Top 10 konspiračních teorií, které se potvrdí v roce 2023

konspirační teorie

Zatímco Twitter Files sehrály velkou roli při odhalování nevhodného a protiústavního spolčení mezi americkými špionážními agenturami a Big Tech, příval vyšetřování pod vedením GOP ve Sněmovně reprezentantů přinese do bažiny alespoň zdání odpovědnosti, i když je to víceméně papírový tygr.

konspirační teorie

Moderátor Fox News Tucker Carlson, který byl organizací Media Matters vyhlášen „dezinformátorem roku“, se nedávno zamyslel nad původem termínu „konspirační teorie“, který vznikl na základě snahy Warrenovy komise utajit atentát na bývalého prezidenta Johna F. Kennedyho.

JFK byl možná prvním případem, kdy se agentům hlubokého státu ve zpravodajské komunitě podařilo svrhnout úřadujícího prezidenta.

Od té doby se to stalo ještě nejméně dvakrát, přičemž otisky prstů FBI a CIA jsou jak na aféře Watergate, tak na volebním podvodu v roce 2020.

Protože však přehráli své karty, zdá se, že se nyní celý domeček z karet zhroutí, což skeptiky utvrdí v přesvědčení, že vše, co jim bylo v posledním půlstoletí namlouváno, bylo součástí skutečné Velké lži a že naše představa o demokracii byla pouhou iluzí.

S ohledem na tuto skutečnost vám přinášíme 10 věcí, které mocní ve Washingtonu zatím nezvládli, ale které již brzy nebude možné ignorovat, a to bez udání pořadí:

1. Bude odhalena role, kterou sehrály zpravodajská komunita a ministerstvo spravedlnosti při podněcování násilí prostřednictvím psychologických operací 6. ledna 2021
Je smutné, že ve svém očekávaném protivyšetřování, které reaguje na 6. ledna výbor vedený Pelosiovou, nám mohou státní tajemství zatajit i republikáni ve Sněmovně reprezentantů. Ale škodlivé stranické jednání FBI vygenerovalo množství whistleblowerských přeběhlíků, kteří by měli být ochotni vnést světlo do pochybných obvinění z pravicového extremismu a násilí v americkém Kapitolu – a v Charlottesville 2017, které bylo jeho generální zkouškou.

2. Smrtící dopad vakcín proti COVID-19 bude nepopiratelný
Původně jsem uvažoval, že napíšu o tom, jak Sněmovna reprezentantů odhalí roli Anthonyho Fauciho při vývoji viru COVID-19, ale to už bylo prozkoumáno do mrtě a bez jakékoli odpovědnosti, která by to podpořila, je to úplně jedno. Existuje však spousta dalších případů zneužití COVIDu, které budou stále přinášet nové zápletky. A žádná z nich možná není větší než rozhodnutí farmaceutických společností potlačovat léčbu a přeceňovat význam svých nevyzkoušených a experimentálních nových vakcín. Přibývá důkazů, že samotné vakcíny mohly být stejně smrtící a škodlivé jako virus – což by mohli potvrdit mnozí pojistní matematici zabývající se životním pojištěním. Ať už vakcíny skutečně obsahují nanoboty, kteří se sami sestavují a vysílají wi-fi, existuje mnoho důvodů k podezření, že jsou na určité úrovni škodlivé.

3. Rozsah čínské kontroly nad americkou vládou bude jasnější
Víme o různých finančních vazbách mezi Bidenovou rodinou a ČKS. Víme, že i další vrcholní představitelé, včetně Nancy Pelosiové a Mitche McConnella, mají velké investice v čínském průmyslu. Co jsme však ještě plně neprozkoumali, je způsob, jakým společnosti napojené na Čínu, jako je BlackRock, také zcela pronikly do Bílého domu a účinně píší zahraniční politiku USA.

4. Pravá podstata vztahu Davida DePapeho s Paulem Pelosim bude odhalena
Zatímco soudní jednání přísně utajila důkazy v případu napadení Paula Pelosiho, včetně záznamů z tělesných kamer, bude pro Nancy Pelosiovou po odstoupení z funkce předsedkyně Sněmovny reprezentantů obtížnější uplatňovat svou autoritu. Je zcela zřejmé, že útočník David DePape není žádný pravicový extremista a že jde o víc, než se na první pohled zdá.

5. Zjistíme, co skutečně obsahovaly ukradené Trumpovy spisy z Mar-a-Lago
Přenechání vyšetřování ministerstva spravedlnosti, které vyústilo v bezprecedentní razii v Trumpově letovisku Mar-a-Lago, zkorumpovanému zvláštnímu poradci Jacku Smithovi bylo dobrým způsobem, jak je udržet mimo dosah dohledu GOP ve Sněmovně reprezentantů USA. Nakonec však čas vyprší a bude nutné vysvětlit, proč přesně bylo toto normu porušující opatření přijato. Je pravděpodobné, že šlo o CYA operaci FBI, která měla Trumpovi zabránit v odhalení ruských podvodných dokumentů, o nichž již veřejně prohlásil, že budou odtajněny.

6. Dozvíme se, co hodlají demokraté udělat s Joem Bidenem a kdo ho nahradí
Bude to Michelle Obamová, jak jsem já i ostatní již dlouho předpovídali? Nebo by mohli vytáhnout jinou, dosud neznámou osobnost, která byla pečlivě prověřována a připravována v utajení, jako její manžel Barack? Jakmile demokraté konečně usoudí, že Biden už není užitečný, možná se ukáže, proč ho vůbec dosadili. Když se Barack Obama nechal slyšet, jak říká jednomu demokratickému dárci: „Nepodceňujte Joeovu schopnost všechno zkurvit,“ je velká šance, že to bylo spíše prodejní prohlášení než varování.

7. Odhalíme pravdu o americko-ukrajinském partnerství při výzkumu a vývoji biologických zbraní
Kongres vyčlenil více než 100 miliard dolarů na obranu něčeho na Ukrajině, ale demokracie to určitě není. Ačkoli jejich osobní investice v Barmě – nebo ve výrobcích zbraní, jako je Raytheon – mohou být hlavní motivací, vše nasvědčuje tomu, že tato země je krysím hnízdem operací CIA.

8.Plány levice na normalizaci a rozšíření pedofilie se naplní
Počáteční snaha o sexualizaci a manipulaci dětí ve školách a v dětských médiích, jako je Disney, sice neuspěla, ale levičáci budou jen zdvojnásobovat své úsilí vnutit to obyvatelstvu, protože schopnost ovládat a manipulovat s mladou myslí je pro jejich dlouhodobé plány na ovládání klíčová. Aklimatizací dětí na sex v raném věku ho mohou přidat jako další zbraň do svého toulce, který zahrnuje také pěstování nevědomosti a rasové zášti, aby plebejská třída byla co nejpoddajnější.

9. Světové ekonomické fórum povede ve snaze udělat z lidí glorifikované baterie ve stylu Matrixu
Konvergence technologií umělé inteligence, metaverse, úpadek kancelářské kultury, rostoucí zájem o digitální pasy a měny, garantované příjmy a stále větší nedostatek zdrojů naznačují, že globální plány na kolektivizaci všech národů pod jednotnou světovou vládou se odehrávají právě teď.

10. S tím, jak se vyjasňuje vztah mezi Big Tech a špionážními agenturami, se dozvíme, že naše osobní zařízení sledují každý náš krok
Když víme, jaký zájem mají FBI a CIA na manipulaci s technologickými společnostmi, aby prováděly mimoprávní operace, a když víme, jak trestuhodně se Google a Apple chovají, je opravdu možné pochybovat o tom, že zmocnili naši zpravodajskou komunitu k provádění domácího sledování bez příkazu z jakéhokoli zařízení a kdykoli a že naše telefony jsou používány k našemu nepřetržitému sledování ve stylu Velkého bratra?

Zdroj

4 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x