VAKCINAČNÍ RULETA: Analytici zjistili, že některé šarže vakcín jsou mnohem toxičtější než jiné

VAKCINAČNÍ RULETA

Zdá se, že bezpečnostní profil „vakcín“ proti Covid-19 je značně závislý na šarži, ze které daná injekce pochází. Nový přehled zjistil, že některé šarže jsou mimořádně toxické, zatímco jiné jsou o něco méně toxické.

VAKCINAČNÍ RULETA

Londýnský výzkumník Craig Paardekooper na to přišel na základě údajů, které shromáždil z vládního systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS). Dozvěděl se, že „jedna z 200 šarží vakcíny proti COVID-19 je vysoce toxická“, zatímco naprostá většina z nich tak toxická není, alespoň ne v kratším časovém horizontu.

„Ve skutečnosti 70 % šarží vakcíny vyprodukuje celkem pouze jedno hlášení nežádoucích účinků,“ píše Paardekooper a dodává, že „80 % šarží vakcíny vyprodukuje pouze jedno nebo dvě hlášení nežádoucích účinků.“

Při bližším zkoumání Paardekooper zjistil, že některé anomální šarže „vyvolaly tisícinásobně vyšší počet nežádoucích reakcí.“ Tyto šarže se od naprosté většiny ostatních šarží lišily tím, že jedna z nich způsobila 1 012 nežádoucích reakcí, jiná 1 394 nežádoucích reakcí a další 4 911 nežádoucích reakcí.

Lidé, kteří měli tu smůlu, že se nechali píchnout jednou z opravdu toxických šarží, jsou nyní buď mrtví, nebo vážně nemocní a jejich šance na uzdravení je malá, pokud vůbec nějaká.

Paardekooper zjistil, že pouze čtyři procenta šarží vakcín proti COVID-19 společnosti Pfizer představují všechna hlášení o úmrtí spojená s danou mRNA injekcí, zatímco pět procent šarží vakcín proti COVID-19 společnosti Moderna představuje všechna hlášení o úmrtí spojená s danou mRNA injekcí.

Zbývajících 96 %, resp. 95 % šarží obou společností bylo řádově bezpečnějších než zmíněné extrémně smrtící šarže. A z údajů víme, že tyto vysoce toxické šarže byly rozšířeny ve více státech.

V případě společnosti Pfizer bylo pouhých 2,9 % všech šarží očkovacích látek proti COVID-19 distribuováno do více než 12 různých států a bylo s nimi spojeno 96,5 % všech úmrtí, 95,5 % všech hospitalizací a 94,7 % všech hlášení nežádoucích účinků spojených s touto konkrétní značkou očkovacích látek.

Naproti tomu 97,1 % zbývajících šarží přípravku Pfizer bylo distribuováno do méně než 12 států a bylo spojeno pouze s 3,5 % všech hlášení o úmrtí, 4,5 % všech hospitalizací a 5,3 % všech hlášení o nežádoucích příhodách.

Aby Paardekooper pomohl lidem lépe pochopit situaci a sám vyhodnotit údaje, založil vlastní webové stránky HowBadIsMyBatch.com, které obsahují návod, jak může kdokoli zopakovat jeho zjištění s využitím příslušných údajů ze systému VAERS.

Alexandra Latypová, manažerka farmaceutického průmyslu v důchodu, tak učinila poté, co se spojila přímo s Paardekooperem, a k další analýze údajů využila tým výzkumníků se zkušenostmi s klinickými zkouškami, analýzou dat, statistikou, předpisy farmaceutického průmyslu, výrobou a výzkumem a vývojem.

Latypova nahrála dvacetiminutové video, v němž upozorňuje na rozdíly mezi jednotlivými šaržemi vakcín proti COVID-19 a poukazuje na důležitost zákonů o správné výrobní praxi (GMP), které jsou „určeny k zajištění bezpečnosti a konzistence farmaceutických výrobků, které musí být vyráběny ve velkém množství podle velmi přísných norem čistoty, stability, konzistence atd.“

„Porušení těchto postupů mělo v minulosti za následek tragické případy falešných, zkažených nebo otrávených léčivých přípravků, které vedly ke ztrátám na životech a těžkým zraněním,“ napsala dále v e-mailové korespondenci.

„Nedodržení těchto postupů … má za následek, že takový lék je falešný. A to je docela závažný trestný čin – prodávat falešné výrobky.“

„Jedná se o úmyslnou, promyšlenou masovou vraždu,“ dodal k věci advokát Reiner Fuellmich. „O tom není absolutně žádných pochyb, protože nic jiného nedává smysl.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
11 měsíců před

Falešné smrtící vakcíny trestný čin je málo, je to válečný zločin, plánovaná genocida lidstva, protože účinky některých vakcín se projeví za několik let, to byl účel vakvínování genovou terapií.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x