Nositel Nobelovy ceny, prohlásil, že žádná klimatická krize neexistuje… jde o podvod prosazovaný pro politické účely

klimatická krize

Dr. John Clauser, nositel Nobelovy ceny za fyziku, tvrdí, že klimatická krize neexistuje.

klimatická krize

V projevu, který přednesl na nedávné konferenci „Quantum Korea 2023“, Clauser uvedl, že „populární příběh o změně klimatu odráží nebezpečné zkažení vědy, které ohrožuje světovou ekonomiku a blahobyt miliard lidí.“

„Nevěřím, že existuje klimatická krize,“ prohlásil rozhodně Clauser. „Klíčové procesy jsou přibližně 200krát přehnané a špatně pochopené,“ dodal a obvinil Mezivládní panel pro změnu klimatu (IPCC) z šíření dezinformací o oteplování zeměkoule.

Clauser dále prohlásil, že ti, kteří „mají politické a oportunistické motivy“, jsou těmi, kdo prosazují „dezinformace“ o klimatu, které uvrhují svět do stále se zhoršující tyranie.

V dnešní době lže o klimatu tolik lidí – a to nehorázně – že „dokonce i chatboti jako ChatGPT mohou být ve lhaní lepší než lidé,“ prohlásil dále Clauser a obvinil vědecký establishment z vymýšlení a šíření mýtů o měnícím se klimatu.

ChatGPT je samozřejmě výtvor umělé inteligence (UI) Deep State, který nyní někteří lidé používají k tomu, aby jim pomáhal při rozhodování tím, že mu kladou otázky o věcech, které neznají nebo jim nerozumějí.

Někteří dokonce pokládají ChatGPT otázky týkající se klimatu, na které byl robot UI vycvičen odpovídat obvyklou klimatickou propagandou. Clauser se domnívá, že kvůli tomu nyní ještě větší roli hrají skuteční lidští vědci, kteří uvádějí věci na pravou míru.

„V době rychlého rozvoje technologií umělé inteligence je role vědců jako soudců nezbytná,“ řekl Clauser a vyzval vědce, aby dělali svou práci tím, že budou ověřovat všechny informace, které ChatGP poskytuje, a vzdělávat o nich veřejnost.

V roce 2022 získal Clauser Nobelovu cenu za fyziku za práci v oblasti kvantové mechaniky. Připojili se k němu další dva vědci, kteří rovněž obdrželi stejné uznání.

V roce 2023 se Clauser stal členem správní rady organizace CO2 Coalition, která existuje proto, aby zdůrazňovala přínos oxidu uhličitého pro životní prostředí – klimatická brigáda od nás všech očekává, že CO2 je nebezpečný jed, který je třeba vymýtit tyranií a vyššími daněmi.

Dr. William Happer, předseda správní rady Koalice CO2, se vyjádřil, že Clauser má co nabídnout, protože jeho „studie vědy o klimatu poskytují pádné důkazy o tom, že žádná klimatická krize neexistuje a že zvyšování koncentrace CO2 bude světu prospěšné.“

„Populární vyprávění o klimatických změnách odráží nebezpečnou korupci vědy, která ohrožuje světovou ekonomiku a blahobyt miliard lidí,“ uvedl dále k otázce klimatického alarmismu Clauser.

„Chybná klimatická věda metastázovala do masivní šokové novinářské pseudovědy. Tato pseudověda se následně stala obětním beránkem pro celou řadu dalších nesouvisejících neduhů. Byla propagována a rozšiřována podobně pomýlenými obchodními marketingovými agenty, politiky, novináři, vládními agenturami a environmentalisty. Podle mého názoru žádná skutečná klimatická krize neexistuje.“

„Existuje však velmi reálný problém se zajištěním slušné životní úrovně velké části světové populace a s tím související energetická krize. Ta je zbytečně prohlubována tím, co je podle mého názoru nesprávná klimatická věda.“

Clauser otevřeně kritizoval způsob, jakým byla Nobelova cena za rok 2021 udělena ve prospěch počítačových modelů, které předpovídaly, že změna klimatu je reálná. Falešný prezident Joe Biden rovněž prosazuje obskurní klimatickou politiku založenou na těchto podvodných modelech, a to ke škodě amerického lidu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x