“

V inzerátu jsou uvedena představení plánovaná na období od 28. ledna do 11. března. Uvedená kategorie je „Cabaret Drag & Burlesque“; „Cabaret/Family Friendly/Women’s Voices.“ Věková kategorie je uvedena jako „mladší 5 let.“ Ceny vstupenek začínají na 22 librách.

V páteční reportáži kanadské Rebel News se objevily další videa a snímky obrazovek z Instagramu dvou Britek, které „burleskní“ představení pro miminka pořádaly. Reportérka Drea Humphreyová řekla: „Tohle už zašlo příliš daleko“ poté, co přehrála několik dalších segmentů videí z TikToku z akcí CabaBabaRave, které probíhají od roku 2021.

Na jednom z videí je vidět, jak muž „twerkuje“ a horečně vrtí zadkem nahoru a dolů a ukazuje ho směrem k davu, který tvoří převážně děti a jejich matky.

Na jiném videu je vidět, jak se muž oblečený ve skromném ženském oblečku svíjí na podlaze obklopen dětmi a jejich matkami. (Jedno batole je zobrazeno, jak bez zájmu drží míč a odchází pryč.)

Humphreyová poukazuje na to, že tím, že organizátoři CabaBabaRave nazývají kontroverzní show „rave“, připodobňují své akce k „drogovým“ rave party pro dospělé, které v posledních letech sehrály roli v úmrtí mnoha dospívajících a mladých lidí na předávkování.

Poté, co Libs z TikToku a Raichik o tom poprvé informovali na Twitteru, britská televizní hlasatelka Dominique Samuelsová sdělila, že ve Velké Británii se takových akcí konalo již mnohem více. Poté co Samuelsová odhalila „burlesque for babies“ show v britské televizi byly dvě nadcházející akce CabaBabaRave zrušeny.

Otázka zní: „Proč musí muži a ženy, kteří na sobě nemají téměř žádné oblečení, ukazují bradavky, bondage výstroj, striptérské podpatky a tanga, vystupovat před dětmi?… Jedná se o hypersexualizované prostředí,“ uvedla Samuelsová v britském zpravodajském kanálu GB News, což je vidět na tweetu níže.

Spolumoderátor Adam Brooks s ní souhlasil a ve svém tweetu k pořadu uvedl: „Tohle je pro mě velmi důležité: „Ztratil jsem zde nervy a věřím, že z dobrého důvodu. Toto perverzní, zvrácené hnutí sexualizace všeho, co souvisí s dětmi, musí skončit. Co je to za fascinaci mnohých na levici, aby muži vystupovali v ženském převleku?“

Spoluúčastnice pořadu Amy Nickellová hájila akce „burlesque for babies“ a snažila se tanečnice z řad drag queen ekonomicky obhájit. Nickellová vyjádřila rozhořčení, když moderátorka v rozhovoru řekla, že i kdyby byla na mizině, nikdy by netančila za peníze téměř nahá před dětmi, protože by se bála, že bude považována za „pedofila.“

Nickellová řekla, že akce CabaBabaRave jsou „v podstatě spíše pro rodiče… jakákoli sexualizace by šla úplně mimo hlavu dítěte, které by vidělo barvy, make-up a zábavu a slyšelo hudbu.“

Tato poznámka vyburcovala účastníka diskuse Adama Brookse, který řekl: „Každý, kdo na to vezme své dítě, potřebuje zkontrolovat harddisk. Je to perverzní a zvrácené.“ Uživatelé Twitteru Nickellovou za obhajobu akcí „drag for babies“ v drtivé většině pranýřovali.

Spoluvinní rodiče?
Nickellová má pravdu v jedné věci: zdá se, že hlavní klientelou večírků CabaBabaRave jsou znuděné matky, které hledají vzrušení pro dospělé a jsou ochotné vzít s sebou i své nevinné děti. Článek o CabaRabaRave ze srpna 2022 v Manc, „lidovém hlasu Velkého Manchesteru“, popisuje genezi těchto akcí:

CABABABARAVE se chystá na něco jiného, než co se nabízí malým Mancs a jejich rodičům, protože letos v říjnu přinese do oblíbeného společenského klubu v Salfordu zážitek „velké londýnské noci“.

Je popisován jako „malý kousek odpoledního potěšení“, který nabízí „show-stopping kabaret prokládaný dětskými smyslovými momenty“… CABABABARAVE pořádají Lizzie a Gemma – dvě performerky, které se staly maminkami, které neustále hledaly zábavu, zatímco „držely dítě v jedné ruce a pivo v druhé“.

„Chtěly jsme vytvořit takovou akci, na kterou bychom samy jako maminky chtěly jít,“ vysvětluje dvojice.

„Chtěli jsme rodičům zprostředkovat zážitek z ‚velké londýnské noci‘ s kabaretem, pitím a tancem… ale takový, na který můžete vzít i své dítě a ještě být doma před spaním.“

… Všechny tyto strhující akce budou proloženy dětskými smyslovými aktivitami.

WND zjistila, že místo konání akcí CabaBabaRave, alternativní divadelní organizace s názvem Vault Festival, hostí extrémní, pornografické scény pro dospělé, které posouvají hranice sexu, genderového ohýbání a radikálního feminismu.

Jedno z vystoupení s názvem „High Steaks“ v podání ženy jménem „Eloina“ je popsáno následovně: „Se dvěma hovězími steaky visícími z jejích stydkých pysků předvádí queer feministická performerka a klaunka ELOINA bouřlivou vzpouru proti hanobení stydkých pysků a kosmetické operaci stydkých pysků.“

Humphreyová z Rebel News také uvedla, že kromě podávání alkoholu zvali na akce CabaBabaRave i dospělé, kteří nejsou rodiči, jak ukazuje stránka organizátorky na Instagramu (od té doby odstraněná).

Tennessee v USA chrání děti novým zákonem
Případ britských drag queens, kteří předvádějí sexualizované scénky před kojenci a velmi malými dětmi, se objevil poté, co zákonodárný sbor státu Tennessee schválil zákon SB3, který zakazuje taková vystoupení před dětmi v celém státě.

Zákon ve čtvrtek podepsal guvernér státu, republikán Bill Lee, spolu s druhým zákonem, který zakazuje nemocnicím provádět nezletilým „transgenderové operace“, takzvané „blokátory puberty.“

Podle zákona SB3 by „každý, kdo buď pořádá, nebo předvádí drag show v přítomnosti dětí, byl obviněn z přestupku a podléhal by pokutě 2 500 dolarů. Hrozí jim také trest odnětí svobody až na jeden rok. Opakované přestupky by byly považovány za trestný čin, za který by obviněným hrozila pokuta 3 000 dolarů a odnětí svobody na jeden až šest let,“

Můžete důvěřovat rodičům?
Na jednom z nedávných pro-LGBT protestů v Tennessee proti dvěma prorodinným zákonům, o kterém informoval deník USA Today, lidé drželi nápisy: „Důvěřujte rodičům“ nebo „Důvěřujte lékařům“ s přeškrtnutými slovy „politici“ (jako: nevěřte politikům). Ale vzhledem k tomu, že se každý den objevuje stále více příběhů a videí o malých dětech, které rodiče tahají na vysoce sexualizované, perverzní drag show, nebo o nezletilých, kteří podstupují „trans“ operace, jež je ochromují, důvěra Američanů v lékaře i „pokrokové“ rodiče klesá. Političtí pozorovatelé zleva i zprava očekávají přijetí dalších zákonů podobných zákonu z Tennessee v červených státech po celé zemi.

Moderátor konzervativního rádia Andrew Wilkow, který hovořil o transvestitech, kteří se stýkají s velmi malými dětmi, ve středu svým posluchačům řekl: „Chtěl bych vědět, proč se tito muži tak zoufale chtějí prezentovat dětem.“

Wilkow poznamenal, že kdyby si například učitelka v mateřské škole vzala do třídy vyzývavé oblečení a před dětmi provozovala erotické hrátky, bylo by to naprosto nepřijatelné. Proč je tedy v pořádku, když to dělají muži oblečení v převlecích?

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gallON
Host
gallON
1 rok před

SUUUDRUhovna zo ZÁPADU DOJEBALI CELOU ZEMĚKOULI!!

ja87
Host
ja87
1 rok před
ja87
Host
ja87
1 rok před

Odkiaľ pochádza homosexualita?Existujú ženy a muži, homosexuáli a transsexuáli a potom budú aj Trans ľudia, budú aj Terminátori. Budú aj ľudia ktorí nebudú stopercentný ľudia. Budú TO výsledky umelej biológie.
​Dnes je doslova možné vytvoriť umelo človeka v laboratóriu. Prirodzený vzťah medzi mužom a ženou nebude potrebný, živočicha bude možné vyrábať. Skrátka chcú aby sa genetickou manipuláciou dala vymazať pamäť, a prirodzené city. https://ocistec-purgatory.weebly.com/homosexual-sodoma-gomora-hriech.html

ja87
Host
ja87
1 rok před

Odkiaľ pochádza homosexualita?Existujú ženy a muži, homosexuáli a transsexuáli a potom budú aj Trans ľudia, budú aj Terminátori. Budú aj ľudia ktorí nebudú stopercentný ľudia. Budú TO výsledky umelej biológie.
​Dnes je doslova možné vytvoriť umelo človeka v laboratóriu. Prirodzený vzťah medzi mužom a ženou nebude potrebný, živočicha bude možné vyrábať. Skrátka chcú aby sa genetickou manipuláciou dala vymazať pamäť, a prirodzené city. https://ocistec-purgatory.weebly.com/homosexual-sodoma-gomora-hriech.html
https://gloria.tv/post/871To3uiVsvK4VZayCEMQV9oW

ja87
Host
ja87
1 rok před

Odkiaľ pochádza homosexualita? https://gloria.tv/post/871To3uiVsvK4VZayCEMQV9oW

5
0
Would love your thoughts, please comment.x