WHO končí COVID-19 Hoax s největší lží ze všech

COVID-19 Hoax

Světová zdravotnická organizace tvrdí, že podvod s COVID-19 je již u konce, a tvrdí, že COVID-19 zabil přibližně 20 milionů lidí. Stejně tak mohli tvrdit, že zabil 200 milionů nebo 2 miliardy. Tento údaj je nechutný vtip.

COVID-19 Hoax

Každý, kdo tvrdí, že na COVID-19 zemřelo 20 milionů lidí, je pomýlený blázen, specialista na dezinformace nebo podvodník, který se snaží udělat z nejhoršího lékařského podvodu na světě (dnes již vybledlého) historickou realitu.

Na základě oficiálních vládních údajů bych odhadoval, že COVID-19 (o kterém jsem vždy tvrdil, že je to přeznačená chřipka) zabil v letech 2020 a 2021 na celém světě podstatně méně než milion lidí (s údaji za oba roky dohromady). Tedy méně než 500 000 v každém z těchto dvou let.

Vzhledem k tomu, že údaje WHO ukazují, že běžná nepředělaná chřipka může zabít 650 000 lidí ročně, a vzhledem k tomu, že v letech 2020 a 2021 prakticky nedošlo k žádným úmrtím na chřipku (v mainstreamových médiích se uvádělo, že chřipka dočasně zmizela), je jasné, že COVID-19 byl spíše méně smrtící než poměrně nevýjimečná chřipka. Již jsem předložil důkazy, které ukazují, že podle údajů britské vlády nebyl COVID-19 ve Spojeném království o nic horší než chřipka. A údaje o úmrtnosti ukazují, že úmrtnost v roce 2020 nebyla horší než obvykle.

Údaj WHO o 20 milionech úmrtí je založen na absurdních, falešných číslech, kdy pacienti, kteří zemřeli po pozitivním (ale nepoužitelném) PCR testu, byli uvedeni jako zemřelí na COVID-19, i když neměli žádné příznaky COVIDU-19 a zemřeli při autonehodě, byli přejeti autobusem nebo zemřeli na srdeční onemocnění. Vlády po celém světě přiznaly, že údaje byly přehnané. V některých zemích byly nemocnice podpláceny, aby nadměrně diagnostikovaly COVID-19.

Rád bych o těchto číslech debatoval s vysokým představitelem WHO v přímém přenosu v celostátní televizi nebo rozhlase. Obávám se však, že na debatu jako obvykle nikdo nepřistoupí. Nebudou debatovat, protože já mám pravdu a oni se mýlí, a vědí, že by se ztrapnili a že by se celý podvod s Covidem zdiskreditoval. Média, nezpochybnitelná až do konce, budou tisknout a sdílet číslo 20 milionů, jako by bylo skutečné. Žádná televizní ani rozhlasová stanice se neodváží připustit řádnou, živou debatu, protože tři roky lhali.

A nakonec, pokud je podvod s COVID-19 oficiálně ukončen, proč lékaři stále očkují proti COVID-19? A proč zdravotnický personál běžně nosí obličejové roušky?

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pa ja
Host
pa ja
11 měsíců před

WHO je víceméně soukromá neziskovka, která má být využita pro získání globální moci. Samozřejmě pod praporem nezměrného dobra pro světovou populaci. Mají to celkem jednoduché, vzhledem k tomu, že korupce je nosným pilířem Západního systému.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x