Proč tolik lidí umírá, když je vakcína tak skvělá?

vakcína

Zdá se, že vakcíny proti COVID-19 způsobují celosvětovou zdravotní katastrofu. Z celého světa přichází mnoho varování, média však mlčí. Mlčí jako kostelní myš. Proč?

vakcína

Japonské ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že „vakcíny od společností Moderna a Pfizer mohou u mladších mužů způsobit vedlejší účinky související se srdcem.“ Zdravotníci v Japonsku jsou svědky prudce rostoucího počtu případů zánětu myokardu a osrdečníku u mladých mužů a dospívajících. A stejné nepřetržité srdeční problémy zaznamenali i u jedinců středního a staršího věku.

V celé Americe i na celém světě dochází k prudkému nárůstu počtu případů srdeční zástavy, zánětů srdce a úmrtí na infarkt. Mladí sportovci umírají přímo na hřišti, hvězdní fotbalisté v Evropě umírají uprostřed zápasů, rozhodčí, trenéři a dokonce i fanoušci na tribunách mají srdeční příhody. Je to něco, co nikdo nikdy předtím neviděl. Je to epidemie.

Co mají všechny tyto oběti společného? Všichni byli očkováni.

V Americe jsou média plná zpráv o nemocničních pohotovostech a jednotkách intenzivní péče zahlcených vážně nemocnými pacienty. Od pobřeží k pobřeží stojí ve frontách tolik nemocných, že není dostatek lůžek ani zdravotních sester. Nemocní leží na nosítkách podél chodeb. Lékaři a zdravotničtí odborníci označují za „záhadu,“ proč je tolik Američanů nemocných. Nedokážou pochopit, co se děje.

Jedná se o poškození související s vakcínou proti COVID-19, která zahlcují pohotovosti a jednotky intenzivní péče. Právě onemocnění, která se v této záhadné zdravotní pohotovosti vyskytují nejčastěji – úmrtí na srdeční infarkt, srdeční zástava, mrtvice, krevní sraženiny, selhání mnoha orgánů, jsou tytéž nežádoucí účinky vakcíny proti COVID-19, které jsou uvedeny v systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS).

Jaká náhoda.

Ale není to jen v USA. Děje se to všude. Ve Velké Británii se podle novin Evening Standard až 300 000 britských občanů potýká s náhlými srdečními onemocněními a zástavami srdce.

Britští lékařští odborníci z toho viní PPSD – „postpandemickou stresovou poruchu.“ Tři sta tisíc Britů neumírá a není zmrzačeno vakcínou. Samozřejmě, že ne. Všichni jsou blázni. Všechno je to v jejich hlavách.

Tito vymyté mozky nevidí, co mají přímo před očima. Nebo se možná lékaři, vědci a výzkumníci příliš bojí, že přijdou o lékařskou licenci nebo o mnohamilionové vládní granty, než aby se ozvali.

V případě médií jde o chamtivost. Big Pharma kupuje velkou část reklam ve všech amerických televizních zpravodajských stanicích. Urazíte-li společnost Big Pharma příběhy o úmrtích a zraněních způsobených očkováním, mohou média přijít o miliardy dolarů příjmů. Polovina redakce by mohla být propuštěna.

Nemluvě o tom, že ceny akcií těchto mediálních společností by se zhroutily.

Jaká je pravda? Jediné, na co se musí každý, kdo má alespoň špetku důvěryhodnosti, morálky a slušnosti podívat, je několik klíčových faktorů.

Za prvé: Úřad pro kontrolu potravin a léčiv údajně požadoval 75 let na úplné zveřejnění údajů o vakcíně proti COVID-19 společnosti Pfizer. Kdybych vám řekl: „Věřte mi, prodávám nejlepší zdravotní tonikum na světě, ale 75 let nemohu zveřejnit žádné výsledky testů ani složení, dokud všichni, kdo se ptají, nezemřou,“ věřili byste mi? Koupili byste si to, co prodávám? Vstřikovali byste si to do těla?

Za druhé: Federální soudce požadoval, aby společnost Pfizer okamžitě zveřejnila některé z těchto údajů. Jen na několika prvních stránkách, kde jsou podrobně popsány výsledky za několik prvních týdnů očkování, společnost Pfizer ve svých vlastních údajích přiznává, že její vakcína byla spojena se smrtelnými následky u 1 223 Američanů a vyvolala 42 086 hlášení nežádoucích účinků. Mezi nejvýznamnější nežádoucí účinky patřily infarkty a srdeční problémy.

Zatřetí: Systém VAERS hlásí řadu nežádoucích účinků, které mohou souviset s vakcínami – včetně desítek tisíc hospitalizací, zmrzačení a trvalých postižení. A to jen v Americe. V EU jsou čísla ještě vyšší.

Podle důvěrných zdrojů ze zdravotnictví podává hlášení do systému VAERS tolik obětí, že je systém beznadějně zahlcen a přetížen. Na zpracování v systému VAERS čeká možná ještě 20 000, 40 000 nebo 60 000 úmrtí.

Teď už víte, proč jsou nemocniční pohotovosti a jednotky intenzivní péče zahlceny vážně nemocnými lidmi.

Neměl by někdo tuto stupňující se zdravotní katastrofu vyšetřit? Neměl by o této nepředstavitelné tragédii informovat někdo z médií? Neměli by nás politici chránit?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x