Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 24.1.2024

QAnon

>[ DEEP STATE] ARMÁDNÍ KOMUNIKACE; Jamie Dimon posílá KOMUNIKACI;

_Jamie Dimon CEO světové jedničky
Bank .Jp Morgan Chase Bank informoval svět na DAVOS WEF Globalistickém shromáždění v přímém televizním přenosu a CNBC “ Trump měl pravdu“
>A Dimon se zastal příznivců MAGA Trumpa a potvrdil, že Trumpovo hodnocení ohledně rozpuštění NATO bylo správné .
Jamie také pochválil postoje Donalda Trumpa k ekonomice, daním a imigraci.
„Měl tak trochu pravdu ohledně NATO ( stažení financování ) tak trochu pravdu ohledně imigrace. Ekonomiku rozvíjel docela dobře. Daňová reforma v oblasti obchodu fungovala. Měl pravdu ohledně některých věcí v Číně.“
__
Proč Jamie Dimon náhle změnil svůj postoj k Trumpovi přímo na setkání [ds] Globalistické kabaly v DAVOSU?

>Zde se dozvíte, co se děje. DIMON veřejně poskytl [ ds] vojenskou komunikaci; v DAVOSu a CNBC veřejně, protože zná [ ds] vojenské NATO. CIA.MI6 MOSSAD CCP a globalistické ELITY++ vše sledují. A jeho zpráva je velmi důležitá uvnitř deep state zpravodajské komunity, a zpráva, kterou vyslal, byla
>]; VOJENSKÉ OPERACE DEEP STATE/KABELY, KTERÉ MĚLY DONALDA TRUMPA ZAVRAŽDIT ( Ať už se Trumpovi v příštích měsících stane cokoli, Trump zvítězí>>>> VŠECHNA vojenská hodnocení a hry DEEP STATE a Bílých klobouků předpověděly stejný výsledek//.
……… Ale pokud jste sledovali můj kanál několik let, víte, že to byl vždy výsledek aliančních voj.operací).

DIMON. JP MORGAN. CIA. MOSSAD MI6 ROCKERFELLEROVÉ / ROTHSCHILDOVÉ/ > DAVOS ATD*. >] Měli všichni v plánu zavraždit Donalda Trumpa.
___/// Bílé klobouky mají také operace teorie her, které souvisejí se stejnou událostí, ale s různými výsledky, které vedou ke Skutečnému odhalení CIA pokusu o atentát , …..
( Jak začala a pokračuje SÁGA JFK ODHALENÍ< - CIA zavraždila JFK // _ SKUTEČNÝ ATENTÁT CIA NA JFK BUDE ODHALEN a bude souviset se zřejmým převratem a pokusem o atentát z roku 45 _ [sc name="wi" ][/sc] _ V zákulisí se toho děje hodně, protože Jamie Dimon se stal krtkem< NUCENÝ HRÁT ROLI VOJENSKÝMI BÍLÝMI Klobouky// >to vše přichází poté, co armáda převzala kontrolu nad Dimonovým zapojením do Jp Morgan Chase s EPSTEINEM… SÁGA EPSTEIN je MASIVNÍ a souvisí s bílými klobouky využívajícími zpravodajské služby/operace k ovládání Dimona< _ _ Jak se Trump připravuje na vojenskou intervenci v otevřených operacích 11.3 válečných zákonů a zatýkání války, které podléhají vojenským tribunálům. >>>

>Aliance bílých klobouků zároveň zajišťuje, že Obama, CIA rockerf atd++ budou také iniciovat vojenský převrat a pokusí se vystřídat Trumpa u moci nad armádou. ( Jde o vojenský OTEVŘENÝ převrat, který probíhá PRÁVĚ TEĎ VE VEŘEJNÉM SEKTORU, když se DNC & SLABÍ GENERÁLOVÉ & GLOBALISTÉ snaží vytvořit americké zákony, aby Trumpovi odebrali vojenskou moc///).

Vše směřuje k ODHALENÍ vojenského převratu > minulost. Jfk> minulost 911 Patriot act.> minulost 2020 ukradené volby, s u s. [ Ds] zpravodajství+ sociální média+ soudy++++++ +++ ++ současný převrat, korupce proti TRUMPOVI + plus probíhající budoucí převrat

VŠECHNY TYTO UDÁLOSTI SE VĚTŠINOU STANOU.
⚠️ ARMÁDA ZAJIŠŤUJE STÍHÁNÍ
UVNITŘ VOJENSKÝCH TRIBUNÁLŮ A SOUDŮ.

Jamie Dimon zná všechny [ ds] zpravodajské operace od doby, kdy pomáhal vytvořit DATACORE a přivedl DATACORE k moci v 90. letech /// Dimon + cia. + Vojensko-průmyslový komplex + DARPA – ti všichni vytvořili DATACORE a prodali americké zpravodajské služby, plány zbraní a vojenské operace CCP. Rusku. Blízkému východu pro finanční a vyděračské operace a sítě… Později byl DIMON umístěn nad JP MORGAN největší světovou bankou, která pomáhala Epsteinovi uvnitř masivních operací praní špinavých peněz a dalších. …pedofilní kruh. Obchodování s lidmi.

_Teď Dimon panikaří a snaží se varovat deep state kabalu v otevřených KOMUNIKACÍCH; že armáda má všechno a TRUMP PŘICHÁZÍ////).

Panika 🔥 v DAVOSU ŠVÝCARSKO, [ WEF]
[ DAVOS] ( + ATD.)…
___
deep state hrají své poslední karty v roce 2024, které jsou předurčeny k neúspěchu po jaderných STRAŠIDELNÝCH UDÁLOSTECH A BLACKOUTECH
.
ALIANČNÍ ARMÁDA JE DALEKO PŘED OPERACEMI KABALY//))

VEČERNÍ HAPPENING SE MUSÍ STÁT!
____
TAK TO MUSELO BÝT _Q

Plán na záchranu světa.

Armáda je jediná cesta

Převrat VS. převrat

PŘIPRAVUJEME SE NA ZATÝKACÍ VÁLKY
11.3 VÁLEČNÉ ZÁKONY – KONEC OKUPACE
(Zatýkání zahraničních a domácích protivníků včetně korporací, podniků a subjektů, kteří se všichni podíleli/spoluorganizovali/spiklenecky/spolupracovali na vojenském převratu a okupaci území USA, vládních sektorů a vojenských složek prostřednictvím soudržnosti a nátlaku vzpoury a vlastizrady. )
_ Všechny válečné zákony a protokoly v oddíle 11 uvádějí stanné právo, vojenské protokoly pro zatýkání a rychlé soudy

__
Co se právě děje?
_Připravuje se vojenská etapa. Tato událost přivádí temné [ Deep State] vojenské operace USA do otevřených operací.
(Vojenské a zpravodajské složky [ ds] chránily KABALU. DNC a temné elity protiústavními vojenskými operacemi řízenými CIA a zkompromitovanými představiteli Pentagonu a třípísmenných agentur).

Americká armáda vs. [ ds] americká armáda.
Převrat vs. převrat

_Vojenské události z 11.3. se nyní blíží, protože DNC ( OBAMA, BIDEN, Clintonovi, CIA +ETC + ) tlačí na veřejný vojenský převrat.
Deep state CIA a [ds//] armáda propadají panice, protože se blíží BOUŘE operací ( zatýkací války. 11.3) a v této panice [ ds] vojenští generálové žádají Demokratický národní výbor ( DNC), aby po zvolení Donalda J. Trumpa odebral vojenskou kontrolu a ponechal si plnou veřejnou moc.
Generál Milley, generál Austin ( serval další generály , koloniály + ) a systém vojensko-průmyslového komplexu již dlouho stojí za plány pomoci DNC v nepřetržitém vojenském převratu proti právoplatné vojenské věrnosti Trumpovi.

> VŠE, CO SE NYNÍ DĚJE, SE MUSÍ STÁT< 🎥 Sledujete silné nastavení a skutečnou EXPOZICI rozdělení amerických vojenských složek a velení. > Toto ODHALENÍ vede k tomu, jací velitelé a šéfové ve zpravodajských službách jsou kompromitováni.
>Tento důležitý moment, který se děje, je spojen s VYŠETŘOVÁNÍM vojenského převratu, který spojuje zasahování do voleb, zpravodajské agentury spolupracující s domácími a zahraničními mocnostmi ( OSN. Davos. Izrael).
>Odhalení Epsteina v roce 2024, které se týká operací praní špinavých peněz, jež napomáhají vojenskému převratu.
>Epstein, Izrael silně zapojen do korupce Demokratické strany, Republikánské strany , Senátu a Kongresu

___
Už dávno jsem vám říkal, že se všechny tyto události stanou, a teď se to děje… Vojenský převrat se stává PŘESVĚDČIVOU operací na obou stranách,…. Jak bílé klobouky, tak černé klobouky inscenují vojenskou intervenci a DNC CIA chce mít plnou kontrolu nad armádou.

Spousta věcí se stane, protože vojenské úniky přijdou v roce 2024 a do léta vypukne masivní americký KORUPČNÍ SKANDÁL, který ukáže, že vojenský převrat proběhl během Trumpovy administrativy v roce 2020.

___
Ještě to nevíte.
Ale ve více než 40 hlavních zemích se VŠICHNI připravují na vlastní převrat. Vs. převrat
__
KABELY>]: VYŠETŘOVÁNÍ úmrtí na vakcíny a světová data napojená na vojenské a přímo vládní systémy zasáhne GLOBÁLNÍ BOUŘE.
>EPSTEINOVA SÁGA a napojení na světové banky chystá zasáhnout GLOBÁLNÍ BOUŘE.
>VYTVOŘENÍ VIRU v rámci zisku funkcí vojenských/vládních operací zasáhne SVĚTOVÁ BOUŘE

>>>>> BIG TECH POMÁHÁ VE VŠECH TĚCHTO KRYCÍCH AKCÍCH A ROLE BIG TECH DEEP STATE VE VOJENSKO-PRŮMYSLOVÝCH CENZURNÍCH OPERACÍCH ( PŘEVRAT ) ZASÁHNE_ SVĚTOVÁ BOUŘE <<< Už dlouho vám říkám, že VŠECHNY tyto UDÁLOSTI se stanou. _ Poznámka* Vždycky se na trhu vytvoří obrovská bublina, než dojde k jejímu KOLAPSU >.

QTSR >_*Poznámka
Za scénou>]: KABELY>]: DRÁTY>]

CIA rozvrací více než 70 zemí světa.

_Převrat vs. převrat { otevřený zjevný převrat začíná ve Spojených státech jako DNC .[ DS>MIL. Zahájení otevřeného veřejného převratu Plány na převzetí vojenské moci od Trumpa.

Si zatýká představitele ČKS a vyhazuje generály< a provádí čistky v armádě >> připravuje se na kolaps ČKS/// záměrný KOLAPS

Německo vypustilo vojenské plány na ww3/// SPARKS Armáda VS. [ Ds] vojenské vyšetřování v rámci vlastních agentur
Panika uvnitř armády

Svět se připravuje na návrat Donalda Trumpa, země EU připravují tiché kabinety, které budou s Trumpem spolupracovat

WEF Klause Schwaba ( 4. říše) druhý ve velení >Yuval Noah Hararii vyslal do Davosu pálčivé varování Říká, že znovuzvolení Trumpa bude „smrtící ranou“ pro globální řád

2 miliardy lidí na celém světě jsou uvnitř Velkého probuzení ( operace vojenské aliance k ukončení globalistického deep state KABALA systému)

Miami mall globální souřadnice ( kde se objevil mimozemšťan / projekce / červí díra / Proj.BB / krychle box) mimozemského příběhu je stejný Souřadnice ANTARCTICA, když čísla jsou přepnuta shora dolů
( Nemožná shoda)

Jamie Dimon se otočil a obrátil proti dnc a hájí magu a jde proti NATO. Co se stalo . Přímo ve Švýcarsku na setkání skupiny Davos v přímém přenosu CNBC.
>V téže době Trump dává slib americkému lidu a říká, že nevytvoří CBDC.
( KABELY>]; TRUMP změní názor koncem roku 2025 a vytvoří systém s USSF/ MUSKEM)

Jak uvedl QTSR Vivek Ramaswamy vedl stínovou kampaň pro Trumpa ( a Trumpovo napadání Viveka bylo jen show ) _Teď Trump říká, že s námi bude „dlouho spolupracovat“ Vivek
*VIVEK BUDE PRACOVAT V TRUMPOVĚ ADMINISTRATIVĚ.( přesně jak jsem to napsal)

Desantis podpoří TRUMPA, přesně jak jsem říkal, že se to stane před dvěma lety a TRUMP pohltí Desantisovy voliče, jak bylo PLÁNOVÁNO
( Nikdo pořádně nechápe, jak fungují vojenské zpravodajské operace uvnitř znovuzískání vlád> DEVOLUČNÍ PLÁN>
Utajované operace, které zahrnují nastrčené osoby)

Globalisté jsou celosvětově ODHALOVÁNI a KABALA nyní nemůže získat moc nad Probuzenými> VELKÉ OPERACE PROBUZENÍ globální BOUŘI zesilují.

Globalistický plán selhává. Nikki se anihiluje
Trumpem. Obamova mužatka se připravuje na kandidaturu. >The Rock ve vážném konfliktu kandiduje na prezidenta, protože na něj tlačí CIA, ale podpoří Michelle Obamovou

Rogan podpořil Trumpa _ přesně jak jsem říkal, že se to stane.
_Teď se vážně jedná o tom, že Trump v létě vystoupí v podcastu Joe Rogana ( přesně jak jsem říkal, že se stane, i když Rogan říkal, že Trumpa do svého podcastu nikdy nepustí …….. TO VŠECHNO BYLY FALEŠNÉ FALEŠNÉ DISTANČNÍ TECHNIKY /OPERACE ….. Za scénou]; Joe , Musk, Jones, TRUMP, Flynn, MacGregor , Carlson Vivek + + USSF se připravují na sjednocení mocenské struktury///)

2024 OPRAVDU]] ODHALENÍ ÚNIKŮ[[ ZAČÍNAJÍ
> 🔥 PANIKA v DEEP DARK OPS/ DARPA/ CIA REŽIMU BUSH > OBAMA PANIKA VOJENSKÉHO PRŮMYSLU

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x