Několik mainstreamových studií potvrdilo, že očkování proti COVID způsobuje rakovinu

covid-19

Několik nových studií potvrdilo, že vakcíny proti Covid spouštějí v lidském těle různé mechanismy, které vytvářejí rakovinu.

Jedna oficiální studie popisuje, jak mRNA injekce ničí imunitní systém, což vede k rakovině.

„…bylo zjištěno, že mRNA vakcíny inhibují základní imunologické dráhy, čímž narušují časnou interferonovou signalizaci. V rámci vakcinace proti COVID-19 tato inhibice zajišťuje vhodnou syntézu spike proteinů a sníženou aktivaci imunitního systému,“ uvádí se ve studii v části Abstract.

„Jsou poskytnuty důkazy, že přidání 100 % N1-methyl-pseudouridinu (m1Ψ) k mRNA vakcíně na modelu melanomu stimulovalo růst rakoviny a metastazování, zatímco nemodifikované mRNA vakcíny vyvolaly opačné výsledky, což naznačuje, že mRNA vakcíny proti COVID-19 by mohly napomoci rozvoji rakoviny.“

Infowars.com uvádí: Druhá studie se zabývala tím, jak spike protein vyvolává aktivitu přerušování genů, která následně inhibuje klíčový protein, jenž se používá k potlačování nádorů.

To je obzvláště znepokojivé, vezmeme-li v úvahu, že mRNA a virový vektor vakcíny proti Covid způsobují, že tělo produkuje spike protein jako primární mechanismus jejich funkce.

„…identifikovali jsme podjednotku SARS-CoV-2 spike S2 jako faktor viru COVID-19, který přerušuje vazbu p53 na MDM2 v nádorových buňkách, a prokázali jsme supresivní účinek SARS-CoV-2 spike S2 na signalizaci p53 v nádorových buňkách,“ uvádí studie v části „Diskuse.“

„V korelaci s potlačením signalizace p53 způsobila krátkodobá exprese hrotu S2 změněnou odpověď na poškození DNA prostřednictvím změněných hladin γ-H2AX po poškození DNA v buňkách, změněné snímání v odpovědi na poškození cisplatinou. Důležité je, že indukce zástavy růstu a apoptotických cílů p21(WAF1) a TRAIL receptoru smrti DR5 závislá na poškození DNA v závislosti na p53 byla za různých experimentálních podmínek s hrotem S2 významně oslabena, což bylo spojeno s větší životaschopností buněk v přítomnosti hrotu S2 a léčby chemoterapií. Vzhledem k tomu, že ztráta funkce p53 je známou příčinou vzniku rakoviny a způsobuje rezistenci vůči chemoterapii, poskytuje naše studie vhled do buněčných mechanismů, kterými se může hrot S2 SARS-CoV-2 podílet na snižování překážek vzniku nádorů během infekce SARS-CoV-2 a po ní.“

Badatelé také uvedli, že bez ohledu na to, zda je spike protein z virové infekce nebo z vakcíny, je přítomna dráha způsobující rakovinu.

„Naše výsledky mají význam pro biologické účinky podjednotky spike S2 v lidských buňkách, ať už je spike protein přítomen v důsledku primární infekce COVID-19, nebo v důsledku mRNA vakcín, kde se jeho exprese používá k podpoře protivirové imunity,“ uvádí se v části studie.

Samostatně se profesor onkologie Angus Dalgleish zabýval více mechanismy, které podněcují očkování proti Covidu a které způsobují rakovinu. Zmínil potlačení reakcí T-buněk, zvýšení PD-L1, kontaminaci plazmidové DNA sekvencí zesilovače SV40 a přepnutí třídy IgG4.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Několik mainstreamových studií potvrdilo, že očkování proti COVID způsobuje rakovinu first appeared on Akta […]

Jetmara
Host
Jetmara
4 dní před

My očkovaní chudáci už to máme spočítané!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x