Tři univerzity potvrdily, že očkování proti COVID-19 ničí lidské zdraví

očkování proti COVID-19

Tři Jihokorejské univerzity s odkazem na údaje z databáze zdravotního pojištění zjistily, že „plně očkovaní“ jsou na tom zdravotně mnohem hůře než neočkovaní.

Jedna ze studií, kterou sestavili, se zabývala konkrétně muskuloskeletálními poruchami, jako jsou zranění nebo poruchy svalů, nervů, šlach, kloubů, chrupavek a páteřních plotének. Vědci zjistili, že „vakcíny“ proti koronaviru COVID-19 jsou přímo spojeny jako významný rizikový faktor pro všechny druhy zánětlivých muskuloskeletálních poruch.

Po prozkoumání očkovacích látek proti COVID-19, které vyrábějí a prodávají společnosti Pfizer, BioNTech, Moderna, Janssen (Johnson & Johnson), Novavax a AstraZeneca, vědci v kohortové studii zjistili, že lidé, kteří dostanou některou z těchto očkovacích látek, mají mnohem vyšší riziko vzniku zánětlivých onemocnění pohybového aparátu než lidé, kteří je nedostanou.

Vedoucí autor Dr. Jee Hyun Suh z katedry rehabilitačního lékařství na Ewha Womans University hodnotil míru výskytu a rizika v mnoha oblastech medicíny, mj:

– Gynekologie (poruchy reprodukčního systému)
– Hematologie (poruchy krve)
– Dermatologie (poruchy související s kůží)
– Oftalmologie (oční poruchy)
– Otologie (poruchy související s ušima)
– Zubní problémy

Dr. Jee zjistil, že u všech těchto nemocí očkování obecně významně zvyšuje riziko jejich nefatální formy, přičemž riziko onemocnění vnitřního ucha je ze všech nejvyšší.

Poškození krve, kůže, kostí, očí a uší v důsledku očkování proti COVID-19
Jednou z velmi častých stížností pacientů, kterým byla aplikována vakcína, je to, že po tomto úkonu uvádějí jako nežádoucí účinek hučení v uších. Tinnitus je již dobře znám jako vedlejší účinek jiných farmaceutických léků, jako jsou antibiotika, antidepresiva a léky proti malárii.

Častým nežádoucím účinkem plynoucím z očkování proti COVID-19 jsou také poruchy krve. Výzkumníci prozkoumali údaje o přibližně 4,2 milionu osob a zjistili, že mezi abnormality po aplikaci vakcíny proti COVIDu patří snížená tvorba červených a bílých krvinek a také poškození kostní dřeně.

Patří mezi ně nutriční anémie, což je nedostatek železa, hemolytická anémie, kdy jsou vaše červené krvinky ničeny rychleji, než jsou nahrazovány, aplastická anémie, vzácný stav, který zastavuje v těle tvorbu dostatečného množství nových krvinek, který obvykle vzniká v důsledku poškození kostní dřeně, defekty koagulace, nejčastější je VITT.

„Neutropenie, což je abnormálně nízký počet bílých krvinek zvaných neutrofily, je také způsobena poškozením kostní dřeně. Neutrofily pomáhají imunitnímu systému bojovat s infekcemi a hojit zranění.“

Bez ohledu na to, zda někdo užívá injekční sérii mRNA (modRNA) od společnosti Pfizer-BioNTech nebo Moderna nebo některou z injekcí s virovým vektorem od společnosti Janssen nebo AstraZeneca, riziko koagulačních defektů se zvyšuje bez ohledu na to.

Co se týče zánětlivých muskuloskeletálních poruch, Korejští vědci prozkoumali údaje o přibližně 2,2 milionu lidí a zjistili, že široká škála problémů v této kategorii pramení z toho, že si nechali píchnout vakcínu proti COVID.

Očkování proti COVID zvyšuje riziko:

– Plantární fasciitida, bolestivé onemocnění měkké tkáně chodidla spojující patní kost s prsty
– Syndrom rotátorové manžety
– Adhezivní kapsulitida neboli zmrzlé rameno
– Herniace meziobratlové ploténky nebo sklouznutí ploténky
– Spondylóza, termín používaný pro označení osteoartrózy páteře
– Burzitida, zánět polštářků u kloubů
– Zánět Achillovy šlachy
– De Quervainova tenosynovitida, bolestivé onemocnění postihující šlachy na palcové straně zápěstí

„Všechny vakcíny proti COVID-19 byly identifikovány jako významné rizikové faktory pro každou zánětlivou muskuloskeletální poruchu,“ uzavřeli výzkumníci. „Tato studie zjistila, že jedinci, kteří obdrželi jakoukoli vakcínu proti COVID-19, měli vyšší pravděpodobnost, že u nich budou diagnostikovány zánětlivé muskuloskeletální poruchy, než ti, kteří vakcínu nedostali.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x