Putin NEočkuje své vojáky smrtícími mRNA vakcínami, používá pouze vektorové vakcíny

Vladimir Putin

Mnoho lidí nechápe rozdíl mezi vakcínami s virovými vektory a injekcemi s mRNA, a proto by nepochopili, proč by ruský prezident Vladimir Putin nikdy neriskoval injekce s mRNA, ale nebojí se použít variantu s virovými vektory.

Vladimir Putin

Tento článek si klade za cíl zjednodušit vysvětlení rozdílu, a tím dát smysl tomu, proč Bidenovu režimu nevadí vystavit celé vojenské síly vysokému riziku myokarditidy, krevních sraženin a poruch centrálního nervového systému tím, že jim téměř všem násilím aplikuje smrtící vakcíny proti COVID-19 s obsahem messenger-RNA (mRNA).

Jedním z důvodů, proč jsou vakcíny pro lidstvo tak nebezpečné, je to, že „věda“ toho všeho je mimo jednoduché chápání, a tak mohou lékaři, vědci a imunologové mluvit složitými termíny a zastrašovat pacienty, aby se podřídili a podrobili. Vakcíny jsou většinou léčbou založenou na strachu, nikoliv na důkazech, jak by si CDC, FDA a WHO přály, abychom všichni věřili. Ano, k jejich konstrukci jsou zapotřebí vědci v laboratořích, ale výsledky nejsou „bezpečné a účinné“, ale spíše nebezpečné a neúčinné, jak ukazuje skutečná věda. To platí zejména pro injekce genové mutace mRNA. Zde je důvod.

Všechny injekce genové terapie jsou nebezpečné, protože rizika výrazně převažují nad přínosy
Injekce virového vektoru a mRNA jsou v boji proti COVID-19 sotva užitečné, protože neobsahují skutečný virus. Po „očkování“ má tělo problémy s vybudováním imunity, protože je NULOVĚ vystaveno skutečnému viru, v tomto případě SARS-CoV-2.

Obě injekce se podílejí na obnově spike proteinů, které se nacházejí na vnější vrstvě adenovirů, běžně spojovaných s běžným nachlazením, bronchitidou a zápalem plic. To je jeden z důvodů, proč testy PCR vracejí 97 % falešně pozitivních výsledků – pokud jste totiž onemocněli jakýmkoli adenovirem, nebo dokonce jen máte v těle geneticky modifikované spike proteiny, test PCR řekne, že máte COVID-19.

Sputnik V je injekce genové terapie, která obsahuje 2 adenovirové vektory (rAd26 a rAd5), které jsou geneticky upraveny tak, aby se podobaly spike proteinu SARS-CoV-2. Ty se pokoušejí vstoupit do lidských buněk, aby mohly znovu vytvořit spike proteiny, což údajně pomáhá buňkám vytvářet protilátky proti COVID-19. Jinými slovy, Sputnik používá inaktivované viry zvané vektory k vyvolání reakce imunitního systému, podobně jako injekce Janssen/Johnson & Johnson a ty, které vyrábí AstraZeneca.

Ty jsou také známé jako „injekce se spike proteinovou náloží.“ To je pro lidský organismus velmi nebezpečné, ale ani zdaleka to nezpůsobuje takovou zdravotní újmu jako „technologie“ mRNA.

Přípravky společností Pfizer a Moderna využívají mRNA k tomu, aby přiměly lidské buňky neustále a navždy produkovat spike proteiny
Věděli jste, že lidské tělo může díky technologii „vakcíny“ mRNA věřit, že je nemocné NAVŽDY? Přestože vakcíny s virovými vektory dodávají spike proteiny přímo do buněk, neobelstí lidské buňky, aby neustále vytvářely toxické spike proteiny, které se podobají adenovirům. Je to tak, mRNA vstupuje do buněk a vytváří spike proteiny přímo pomocí geneticky modifikovaných materiálů.

V případě mRNA neexistuje žádný bod, kdy by buňky nebo imunitní systém daly tělu pokyn, aby přestalo produkovat proteiny SARS-CoV-2, a dlouhodobá zdravotní škodlivost mRNA je nyní zcela zřejmá. To je to, čemu Putin rozumí. Nechce zničit vlastní armádu.

Na druhé straně světa, tady, však „rezident Biden“ a jeho globalistické kohorty nechtějí nic jiného než kolaps Ameriky, takže vakcína mRNA je pro „urychlený“ konec republiky ideální.

Vladimir Putin a jeho vojenské síly se nechávají očkovat Sputnikem V, nikdo nedostane mRNA injekce
„Snášenlivost“ Sputniku je srovnatelná s jinými injekcemi s proteinovou náplní, například od společností J&J a AstraZeneca, což znamená, že je patrná určitá hladina protilátek nad rámec poškození, které je způsobeno účinky injekce v těle, i když účinnost slábne již během několika měsíců.

Sputnik možná stojí za kompromis podle Putinova protokolu, aby krátkodobě ochránil sebe a své vojáky, ale zjevně není ochoten riskovat, že pohřbí svou armádu v dlouhodobém horizontu jen proto, aby bojoval proti COVID-19 pomocí „špinavých vakcín“, jako je druh biologické války známý jako mRNA.

Proč by generál nebo vrchní velitel chtěl riskovat život téměř každého příslušníka armády experimentální genovou terapií, která instruuje vaše buňky, aby neustále produkovaly toxické priony napodobující smrtící adenoviry? To by nedávalo vůbec žádný smysl, což nás přivádí k nyní komunisty ovládanému Washingtonu DC a jejich farmaceutickými firmami koupeným a prodaným regulačním agenturám CDC a FDA.

Společnosti Pfizer a Moderna vlastní CDC a FDA
Kdo by kdy věřil společnostem a korporacím, které mají za sebou podvody a trestnou činnost? Kdo by kdy věřil jejich špinavým vakcínám? Špinavá technologie mRNA zahrnuje „dekódování instrukcí“, tedy přepis mRNA. Tato technologie manipuluje se zakódovanými molekulami bílkovin a trvale manipuluje s přirozeným genetickým kódem pomocí nového MUTOVANÉHO genetického kódu. To má obrovský dopad na fungování buněk, což vysvětluje tolik SMRTELNÝCH vedlejších účinků, jako jsou krevní sraženiny, slepota, hluchota, nesnesitelné bolesti nervů a smrt.

Společnosti Pfizer a Moderna to všechno vědí. Bidenův režim to ví. Globalisté a eugenici to vědí. Snížení počtu nebo likvidace většiny příslušníků americké armády bude pro komunistické převzetí Ameriky užitečné, zejména pokud zničení přijde zevnitř (aniž by kdy došlo ke střelbě ze zbraně nebo shození bomby).

Proto mRNA vytváří dokonalý „chemický plán“ na vyhlazení několika set milionů lidí v USA, včetně příslušníků armády, za účelem propagace Nového světového řádu. Jde o biologickou válku, která je křídou označena za „vědecky podloženou“ medicínu, která je „bezpečná a účinná.“ Všechno je to podvod. Ve skutečnosti jde o nanotechnologii, která způsobuje krevní sraženiny, rakovinu a demenci – a to v krátkém časovém horizontu.

To je kontrola, kterou chtějí demokraté. To je ta socialistická díra, podobná Venezuele, o kterou se tak usilovně snaží KSČ ve Washingtonu. To je důvod, proč Bidenův režim chce, aby každému příslušníkovi armády byla aplikována „technologie“ mRNA, a je to STEJNÝ důvod, proč Putin NEDOVOLÍ, aby jeho vojákům nebo jemu samotnému byly aplikovány injekce s trvalou mutací genů. Je to tak jednoduché. Dlouho a pečlivě o tom přemýšlejte. Stojí to za důkladné zvážení.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x