Výbušné přiznání Dr. Fauciho: Vakcíny nefungovaly tak, jak bylo propagováno a očkovaní jsou dnes ve velkém nebezpečí

Anthony Fauci

Nyní by již mělo být jasné, že pandemie neskončí, dokud nebude Dr. Fauci odvolán a nahrazen. Dr. Fauci již více než rok blokuje úspěšnou léčbu a přehnaně propaguje neúčinné vakcíny. Velká farmaceutická společnost však alespoň dosáhla rekordních zisků.

Anthony Fauci

Dr. Fauci v pátek v podcastu deníku The New York Times uvedl, že vakcíny nefungovaly tak, jak bylo propagováno a že Američané jsou kvůli slábnoucí imunitě v nebezpečí.

Jako řešení tohoto problému Dr. Fauci samozřejmě prosazuje více injekcí. Kdy to skončí?

Podle Fauciho začínají úřady několik měsíců po prvním očkování pozorovat slábnoucí imunitu proti infekci i hospitalizaci. Odborník na infekční nemoci poukázal na přicházející údaje z Izraele, který, jak poznamenal, bývá z hlediska epidemie zhruba o měsíc až měsíc a půl napřed.

„Pozorují oslabení imunity nejen proti infekci, ale i proti hospitalizaci a do jisté míry i proti úmrtí, což se nyní začíná týkat všech věkových skupin. Nejde jen o starší lidi,“ řekl Fauci. „Imunita slábne do té míry, že je stále více lidí vystaveno průlomovým infekcím a stále více lidí, kteří se nakazí průlomovými infekcemi, končí v nemocnici.“

V důsledku těchto zjištění Fauci varoval, že očkovaní lidé by se měli nechat přeočkovat, protože to může být ve skutečnosti důležitější, než si zdravotníci původně mysleli. „Když se na to člověk podívá zpětně, může si říct, víte, ono to není tak, že by posilovací očkování bylo bonusem, ale posilovací očkování může být ve skutečnosti nezbytnou součástí primárního režimu, který by lidé měli mít,“ řekl v pořadu The Daily.

Fauci dále řekl: „Myslím, že … posilování bude naprosto zásadní součástí naší reakce, ne bonus, ne luxus, ale naprosto zásadní součást programu.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x