Nelegální přistěhovalci jsou nyní „klimatickými migranty“, tvrdí globalisté, kteří prosazují plán výměny obyvatelstva

Nelegální přistěhovalci

Globalisté se pekelně snaží přeměnit Spojené státy a Evropu v hnědé a černé země. A přišli na způsob, jak toho dosáhnout pod záminkou boje proti „změně klimatu.“

Nelegální přistěhovalci

Namísto označení „ilegální přistěhovalci“ nebo dokonce jen „migranti“ používají globalisté termín „klimatičtí migranti.“ Z toho vyplývá, že tito lidé musí kvůli „globálnímu oteplování“ utíkat ze svých rodných zemí a vtrhnout do USA a Evropy.

Světové ekonomické fórum (WEF) spolu s novinářkou Gaiou Vanceovou, která je s WEF spjata, a dalšími, kteří jsou jí podobní, prosazují narativ o klimatických migrantech v zoufalé snaze zajistit, aby se Spojené státy a Evropa proměnily v „tavicí kotle“, v nichž se nejedná o bělochy, dříve než jejich občané přijdou na tento plán a postaví se na odpor.

Čas běží, zvláště nyní, kdy se dostáváme na vrchol informačního věku. Fasáda globalistické transformační benevolence rychle ztrácí svůj lesk, a tak se nyní uchylují k ještě větší klimatické rétorice.

Odpor proti globalistické agendě za každou cenu
Začátkem letošního roku WEF oznámil, že podle plánu má do roku 2050 na Západ přijít dalších 200 milionů „klimatických uprchlíků.“ Pokud se to nepodaří, vznikne „riziko pro globální stabilitu“, pohrozil globalistický subjekt.

Světová banka, další globalisty ovládaná entita, nadhodila podobné, ale o něco vyšší číslo 216 milionů klimatických migrantů, včetně 86 milionů jen ze subsaharské Afriky, kteří budou muset do poloviny století zaplavit Západ, aby bylo možné dodržet globalistické spiknutí podle plánu.

Ve zprávě nazvané „Global Risks Report 2022“ WEF dále požaduje, aby obyvatelé Západu všechny tyto klimatické migranty nejen vítali s otevřenou náručí, ale také jim umožnili vstoupit a obsadit jejich „domovy, komunity a pracovní místa.“

Pokud chcete vědět, proč se všechno neúměrně zdražuje, včetně základních věcí, jako jsou potraviny a bydlení, nehledejte nic jiného než tento příliv nelegálních přistěhovalců do země. Tito lidé spotřebovávají vzácné a drahocenné zdroje, zatímco skuteční občané trpí.

To je koneckonců to, co globalisté chtějí. Bílí musí trpět a všeho se vzdát, aby je mohli nahradit neběloši a umožnit tak mocným plnou vládu nad planetou.

Jednou z největších překážek jsou sílící populistická a nacionalistická hnutí. I když to byla jen slova, je to poselství, které prezident Donald Trump předal národu svým programem „Amerika na prvním místě.“

Zpráva WEF se tím zabývá a z následujících řádků jasně vidíte, že globalisté se obávají, že se My, lidé, probudíme a postavíme se na odpor naší kolektivní genocidě z jejich ďábelských rukou:

„Rozčarování z globalizace v posledních letech v mnoha cílových zemích podnítilo nativistické diskurzy a politiku národních zájmů, … Mnohé vlády, odrážející postoje obyvatelstva, vyjádřily obavy z tlaku na vzdělávací a zdravotnické služby, ubytovací kapacity a místní zaměstnanost; pro jiné byly prioritou obavy z integrace.“

Objevují se pokusy přesvědčit západní občany, že tato rozsáhlá invaze „klimatických migrantů“ je pro jejich země nějakým způsobem dobrá. Zpráva WEF tvrdí, že ekonomická migrace „má často značný přínos jak pro země původu, tak pro cílové země.“

To je samozřejmě lež, protože jediní, kdo z takové politiky profitují, jsou globalisté. Všichni ostatní trpí pod drtivým ekonomickým tlakem hord nelegálních přistěhovalců, kteří se hrnou a obsazují kdysi prosperující komunity, jež byly zdevastovány mnoha dekádami globalistického vměšování.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

WEF, OSN, WHO, atd.. do pekla s nimi.

ma.ni.
Host
ma.ni.
1 rok před
Reply to  Zdenio

Ať tyhle zrůdy korporace a veliký spolky spolu s EU táhnou k čertu a ať lidi vidí, pochopí co jsou to za zrůdy a hnusy. Přidám ještě k nim NASA a muska k tomu!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x